Rüyada Kar Görmek İslami

Rüyada Kar Görmek

Rüyada kar görülmesiyle ilgili şuana dek olumsuz bir yorum ya da rivayet bulunmamaktadır. Ancak, normalde kar yağmaması gereken mevsimde kar yağdığını gören kişinin rüyası, iyiye yorumlanmaz.

Normal şartlarda kişinin rüyasında kar görmesi, iyiye işaret olur. İyi bir durum olacağına, varsa eğer hastalıktan kurtulacağına, güzel bir haber alacağına delalet eder.

Rüyada Kar Yağdığını Görmek

Rüyasında üzerine kar yağdığını gören kişinin, çevresinde üzücü bir durumla karşılaşacağı, fakat bu durum karşısında rüyayı gören kişinin tepki vermeyeceğine işaret eder.

Rüyada kar yağdığını görüp kendini koruyan kimsenin, bundan sonraki hayatında atacağı adımlarda daha dikkatli olacağı anlamına gelir.

Rüyada Kar Yediğini Görmek

Rüyasında kış mevsiminde kar yediğini gören kişinin, yakın zaman içinde mutlu bir haber alıp sevineceği şeklinde yorumlanır.

Rüyasında yaz mevsiminde kar yediğini gören rüya sahibi için, hayatında bazı problemlerle karşılaşacağı anlamına gelir.

Rüyada Çığ Düşmesi Görmek

Rüyasında çığ düştüğünü gören kişinin, çevresindeki dostları ya da akrabaları gibi bir takım kimselerin sebebiyet vermesiyle, üzüntü yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyasında çığ düştüğünü gören kişi, beklemediği bir anda ve beklemediği bir kişiden, aniden şaşırılacak bir haber alacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Karda Uyuduğunu Görmek

Rüyasında karın üzerinde uyuduğunu görmek ya da uyurken üzerine kar yağdığını gören kişinin, insanlarla olan bağlantısının zayıfladığı, yeni evreye ve yeni dostluklara ihtiyaç duyulduğu anlamına gelir.

Farklı bir rivayete göre, rüyasında karda uyuyan ya da uyurken üzerine kar yağan kişinin tutsak olacağı şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Karda Yürüdüğünü Görmek

Rüyasında karın üzerinde yürüdüğünü gören kişinin, hedefine ulaşması için aşılması gereken engelleri kolayca aşacağına, sıkıntıların ve problemlerin engelleri aştığında biteceğine, verilen bu mücadeleden sonra itibar ve kazanç sağlayacağına ve varsa eğer sağlık problemlerini atlatacağına işaret eder.

  Rüyada Kepçe Görmek ve Kullanmak Ne Demek
4 yorum

4 thoughts on “Rüyada Kar Görmek İslami

  1. selam.ben 12haftalik hamileyim.ve ruyamda evimin bahcesine kar yagmis bende disaridayim.zaten kis mevsimi.ruyamdada kis mevsimi oldugunu goruyorum.havanin soguklugunu hiss ediyorum.Bebegimle ilgili endisem var.Sizce bir alakasi ola bilirmi gorduyum bu ruyanin?

  2. Ruyama baraj sulari yükselmiş köyümüz çığ altinda kalmış ve çığ uzerime dogrue geliyordu nedemek

  3. Ruyama baraj sulari yükselmiş köyümüz çığ altinda kalmış ve çığ uzerime dogrue geliyordu nedemek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.