Rüyada Kabuk Görmek Ne Demektir? Neye Çıkar?

Rüyada Kabuk Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri

Rüyada kabuk görmek , genellikle hem olaylara hem de nesnelere bağlı olarak yorumlanmaktadır. Görmüş olduğunuz kabuğun ne olduğuna ve neye ait olduğuna bakmak gerekmektedir. Örnek verecek olursak deniz kabuğu görmek ile çekirdek kabuğu görmek ikisi farklı yorumlanır.

Rüyada Kabuk Görmek İhya

Rüyada hayvanlara mahsus kabuk görmek, yüzünüze gülen dostlarınızın çoğu sizin arkanızdan sizi çekiştirip dedikodunuzu yaptıklarına işaret olarak tabir edilir. Vücudunuzdaki bir yaranın kabuğunu kaldırıp düşürdüğünüzü görmek, çok zamandan beri içinizde sakladığınız ve içinizi kemiren bir dertten kurtulacağınıza işaret eder.

• Bazen de Rüyada görülen ağaç kabuğu, seyahate çıkmaya, deniz hayvanlarına mahsus kabuk da sevince ve müjdeli habere işaret olarak tabir edilir.

Rüyada Çekirdek Kabuğu Görmek Nedir?

Rüyada çekirdek kabuğu gördüyseniz , istemiş olduğunuz sonuçları elde edemeyeceğinize ve başarıya ulaşamayacağınıza işaret eder. Bunun yanı sıra iş hayatınızda yanlış hamleler yapacağınıza  ve zaman kaybına uğrayacağınıza delalet eder. Sizi rahatsız edecek miktarda para kaybı yaşayacağınıza yorulur.

Rüyada Deniz Kabuğu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada deniz kabuğu gördüyseniz , kendi işinizde çok başarılı olacağınıza , geçmiş zamanda yapmış olduğunuz yatırımlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğinize , şanslı bir dönem geçireceğinize , içerisinde bulunduğunuz durumun farkına varıp çok iyi hamleler yapacağınıza , tüm bilgi ve birikimlerinizi toplayarak gelecek zamana dönük girişimlerde bulunacağınıza ve böylelikle sonuç olarak çok karlı çıkacağınıza işaret eder.

Rüyada Soğan Kabuğu Görmek Ne Demek?

Rüyada soğan kabuğu gördüyseniz , gözyaşı dökeceğiniz yeni gelişmeler yasacağınıza , ilk önce bir olaya mutsuz olacaksınız sonra sevineceğinize yorulur. Gereksiz olan konuları çok büyüteceğinize , gerçekleşen durumların arkasına bakmak yerine görünen kısımlarına bakarak yorum yapacağınıza ve böylelikle hem olumsuz hem de kişiyi buhrana sokacak değerlendirmeler yapacağınıza alamet eder.

Rüyada Kabadayı Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu