Rüyada Çekirdek Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri

Rüyada görülen çekirdek zamansız yaşanacak olaylara delalet eder. Zamansız gelecek bir ilişki ya da iş teklifi olarak ifade edilir. Rüyada çekirdek görmek temiz bir sayfa açmanın habercisi olarak anlamlandırılır. Aynı zamanda rüya sahibi kişinin yapacağı işlere yoğunluk vereceği ve bu işlerden yüksek kazançlar elde edeceği olarak da yorumlanır.

Rüyada Çekirdek Görmek Ne Anlama Gelir?

Çoğu zaman rüyada çekirdek görmek hayırlı bir rüya olarak nitelendirilir. İmamı Nablusi (r.a.) diyor ki; rüyasında çekirdek gören kişi kendisine iyi baktığına ve kolay bir biçimde hastalanmayacağına işaret eder.

Rüyada Kabak Çekirdeği Görmek

ruyada kabak cekirdegi gormek

Kabak çekirdeğini rüyada görmek, rüya sahibi kişinin mesleki hayatında büyük başarılar elde etmesi sonucu hayırlı kazanç sağlayacağına ve bu kazanç ile mal, mülk üzerinden yatırıp yapacağına işaret eder. Rüyayı gören kişi kazancını farklı mallara ve mülklere yatıracağına delalet eder. Aynı zamanda kişinin elde ettiği bu para ile yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım eli uzatacağı anlamına da gelmektedir.

Rüyada Çekirdek Yemek

Rüyasında çekirdek yiyen kişinin, mesleki hayatında kariyer basamaklarını tırmanacağına ve yükselişe geçerek maddi bolluk yaşayacağına delalet eder. Rüyasında çekirdek yiyen kişinin yeni bir işe gireceğine ve o işten gerçekleştireceği verimli çalışma sayesinde elde edeceği hayırlı kazanca yorulmaktadır. Edilen bu kazanç faydalı olacak ve kişiyi rahata erdireceği şeklinde de yorumlanır. Ayrıca rüyayı gören kişi için güzel ve temiz yeni başlangıçlar yapacağına delalet eder. İbn-i Sirin (r.a.) yorumuna göre; rüyada yenilen çekirdek murada ermeye, mesleki hayatta başarı elde etmeye ve devlet büyükleri tarafından sayılan biri haline gelmeye işaret eder.

Rüyada Çekirdek Çitlemek

Rüyada çekirdek çitlemek, dedikoduya, iftiraya delalet eder. Rüyayı gören kişinin arkasından konuşulduğuna ve ona atılan asılsız iftiralara işaret olarak gösterilir. Bir kişinin Rüyasında çekirdek çitlediğini görmesi o kişinin çevresine bulunan kişilerden zarar göreceği ve ona iftira atılacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada boğulmak görmek ne anlama gelir? Bilgilerine de bakabilirsiniz.

Rüyada Zeytin Çekirdeği Görmek

Rüyada görülen zeytin çekirdeği, rüya sahibinin sağlıklı bir hayat yaşayacağı ve uzun bir ömre sahip olacağına işarettir. Aynı zamanda zeytin çekirdeği görmek yeni bir ev almaya ve imana delalet eder. Rüyada zeytin çekirdeği görmek yardıma muhtaç olan insanlara yardım eli uzatan soylu ve varlıklı kişilere işaret etmektedir. Ayrıca zeytin çekirdeği ile zeytinin kendisini görmek, rüya sahibinin rahatlığa ve bolluğa ereceği anlamına da gelmektedir. Rüyada görülen zeytin çekirdeği belirli bir çabanın ardından elde edilecek hayırlı durumlara da işaret edilir.

Rüyada Ayçekirdeği Görmek

Rüyada ayçekirdeği görmek, rüya sahibi olan kişinin kendisine hayır getirmeyecek bazı işlere kalkışacağı ve bu işlerin sonunda inandığı kişiler tarafından hayal kırıklığına uğratılmasına delalet etmektedir. Ayrıca çok fazla çaba ve para harcamış olacağına ancak harcanan paranın ve zamanın boşa gideceğine işarettir. İbni Sirin (r.a.) yorumunda; rüyada görülen ayçekirdeği devlete ya da devlete yakın kişilerden mal almak ve ilim sahibi olmak anlamına gelir.

Rüyada Çekirdek Çitleyen Birini Görmek

ruyada cekirdek citleyen birini gormek

Çekirdek çitleyen birinin rüyada görülmesi, rüya sahibi kişinin etrafında bulunan insanlara iyi örnek olmasına delalet etmektedir. Ayrıca rüyada çekirdek çitleyen birini görme kişinin boş vakitlerini en güzel şekilde değerlendirmek amacıyla yardım eli uzatacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Çekirdek Kabuğu Görmek

Rüyada çekirdek kabuğu gören kişi hayırlı olmayan bir kişiye gönlünü kaptıracağı anlamına gelmektedir. Rüyada çekirdek kabuğu görmek rüya sahibinin var olan parasını boş işler için harcayacağına ifade eder. Bu rüyayı gören kişinin zor bir sürece gireceğine ve bu zor süreç içerisinde aile fertlerinden daima destekleneceğine delalet eder.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu