Rüya TabirleriS Harfi Rüya Tabirleri

Rüyada Soğan Görmek

Rüyada soğan görmek genel olarak iyi değildir. Hayırlı işlere tabir edilmez. Genelde haram mala veya bazen de kötü söze işaret eder. Rüya sahibi iyi huylu bir kişiyse rüyanın hayra, kötü huylu kişiyse haram yoldan mal edinmeye delalet eder.

Rüyasında soğan gören kimse gözyaşı dökecektir. Rüyada soğan görmek kişinin üzüntülü bir dönem içerisinde olduğu ve bir takım olaylardan dolayı kederli olduğu anlamına gelmektedir.

Rüyada görülen soğan aynı zamanda endişe olarak da yorumlanır. Rüyada soğan görmek kimi yorumcular için helal ve zorlu kazanç olarak da yorumlanır. Soğan maldır.

Rüyada soğan görmek kişinin helal kazancında gözü olan ve işine engel olmak isteyen bir takım kişilerin olduğuna ve bu kişilerin kem gözlü olduğuna da işaret etmektedir.

Soğanı görüp yememek hayırlı işlere delalet eder. Yolcu kişinin rüyasında soğan görmesi yolculuk sırasında selamet ve sağlığa işaret eder.

Rüyada Soğan Görmek İhya

Rüyada soğan görmek, pek iyi değildir. Hayra yorumlanmayan bir rüyadır. Rüyada soğan görmek, haram mala ve bazen de, kötü söze işarettir. Rüya sahibi iyi bir insan ise, rüya hayra, değilse, haram mal toplamaya işaret eder denmiştir. Pişmiş soğan yemek, eninde sonunda tövbe etmeye işaretle yorumlanır.

Rüyada Kuru Soğan Toplamak

Rüyada kuru soğan toplamak cefa çekmeye fakat çekilen bu cefa nedeni ile sabır göstermeye işaret etmektedir.

Rüya sahibi sıkıntılı bir dönem içerisinde fakat bu sıkıntısını kabullenmiş durumdadır.

Rüyasında kuru soğan topladığını gören kimse helal kazancı benimsemiş kimsedir. Bu kişi aynı zamanda içine kapanık olduğuna da işaret etmektedir.

Rüya sahibi sıkıntılı bir dönem içerisinde olmasına rağmen bu sorunları başkası ile paylaşmadan tek başına halletmeye çalışacak ve sıkıntılarını gizli tutacaktır.

Rüyada Soğan Ekmek Görmek

Rüyada soğan ekmek yiyen kişi bir sır saklıyor demektir. Kişinin saklamış olduğu bu sır hem kendisine hem de çevresindekilere zarar vermektedir.

Rüyasında soğan ekmek yiyen bir kimse Allah katında günah işlemiş olduğundan dolayı işlemiş olduğu bu günahı bilmekte ve başka kişiler ile bu sırrı paylaşmaktan korkmaktadır.

Rüyada Çürümüş Soğan Görmek

Rüyasında soğanların çürümüş olduğu gören kimse sıkıntılarından yavaş yavaş kurtuluyor demektir.

Kişi kimselere anlatmadığı sıkıntılarına tek başına çözüm bulmuş ve refaha kavuşmuştur.

Fakat kişinin önünde dikkat etmesi gereken zamanlar vardır. Bu nedenle kişinin dikkatli davranması ve sıkıntılarını yavaş yavaş atlatacağını bilmesi gerekir.

Çürümüş soğan bazı rüya tabircileri için güç kaybetmeye ve yaşlılığa da işaret etmektedir. Çürümüş soğan yiyen kişi aile içerisindeki irtibatını kaybedecektir.

Rüyada Soğan Yemek

Rüyada soğan yemek, kötü işere delalet eder. Soğan yediğini gören kişi hasta ise vefat eder. Hasta kişi az miktarda soğan yerse vefat eder, çok miktarda soğan yerse iyileşeceğine delalet eder. Kötü kokulu sebzelerden birini yediğini gören kişinin gizli saklı olan şeylerinin ortaya çıkacağına ve ev halkı tarafından bu şeylerin öğrenileceğine işaret eder.

Rüyada Soğan soyduğunu görmek

Rüyada Soğan soyduğunu gören kişi birine yalakalık ve yaltaklık eder.

Rüyada Yeşil Soğan Görmek

Rüyada yeşil soğan görmek zorlu kazanca işaret eder.

Rüyada çok soğan görmek

Ayrılık ve hüzünle birlikte sağlamlığa işaret eder.

Rüyada pişmiş Soğan yemek

Rüyada pişmiş soğan yediğini gören kişi eninde sonunda tövbe eder.

Rüyada Arpacık Soğanı Görmek

Rüyada arpacık soğanı görmek ve ye­mek, bol rızka kavuşmaya veya açık bir ortamda dedikodu dinleyeceğine işaret olarak yorumlanır.

Rüyada Ada soğanı Görmek

Rüyada ada soğanı görmek, hayra (iyiye) yorumlanmaz.

• Rüyasında ada soğanı görmek, kötü bir arkadaş, kötü bir dost veya kötü bir akrabaya işaretle yorumlanır. Rüya sahibinin bunlara karşı dikkatli olması gerekir. Çünkü gördüğü rüya kendisine bir uyarı niteliğindedir ki, kötü binleriyle karşı karşıya gelmek durumundadır.

 

Rüyada Yılan Görmek Rüya Tabirleri yazımıza göz atın.

3 Yorum

  1. Rüyamda bir komsum sohsan objektif icinede salca koyuyor

  2. Ruyamda kuru sogani baskasina verdim biraz filizlenmiş ama o kişi soganı keserken sogan başka birşey oldu bir kuzunun kuyruk yaği gibi

  3. Yorumun…ben ayrıldığım erkek arkadaşımı sürekli rüyamda görüyorum biz tekrar konuşuyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu