Rüyada Kabadayı Görmek

Rüyada Kabadayı Görmek, Bir kimse, Rüyasında kabadayı olarak tanınan ve bilenen birini görse, bu Rüyası onun alçak gönüllü, yumuşak yaklaşımlı ve uysal (uyumlu) hareketler sergileyeceğine ve dolayısıyla etrafında (çevresinde) bulunan kimseler tarafından sevileceğine, işlerinin kolayca hallolacağına (görüleceğine), istikbâlinin (geleceğinin) çok iyi ve parlak olacağına işaretle tabir olunur.

Çünkü güzel huylu sıcak kanlı (sevecen) insanın dostu ve arkadaşı çok olur. Bu sebeple her tarafta işlerini kolayca halleder ve dolayısıyla büyük bir çevresi olunca da işlerini çok ilerletmiş olur demektir.

Rüyada Kabalık Görmek

Bir kimsenin Rüyada kendisinin kaba bir insan olarak tanındığını ve anıldığını görmesi, iyi sayılmaz. Rüyayı gören kişi, eğer bir idareci (vali, müdür veya mütevelli heyeti başkam vs.) bir mevki ve makam sahibi ise, makam ve mevkiini kaybedeceğine, bu görevden azledileceğine (alınacağına) işaretle yorumlanmıştır.

Şayet Rüyada başka bir kişinin kabalık ettiğini görse, yani Rüyasında başka birinin kendisine (Rüya sahibine) kabalık edildiğini görmek, Rüya sahibi kişinin işinde yükseleceğine bir makam ve mevkiye çıkacağına (yükseleceğine) işarettir şeklinde yorumlanır.

Rüyada Jüpiter Gezegenini Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu