İslami Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri rüyada yılan görmek rüyada kedi görmek rüyada fare görmek rüyada köpek görmek rüyada ağlamak rüyada hamile olduğunu görmek rüyada kavga etmek rüyada deprem olduğunu görmek rüyada eski sevgiliyi görmek rüyada kar görmek rüyada bebek görmek rüyada deniz görmek rüyada para görmek rüyada balık görmek Rüyada At Görmek
DOLAR
8,1243
EURO
9,8078
ALTIN
461,69
BIST
1.371
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul
Gök Gürültülü
16°C
İstanbul
16°C
Gök Gürültülü
Çarşamba Çok Bulutlu
18°C
Perşembe Parçalı Bulutlu
18°C
Cuma Az Bulutlu
20°C
Cumartesi Gök Gürültülü
17°C

Rüyada Bacak Görmek

Rüyada Bacak Görmek

Rüyada bacak görmek, mal, geçinme (yaşamda kolaylık), meslek, kuvvet ve kadın gibi şeylere işaret eder.

• Rüyasında bacağının madenden yapılmış olduğunu görmek, işinin devamlı olacağına ve kuvvetli, güçlü bir durumda olacağına işaret olarak yorumlanır.

• Rüyasında bacağının birbirine dolaşmış, birleşmiş olduğu-nu görmek, bir felâketle mahvolacağına veya vefata (ölümüne) işarettir.

• Rüyasında bacaklarını eğri büğrü görmek, başladığı işte sebat ve devamlılık göstermeyeceğine, böylece büyük zarar göreceğine veya gayr-i meşru’ ilişkiye zina suçu işleyeceğine işaret olarak yorumlanır.

• Rüyasında bacağında yara bere olduğunu görmek, geçiminde zorluk çeker, çoluk çocuğunun geçimini, rızkını kazanırken sıkıntıya düşer veya malını kaybeder şeklinde yorumlanır.

• Rüyasında bacaklarını güçlü kuvvetli ve kalınlaşmış olduğunu görmek, işlerinde başarılı olacağına, güç ve kuvvet sâhibi olduğuna işarettir.

• Rüyada görülen bacak, insanın malıdır, geçimidir. Bu sebepten yorumlar bunlara işaretten tabir olunur.

• Rüyasında bacağının demirdenmiş olduğunu görmek, uzun ömürlü olacağına ve malından da bela kazadan selâmette olacağına işarettir.

• Bacaklarının ağaçtan olduğunu gören kimse, geçimi ve rızkını kazanma hususunda güçsüz ve çaresiz kalır ve tembellik gelir ve bıkkınlık içine girerek sıkıntı çeker şeklinde yorumlanır.

• Rüyasında iki bacağının da kırıldığını gören kişinin, bütün malının zayi olacağına, tüm malını kaybedeceğine işarettir. Bazı yoruma göre ise, bu rüyası o kişinin öleceğine işarettir şeklinde yorumlanır. Eğer bu rüyayı gördüğünde hayra işaret eden bir şeyler de görmüş olursa, o zaman bu zararlardan kurtulur şeklinde yorumlanır.

• Rüyasında tek bacağı üzerinde yürüdüğünü gören kişinin, malının yarısı zayi olur, malının yarısını kaybeder şeklinde yorumlanır.

• Rüyasında bacaklarının güzel ve etlice olduğunu gören kişi, hediye olarak birisine göndereceği veya bir başka kişinin kendisine (rüyayı görene) göndereceği bir şeyin hayır  ve iyiliğine işarettir şeklinde yorumlanır.

• Rüyasında iki bacağının bir biri içine dürüldüğünü görmek, bir belâ ve musibetin geleceğine, bir korkuya düşüleceğine işaretle yorumlanır.

• Rüyasında bacaklarının açılmış olduğunu görmek, rüya sâhibi kişinin, namazlarını terk edeceğine ve saygınlığını (iti-barını) kaybedeceğine ve aşağılanacağına işaret eder.

• Bir kadın, Rüyasında bacağının açıldığını görse, bu rüyası onun bulunduğu bir durumdan daha iyi bir duruma ve elinde bulunan bir şeyden daha hayırlı ve daha menfaatle bir şeye kavuşur şeklinde yorumlanır.

• Rüyasında bir kadının bacağını gören kişi, o kadın da tanıdığı bir kadın çıktığını görse, bu rüyası onun evleneceğine işarettir. Ya o rüyada gördüğü kadınla evlenir ya da başka bir kadınla evlenir şeklinde yorumlanır.

• Rüyasında bacağının demirden olduğunu gören kişinin ömrü uzun olur veya ömrünün uzun olduğuna işarettir.

• Rüyada bacak görmek, hafif (küçük bir) aile sıkıntısı mey-dana geleceğine işaretle yorumlanır.

Rüyada Bacakta Kıl Görmek

Rüyada Bacakta Kıl Görmek, Rüyasında bacaklarının çok tüylü (kıllı) olduğunu görmek, rüyayı gören kimsenin çokça borçlanacağına işaret eder.

• Bir kadının Rüyasında bacaklarında sık ve kalın kılların çıktığını görmesi, o kadının perişan bir duruma düşeceğine, kocası veya malı hakkında o kadına bir tuzak kurulduğuna veya kurulacağına işaret eder. Bazı yoruma göre ise, bu rüya, bazı gizli yapılan hareketlerin ortaya çıkacağına ve yapılan sapıklıktan ve yanlışlıktan sonra doğruluğa kavuşacağına işaret olarak yorumlanır.

Rüyada Baldır Görmek

Rüyada baldır görmek, uzun ömürlü olmaya, iyi bir geçime, bol bir rızka sâhip olmaya ve güçlü olmaya işarettir.

• Rüyasında baldırlarının demirden olduğunu görmek, rüya sâhibi kişinin ömrü uzun olacağına ve zenginliğinin, mal çokluğunun devamlı olacağına işaret eder.

• Rüyasında iki baldırının da çok tüylenmiş (kıllanmış) olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin, çok borçlanacağına veya hapiste öleceğine işarettir.

• Rüyasında baldır (bacaklarının ağaçtanmış olduğunu görmek, rüya sâhibi kişinin, rızık darlığı, geçim sıkıntısı çekeceğine işarettir.

• Rüyasında kendi baldır (bacaklarının eğrilmiş, yamulmuş ve çarpıklaşmış olduğunu görmek, rüya sâhibi kişinin gayr-i meşru’ ilişkiye (zina) gireceğine işarettir.

 

Rüyada Erkek yada Kız Bebek Sevmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.Yükleniyor...