E Harfi Rüya TabirleriRüya Tabirleri

Rüyada Eyer Görmek

Rüyada Eyer Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada eyer görmek, mal, kadın ve başarı gibi cihetlere işaret olarak tabir olunur. Kişinin Rüyada eyer görmesi, iffet sahibi zengin bir kadına işaret olarak tabir edilir.

Ebu Saîd’il Vaiz’in yorumu:

Rüyasında bir kişinin, eyer görmesi, namuslu, iyi huylu, güzel ve zengin bir hanımı (eşi) olduğuna veya bu meziyetle bir karısı olacağına işarettir şeklinde tabir olunur demiştir.

• Rüyasında bir eyer in üzerine bindiğini gören kişinin bu Rüyası, onun kazancının artacağına ve malının çoğalacağına işaret eder şeklinde yorumlanır demiştir.

• Ebu Saîd yine yorumunda; Rüyasında bir kimsenin eyere bindiğini görmesi, onun her işinde muvaffak (başarılı) olacağına, mesleğinde (işinde) yükseleceğine ve itibar (otorite saygınlık) sahibi olacağına işaretle yorumlanır demiştir.

• Rüyasında at üzerinde eyer görmek, şeref ve büyüklük simgesi (işareti) olarak tabir olunur.

Cabir-i Mağribî’nin yorumu:

Bir kimsenin Rüyada atının eyer inin kıymetli cevherlerle süslenmiş olduğunu görmesi, onun bir kadın sayesinde servet sahibi, zengin bir kişi olacağına işarettir demiştir.

Rüyada eyer altına bir keçe (eyer altlığı) koyduğunu gören kişi, zahmet ve meşakkatten, üzüntü ve kederden kurtulacağına veya bir yolculuğa çıkmak için hazırlık yapacağına işaret olarak yorumlanmıştır.

Rüyasında kişinin kendisine bir eyer örtüsü verildiğini veya kendisine bir eyer örtüsü geldiğini görmesi, onun (rüyayı görenin) mal, mülk sahibi olacağına veya büyük bir menfaate ereceğine işaret eder.

• Bazı yoruma göre; Rüyasında eyer örtüsü görenin bu Rüyası, onun mal elde edeceğine veya bir hizmetçi ve kadın alacağına işarettir.

Rüyada Dut Görmek

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu