Rüyada Soğan Görmek İslami Yorum

Rüyada Soğan Görmek

Rüyasında soğan gören kimse gözyaşı dökecektir. Rüyada soğan görmek kişinin üzüntülü bir dönem içerisinde olduğu ve bir takım olaylardan dolayı kederli olduğu anlamına gelmektedir.

Rüyada görülen soğan aynı zamanda endişe olarak da yorumlanır. Rüyada soğan görmek kimi yorumcular için helal ve zorlu kazanç olarak da yorumlanır.

Rüyada soğan görmek kişinin helal kazancında gözü olan ve işine engel olmak isteyen bir takım kişilerin olduğuna ve bu kişilerin kem gözlü olduğuna da işaret etmektedir.

Rüyada Kuru Soğan Toplamak

Rüyada kuru soğan toplamak cefa çekmeye fakat çekilen bu cefa nedeni ile sabır göstermeye işaret etmektedir.

Rüya sahibi sıkıntılı bir dönem içerisinde fakat bu sıkıntısını kabullenmiş durumdadır.

Rüyasında kuru soğan topladığını gören kimse helal kazancı benimsemiş kimsedir. Bu kişi aynı zamanda içine kapanık olduğuna da işaret etmektedir.

Rüya sahibi sıkıntılı bir dönem içerisinde olmasına rağmen bu sorunları başkası ile paylaşmadan tek başına halletmeye çalışacak ve sıkıntılarını gizli tutacaktır.

Rüyada Soğan Ekmek Görmek

Rüyada soğan ekmek yiyen kişi bir sır saklıyor demektir. Kişinin saklamış olduğu bu sır hem kendisine hem de çevresindekilere zarar vermektedir.

Rüyasında soğan ekmek yiyen bir kimse Allah katında günah işlemiş olduğundan dolayı işlemiş olduğu bu günahı bilmekte ve başka kişiler ile bu sırrı paylaşmaktan korkmaktadır.

Rüyada Çürümüş Soğan Görmek

Rüyasında soğanların çürümüş olduğu gören kimse sıkıntılarından yavaş yavaş kurtuluyor demektir.

Kişi kimselere anlatmadığı sıkıntılarına tek başına çözüm bulmuş ve refaha kavuşmuştur.

Fakat kişinin önünde dikkat etmesi gereken zamanlar vardır. Bu nedenle kişinin dikkatli davranması ve sıkıntılarını yavaş yavaş atlatacağını bilmesi gerekir.

  Rüyada Saç Kesmek ve Saçının Kesildiğini Görmek Ne Demek?

Çürümüş soğan bazı rüya tabircileri için güç kaybetmeye ve yaşlılığa da işaret etmektedir. Çürümüş soğan yiyen kişi aile içerisindeki irtibatını kaybedecektir.

3 yorum

3 thoughts on “Rüyada Soğan Görmek İslami Yorum

  1. Yorumun…ben ayrıldığım erkek arkadaşımı sürekli rüyamda görüyorum biz tekrar konuşuyoruz

  2. Ruyamda kuru sogani baskasina verdim biraz filizlenmiş ama o kişi soganı keserken sogan başka birşey oldu bir kuzunun kuyruk yaği gibi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.