Rüyada Bozuk Para Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri

Rüyada bozuk para görmek; rüya sahibinin bazı sıkıntılar ile karşılaşacağına işaret etmektedir. Rüyada bozuk para görmek, rüya sahibinin beklenmedik olumsuz durumlar ile karşılaşacağı ve bu durumların hayatında sıkıntılara neden olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada bozuk para görmek, rüya sahibi erkek ise sıkıntıların maddi olacağına işaret ederken rüya sahibi kadın ise kötü bir laf işiteceğine de işaret etmektedir. Rüyada bozuk paraların çok olması ise çok farklı kişilerden laf işitileceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Birinin Bozuk Para Vermesi

Rüyada birinin bozuk para vermesinin yorumu; sıkıntılardan sonra ferahlığa ulaşacağına işaret etmektedir. Sıkıntıların adım adım geçeceği ev rüya sahibinin artık daha rahat bir hayata ulaşacağını göstermektedir.

Rüyada Başkasına Para Vermek

ruyada baskasina para vermek

Rüyada başkasına para vermenin anlamı; sıkıntı sahibi içerisinde olan rüya sahibinin biri aracılığıyla sıkıntılarını gidereceği olarak bilinmektedir. Rüyada para görmek sıkıntı olarak tabir edilirken birine bu paranın verilmesi ise sıkıntıdan kurtuluşa erileceğini göstermektedir.

Rüyada Bozuk Para Toplamak

Rüyada bozuk para toplamanın yorumu; bolluk ve bereket olarak yapılmaktadır. Rüya sahibinin bereketli bir kazanca sahip olacağına ve birden fazla kazanç kapısı elde edeceğine işaret etmektedir. Rüyada bozuk para toplamak, rüyayı gören kimsenin çalışma hayatında birtakım sıkıntıların olacağına, iş yerinde birtakım problemler ile boğuşacağına söylenti etmektedir. Rüyada topladığı bozuk paraları cebine koyan kimsenin aile içinde çok büyük bir gerginlik yaşayacağına, hanesinde huzurun bozulacağına, topladığı bozuk paraları sokağa attığını gören kimsenin şayet tüm dertlerinde, tasalarında, üzüntülerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada Topraktan Bozuk Para Toplamak

Rüyada topraktan bozuk para toplamanın anlamı, rüya sahibinin yakın birilerinden mali destek alacağını göstermektedir. Rüyada bozuk para görmek sıkıntı olarak yorulurken topraktan para toplamanın ise hayra dalalet ettiği bilinmektedir. İbn-i Sirin (r.a) tabirine göre; rüya sahibinin dostlarının hayrını göreceğine ve düşmanlarının da hezimete uğrayacağına işaret etmektedir.

Ayrıca rüyada tatlı yemek ne anlama gelir? Bilgilerine de bakabilirsiniz.

Rüyada Cüzdanda Bozuk Para Görmek

Rüyada cüzdanda bozuk para görmenin yorumu; rüya sahibinin maddi anlamda sıkıntılar ile karşılaşacağına işaret etmektedir. Rüya sahibini beklenmedik bir haber ile mali kayıplar yaşayacağına yorulur. Eğer rüya sahibi erkek ise sıkıntısının çalıştığı iş yeri ile ilgili olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada cüzdanda bozuk paraları saydığını gören kişinin ani bir haber alarak sıkıntıya düşeceği şeklinde yorumlanmaktadır. İmamı Nablusi (r.a) diyor ki; rüyasında bozuk para gören kişi yakın çevresinden alacağı ani bir haber ile umutsuzluğa düşeceği rivayet edilir.

Rüyada Bir Kadının Bozuk Para Topladığını Görmek

ruyada bir kadinin bozuk para tasidigini gormek

Rüyada bir kadının bozuk para topladığını görmenin anlamı; rüya sahibinin sıkıntılı dönemler ile karşı karşıya kalacağına işaret etmektedir. Günlük hayatta her zaman yaptığı şeyler ile ilgili karşılaşacağı sıkıntıların kısa süreli olacağı ve birisinin yardımı ile çözüleceği rivayet edilir. Rüya sahibinin kendisinin bozuk para topladığını görmek ise sıkıntılı durumlardan sonra feraha ulaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada Yabancı Bozuk Para Görmek

Rüyada yabancı bozuk para görmenin yorumu; rüya sahibinin kariyerinde yeni kişiler ile tanışacağına ve bu yeni kişilerin iş hayatında olumlu etkileri olacağına işaret etmektedir. Rüya sahibi eğitim hayatı içerisinde ise bu kişinin akademik anlamda bir destek sunacağı rivayet edilmektedir. Cabir-ül Magribi (r.a) yorumuna göre; yabancı bozuk para gören kişinin eğitim ya da kariyer anlamında kısa sürede çok ilerleme kaydedeceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Bozuk Para Atmak

Rüyada bozuk para görmenin anlamı; rüya sahibinin içerisinde bulunduğu sıkıntılı durumdan kısa süre içerisinde kurtulacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada bozuk para atmak gam içerisinde olan kişinin bu gamı atlatacağını, borçlu olan kişinin borçlarından kurtulacağını işret etmektedir. Rüya sahibi bir acı yaşıyorsa bu acının kısa süre içerisinde geçeceği şeklinde de rivayet edilmektedir.

İmam-ı Nablusi (r.a) diyor ki; rüyasında bozuk paraları etrafa saçan kişi içerisinde bulunduğu sıkıntılı durumdan en kısa süre içerisinde kurtulacağı rivayet olunur.

Rüyada Madeni Para Görmek Almak Vermek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Madeni Para Görmek

Rüyada madeni para görmek , genel olarak hastalık , büyük sıkıntı , sorunlar ve ağırlık gibi anlamlara gelmektedir.

Rüyayı gören kişinin , zor koşullara düşeceğine , elinde bulunan imkanlarının sınırlı olacağına , yaşam refahının düşeceğine işaret eder.

Bunun haricinde kişisel sorunlar yaşayacağınıza , insanlarla tatsız olaylar yaşayıp moralinizin çok bozuk olacağına yorulur.

Yani rüyada görülen madeni para genel olarak iyiye yorumlanmaz. Bu rüya musibetlere , uğursuzluklara ve şansızlıklara yorulur.

Rüyada Madeni Para Vermek Ne Demek?

Rüyada madeni para verdiğinizi gördüyseniz , işinizden uzaklaşacağınıza , başınıza uğursuzlukların geleceğine , işinizin pek iyiye gitmeyeceğine , sorunlarınızı bir türlü çözemeyeceğinize ve ağız tadınızın olmayacağına alamet eder.

Olumlu olarak bakarsak rüyayı gören kişinin kısmetinin ve şansının açılıp tekrardan mutlu birisi olacağına delalet eder.

Rüyada Madeni Para Almak

Rüyada madeni para aldığınızı gördüyseniz , ileri ki zamanda çok zengin birisi olacağınıza , iyi şartlarda yaşayacağınıza , kariyerinizde zirveye çıkacağınıza ve bu sayede bol kazanç elde edip mutlu bir yaşam süreceğinize işaret eder.

Rüyada Madeni Para Bulmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada madeni para bulduğunuzu gördüyseniz , işlerinizin kısa zaman içinde açılacağına , hayatınızın olumlu yönde ilerleyeceğine , hayatınızla ilgili güzel değişiklikler yapacağınıza ve rahata ereceğinize yorulur.

Rüyada Madeni Para Saymak

Rüyada madeni para saymak , rüyayı gören kişinin harcamış olduğu sermayeyi gözden çıkarıp kaybettiğini düşündüğü anda işinin bir anda olumlu yönde ilerleyip büyük bir gelişme kaydederek yüksek miktarda kazanç elde edeceğine işaret eder. Kişi bu işten çok karlı çıkacaktır.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu