İslami Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri rüyada yılan görmek rüyada kedi görmek rüyada fare görmek rüyada köpek görmek rüyada ağlamak rüyada hamile olduğunu görmek rüyada kavga etmek rüyada deprem olduğunu görmek rüyada eski sevgiliyi görmek rüyada kar görmek rüyada bebek görmek rüyada deniz görmek rüyada para görmek rüyada balık görmek Rüyada At Görmek
DOLAR
8,1891
EURO
9,8900
ALTIN
472,62
BIST
1.330
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul
Parçalı Bulutlu
17°C
İstanbul
17°C
Parçalı Bulutlu
Cuma Az Bulutlu
17°C
Cumartesi Gök Gürültülü
16°C
Pazar Çok Bulutlu
17°C
Pazartesi Parçalı Bulutlu
16°C

Rüyada Para Görmek

Rüyada Para Görmek

Rüyada para görmek genelde pek de hayra yorumlanmaz. Para görmek etrafınızdan gelecek zarara işaret eder çoğu zaman. Kimi rüya tabircilerine göre ise para görmek gelen nimetlerin habercisi olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada para görmek söylenilen bir takım sözlerden meydana gelecek zararlara delalet eder. Yakın zamanda duyacağınız bu sözler huzurunuzu kaçırabilir. Başka rüya tabiri kaynaklarına göre etrafınızda ikiyüzlü insanların olduğuna işarettir.

Bir başka farklı yoruma göreyse rüyada para görmek güzel habere ve nimete işarettir. Rüya sahibi geçim sıkıntısı çekiyorsa durumu düzelir ve iç sıkıntılardan arınır aynı zamanda insanlara yapacağınız küçük yardımlar ve ibadetleriniz size fazlasıyla olumlu olarak geri dönecek Allah’ın izniyle ödüllendirileceksiniz.

Yukarıda belirttiğimiz gibi rüyada görmek ikiyüzlü insanların etrafınızda olduğunun habercisidir ve bu insanlara karşı rüya sahibinin etmiş olduğu laflara tabir edilir. Genelde para rüyaları dedikodu, sizin yada bir başkasının söylemiş olduğu kötü söze tabir edilir

Kişi rüyasında paranın üzerinde ‘’ ALLAH’’ yazısı görmüşse, kuran okumaya ve ibadet etmeye delalet eder. Para bazen sıkıntıya işaret edebilir. Maddi ve manevi açıdan zorlukların kapınızı çalacağına tabir olunur.

Bazı kaynaklara göre çekilen bu sıkıntıların ardından huzura ve feraha kavuşulacağı belirtilmiştir. Bir baka rüya tabirine göre ise rüyada para görmek kısa zamanda para elde edeceğinize yorumlanmaktadır.

Para yutmak

Rüyada özellikle gümüş renkli para yutmak, rüyayı gören kişimim işleyeceği günahlara delalet eder. Altın para yutmak ise inkara delalettir. Rüya kaynaklarının bir kısmında para yutmak İslami temsil eder.

Paranın sadece kendisini görmek günaha girmeye yorumlanır.

Para bulmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada para görmek başınıza gelen işlerden mütevellit gereksiz işlerle uğraşır ve canı sıkılabilir.

Paranın bu denli kötü yorumlanmasının sebebi ise dünya hayatını fazla düşünmek, ibadetten uzaklaşmak ve vaktini boşa geçirmeye işaret etmesidir.

Rüyasında bozuk para bulan kişi başına istemeden bir iş açacak ve bundan dolayı gereksiz yere uğraşmak zorunda kalacaktır.

Rüya sahibi kendi dışındaki bir konuya katılacak ve olayın uzaması nedeni ile sıkıntı yaşayacaktır.

Rüyasında para bulan kişi bazı ödemeler altına da girecektir. Kişi yeni bir eşya alabilir ve bu durumdan dolayı borçlu duruma düşebilir.

Rüyada Bozuk Para Görmek

Rüyada bozuk para görmek laf olarak yorumlanır. Bozuk para etrafınızda sizin hakkınızda konuşan ve sürekli dedikodunuzu yapan biri olduğuna işaret eder. Bu nedenle para bazı rüya tabircilerine göre etrafınızda ikiyüzlü insanların olduğu şeklinde de yorumlanır.

Rüyasında bozuk para bulan kimse düşman sahibi olur. Eğer bozuk parayı attığınızı ya da gömdüğünüzü görmek düşmanınızdan uzak olacağınıza ve eski defterleri kapattığınıza işaret eder.

Rüyada Gümüş Para Görmek

Rüyada gümüş para gören kimse hayırlı haberler alacaktır. Rızkında bolluk yaşayan kimseye delalet eden gümüş para iş hayatındaki başarı demektir.

Rüyada Altın Para Görmek

Rüyada altın para dedikodu demektir. Aynı zamanda altın para kıskançlık anlamına da gelmektedir. Eğer altın para sizin elinizde ise sizi kıskanan biri olduğu anlamına gelir. Başkasının elinde gördüğünüz altın para başkasının servetini kıskandığınız anlamına gelmektedir.

Rüyada Para Görmenin Anlamları

Rüyada Para Çalmak

Rüyada para çaldığını gören kimse bir takım sırları ortaya çıkaracaktır. Rüyada para çaldırdığını gören kimse sizinle ilgili gizlenen bir sırrın ortaya çıkması anlamına gelmektedir.

Rüyada Para Destesi Görmek

Rüyada deste deste para görmek iş hayatında yaşanacak olumlu gelişmelere işaret etmektedir. İş hayatında beklediği planları gerçekleştirecek olan kimse yüklü bir kazanç elde edecektir. Eğer desteler arasında bozuk para gördüyseniz elde ettiğiniz kazancın birileri tarafından çekilemediğine ve gizli düşmana işaret eder.

Rüyada Para Kaybetmek

Rüyada parasını kaybeden kişi iş hayatında başarısızlıkla sonuçlanacak işlere girişmiş demektir. Eğer kişi kaybettiği parayı yeniden bulursa başarısız olduğu işe yeniden girişecek ve bu defa başarılı olacaktır.

Rüyada Para Vermek

Rüyada birine kaybettiği parayı vermek rüya sahibinin haram maldan uzak duracağına işaret etmektedir. Rüya sahibin yardımlarının karşılığını kısa süre içerisinde alacaktır.

Eğer rüyada bir tanıdığınıza para vermişseniz bu kişiden bir yardım alabilir ya da bu kişiye bir yardımda bulunabilirsiniz. Verdiğiniz para bozuk ise bu kişi ile ufak bir tartışma yaşayabilirsiniz.

Rüyada kesenin içinde para görmek

Rüyada bir kesenin içinde para olduğunu gördüyseniz , her zaman Allah yolunda ilerleyeceğinize ve ilminizin çok sağlam olacağına işaret eder.

Rüyada bohça dolusu para görmek

Rüyada bohça dolusu para gördüyseniz , yakın zaman içerisinde zengin olacağınıza , büyük servetler elde edeceğinize ve hayallerinize en kısa zaman içerisinde kavuşacağınıza alamet eder.

Rüyada sahte para görmek ne demek?

Rüyada sahte para görmek genel olarak iyiye ve hayra yorumlanmayan rüyalardan birisidir. Kişinin büyük sıkıntılar içerisine gireceğine , büyük sorunlarla karşı karşıya kalacağına ve kötü bir hastalığa yakalanacağına yorulur.

Rüyada gümüş para görmek ne demek?

Rüyada gümüş para görmek , kişinin çok yakın zaman içinde alacağı müjdeli bir haber ile sevineceğine , kısmetinin açılacağına ve işlerinin yoluna gireceğine işaret eder.

Rüyada altın para görmek neye işarettir?

Rüyada altın para gördüyseniz , gerçek yaşam da borçlarınıza çok dikkat etmeniz gerekiyor. Bunun haricinde çevrenizde bulunan bazı kişileri çok kıskanacaksınız.

Ama genel olarak bakarsak bu rüya kişinin çok mutlu olacağına , üzüntülerden kurtulup aydınlığa çıkacağına ve beklenmedik bir feraha kavuşacağına alamet eder.

Rüyada bakır para görmek

Rüyada bakır para gördüyseniz , gerçek yaşam da yeni girişimlerde bulunacağınıza ve yeni bir iş bulmak için çaba sarf edeceğinize delalet eder.

Rüyada para görmek genel olarak hayırlı olarak yorumlanmaz. Rüyada görülen para bozuk ise sıkıntı olmasına neden olur.

Bu nedenle görülen paranın şekli de önemlidir. Rüyada görülen para azar işitme olarak da ifade edilir. Kişi işiteceği sözler nedeni ile canını bir hayli sıkacaktır.

Bunun yanı sıra rüyada para görmek çevrenizde iki yüzlü insanların olduğu anlamına da gelmektedir. Bunun yanı sıra para görmek bazı tabirciler için hayırlı olarak yorumlanır.

Bu tabircilere göre rüyada para görmek gelecek nimetlerin habercisi olacaktır. Rüya sahibi sıkıntılı dönemleri aralayarak maddi rahatlama içerisine girer.

Rüya sahibi aynı zamanda alacağı para ile yardım edecek ve bu nedenle dini yönünü de güçlendirecektir.

Rüyada Gümüş Para

Rüyada bulunan ya da biri tarafından verilen gümüş para kısmet olarak yorumlanır. Gümüş para bulan kimse bereketli bir dönem içerisine girer.

Gümüş para aynı zamanda kişinin bir yerden beklediği paranın çok daha fazla şekilde geri dönmesine de işaret etmektedir.

Rüyada Altın Para

Rüyada altın para kıskançlık olarak yorumlanır. Eğer bir kişi rüyasında altın para bulur ise birini kıskanır.

Rüyada altın para genel olarak olumlu olarak yorumlanmaz. Rüyasında altın para bulan kimse ufak bir üzüntü yaşar.

Altın para aynı zamanda boş laf olarak da yorumlanır. Kişi altı dolmayacak sebeplerden dolayı üzüntü yaşayacak ve bir laf kalabalık içerisinde kendini bulacaktır.

Rüyada para görmek çoğu kez olumlu karşılanmaz. Rüyayı gören kişinin çoğu kez dedikoduyla karşı karşıya kalacağını, haksızlığa uğrayacağını ve bu haksızlık sonucunda ağzından ağır laflar çıkacağını, bunun sonucunda da ağzından çıkan kötü sözler nedeniyle rüya sahibinin pişman olacağı anlamına geldiği söylenmektedir.

Rüyada para yutmak

Kişinin rüyasında para yuttuğunu görmesi günlük hayatında günahlar işleyeceğine işarettir.

Rüyada para bulmak

Kişinin rüyasında bir miktar para bulduğunu görmesi kişinin kısmetinin ve işlerinin açılacağına, çevresindeki insanlara ekonomik yardımlar yapacağına ve çevresinden birisine olan uzun süreli borcunu ödeyeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada para basan kimse görmek

Kişinin rüyasında para basan bir kimseyi görmesi çevresindeki bir erkeğin rüya sahibinin arkasından konuştuğuna, bu kişinin rüya sahibinin yüzüne gülüp arkasından iş çevirdiği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada para yırttığını görmek

Rüyasında para yırttığını gören kişinin yapmış olduğu bazı yanlışlardan döneceği, vicdanına sığmadan yapmış olduğu işleri bırakacağı ve tövbe edeceği anlamları çıkarılır.

Rüyada altın para görmek

Rüyasında altın para gören kişinin etrafındaki kişilerden duyduğu sözlerden üzüleceği, bir süre sıkıntılı günler geçireceği, ama bu sıkıntıların bir süre sonra düzeleceğine işaret ettiği bilinir. Bir başka rüya tabirine göre ise rüyasında altın para gören kişinin hakkında çevresinde dedikodular döndüğüne işarettir.

Rüyada bozuk para görmek

Kişinin rüyasında bozuk para görmesi yakında birisi ile düşman olacağı şeklinde yorumlanır. Eğer kişi rüyasında bozuk paralardan kurtulduğunu görüyorsa bu rüyada düşmanlıkların biteceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada para aldığını görmek , geleceğinizin çok aydınlık olacağına , her zaman hayırlı şeylerle karşılaşacağınıza , hem bolluk hem de bereket içerisinde bir yaşam süreceğinize,

hayatınızda mevcut olan tüm sıkıntılardan yakın zaman içerisinde kurtulacağınıza , bunun haricinde kederden de kurtulup rahat bir nefes alacağınıza alamet eder.

Rüyada Kağıt Para Aldığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kağıt para aldığını görmek , hayra yorumlanmayan rüyalardan birisidir.

Rüyayı gören kişinin maddi olarak büyük kayıplar yaşayacağına , iş hayatınızda atacağınız adımlara çok dikkat etmeniz gerektiğine , eğer ticaretle uğraşıyorsanız o zaman büyük zararlara yorulur.

bazı rüya alimcilerine göre size huzursuzluk yaşatan durumlardan yakın zaman içerisinde kurtulacağınıza yorarlar.

Rüyada Anneden Para Almak Ne Demek?

Rüyada anneden para aldığınızı gördüyseniz , zorlu bir dönemden geçeceğinize , maddi olarak güçlü olacağınıza , iyi niyetli birisinden alacağınız yardımdan dolayı sorunlarınızı çözeceğinize işaret eder.

Eğer para anneden zorla alınıyorsa o zaman hem inatçı hem de hırslı olacağınıza ve bu yüzden iş hayatınızda çok yükseleceğinize delalet eder.

Rüyada Çok Sayıda Bozuk Para Görmek Neye İşarettir?

Rüyada çok sayıda para gördüyseniz , çevrenizde huzursuzluk çıkartan birisine alamet eder.

Bu kişi çıkardığı huzursuzluklardan dolayı çevrenin düzeninin bozulduğuna yorulur.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.Yükleniyor...