Rüyada Ekin Görmek

Rüyada Ekin Görmek, Rüyada mevsiminde yeşil ekin görmek, iyidir. Yeşil ekin görmek, Rüya sahibinin, maksat ve amacına kavuşmaya, dilek ve muradına ermeye ereceğine işarettir.

• Rüyada mevsimsiz (mevsimi dışında) yeşil ekin görmek, iyi değildir. Bu Rüya, ayrılığa, işlerde tersliğe, aksiliğe veya beklenmedik bir anda Rüya sahibinin bir dileğinin gerçekleşmesine, dileğinin oluvermesine işarettir.

Rüyada Ekin Görmek Cabir-i Mağribî’nin yorumu:

Bir kimsenin Rüyada kendisine ait bir ekinin yandığını veya bir başka şekilde ekinin telef olduğunu görmesi, onun hükümet tarafından zarar göreceğine işaret eder şeklinde tabir olunmuştur.

Rüyada Ekin Ekmek

Rüyada Ekin Ekmek, Rüya sahibi kişinin ticarete başlayacağına veyahut evleneceğine işarettir şeklinde yorumlanır denmiştir.

• Bazı yoruma göre ise: Uykusunda (rüyasında) kendi tarlasına ekin ektiğini görmek, evli olan kimse için eşinin (hanımının) hamile kalacağına veya hamile olduğuna işarettir. Rüyayı gören kişi, bekar biri ise, evleneceğine işaret eder.

Rüyada Ekin Biçmek

Rüyada Ekin Biçmek, zor ve güç olan bir şeyi başarmaya ve kolaylaştırmaya ve o zoru başarıp elde etmeye işaret olarak tabir olunmuştur.

Rüyada Ekin Biçmek Cabir-i Mağribî’nin yorumu:

Rüyada bir tarlada ekin biçtiğini görmek, düşmanlığa, insanların helak olmasına, savaş ve fesat çıkmasına işarettir şeklinde yorumlanmıştır.

• Mevsiminde arpa biçtiğini görmek, hayır ve menfaate, o senenin ucuzluğuna işarettir demiştir Mağribî.

Rüyada Ekin Biçmek İsmail-i Eş’as’ın yorumu:

Rüyasında vaktinde (mevsiminde) ekin biçtiğini görmek, Cenap-ı Allah’ın emirlerine uyar ve mükafata kavuşur şeklinde yorumlamıştır.

Rüyada Ekince Görmek

Rüyada ekinci görmek dünyaya işaret olarak yorumlanır. Dünya işleri de, ucuzluk, bolluk ve berekete işaret eder şeklinde yorumlanmıştır. Rüyada görünen ekinci, güzel elverişli (Salih) amele işaret olarak yorumlanır denmiştir.

 

Rüyada Asker Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu