Rüyada Para Görmek Ne Anlama Gelir? İslami Tabiri

Rüyada Para Görmek

Rüyada para görmek genelde pek de hayra yorumlanmaz. Para görmek etrafınızdan gelecek zarara işaret eder çoğu zaman. Kimi rüya tabircilerine göre ise para görmek gelen nimetlerin habercisi olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada Bozuk Para Görmek

Rüyada bozuk para görmek laf olarak yorumlanır. Bozuk para etrafınızda sizin hakkınızda konuşan ve sürekli dedikodunuzu yapan biri olduğuna işaret eder. Bu nedenle para bazı rüya tabircilerine göre etrafınızda ikiyüzlü insanların olduğu şeklinde de yorumlanır.

Rüyasında bozuk para bulan kimse düşman sahibi olur. Eğer bozuk parayı attığınızı ya da gömdüğünüzü görmek düşmanınızdan uzak olacağınıza ve eski defterleri kapattığınıza işaret eder.

Rüyada Gümüş Para Görmek

Rüyada gümüş para gören kimse hayırlı haberler alacaktır. Rızkında bolluk yaşayan kimseye delalet eden gümüş para iş hayatındaki başarı demektir.

Rüyada Altın Para Görmek

Rüyada altın para dedikodu demektir. Aynı zamanda altın para kıskançlık anlamına da gelmektedir. Eğer altın para sizin elinizde ise sizi kıskanan biri olduğu anlamına gelir. Başkasının elinde gördüğünüz altın para başkasının servetini kıskandığınız anlamına gelmektedir.

Rüyada Para Görmenin Anlamları

Rüyada Para Çalmak

Rüyada para çaldığını gören kimse bir takım sırları ortaya çıkaracaktır. Rüyada para çaldırdığını gören kimse sizinle ilgili gizlenen bir sırrın ortaya çıkması anlamına gelmektedir.

Rüyada Para Destesi Görmek

Rüyada deste deste para görmek iş hayatında yaşanacak olumlu gelişmelere işaret etmektedir. İş hayatında beklediği planları gerçekleştirecek olan kimse yüklü bir kazanç elde edecektir. Eğer desteler arasında bozuk para gördüyseniz elde ettiğiniz kazancın birileri tarafından çekilemediğine ve gizli düşmana işaret eder.

Rüyada Para Kaybetmek

Rüyada parasını kaybeden kişi iş hayatında başarısızlıkla sonuçlanacak işlere girişmiş demektir. Eğer kişi kaybettiği parayı yeniden bulursa başarısız olduğu işe yeniden girişecek ve bu defa başarılı olacaktır.

Rüyada Para Vermek

Rüyada birine kaybettiği parayı vermek rüya sahibinin haram maldan uzak duracağına işaret etmektedir. Rüya sahibin yardımlarının karşılığını kısa süre içerisinde alacaktır.

  Rüyada Deste Para Görmek (DİYANET)

Eğer rüyada bir tanıdığınıza para vermişseniz bu kişiden bir yardım alabilir ya da bu kişiye bir yardımda bulunabilirsiniz. Verdiğiniz para bozuk ise bu kişi ile ufak bir tartışma yaşayabilirsiniz.

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.