Rüyada Gümüş Görmek

Rüyada gümüş görmek; sevinç, mutluluk, müjde hayır olarak yorumlanmaktadır. Kişi eğer rüyasında gümüş gördüyse o rüya hayra yorumlanır. Görülen gümüşün olduğu forma göre rüyaların anlamı değişse de çoğu durumda iyiliklerin geleceğine işarettir. Uzun yıllardır gümüş, takı ve paralarda kullanıldığı için rüyalarda da bereket ve bolluğa delalettir.

Gümüş, kişinin rüyasında görebileceği en hayırlı madendir. Fakat görülen gümüşün kararmış, kırılmış veya eski olması negatif anlamlara da çıkabilir. Rüyamızda gümüşün farklı şekillerde karşımıza çıkmasının ne anlamlara geldiğini inceleyim.

Rüyasında külçe ve para halinde gümüş veya gümüşten yapılmış eşya gören kimse, ferahlık ve sevince kavuşur şeklinde tabir olunur.

• Rüyasında ham ve büyük parça gümüş gören kimse, iyi bir işe (memuriyete) ve mala kavuşur şeklinde tabir edilir.

• Halis ve saf gümüş gören kimse, iyi bir hanıma, yeteri kadar mala ve iyi bir işe (memuriyete) kavuşacağına işarettir.

• Gümüş gerdanlık taktığını görmek, büyük bir memuriyete veya vali olmak ile tabir olunur.

• Kırık gümüş görmek, iyi değildir, Yalan haber veya düşmanlık ile de tabir olunur.

• Rüyasında gümüş para gören kimse, güzel bir söz işiteceğine ve para eline geçeceğine işaretle tabir olunur.

Rüyada Gümüş Yüzük Görmek

Gümüş yüzük görmek, kişinin ferah ve sevince tez zamanda ulaşacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin bulunduğu durum şu an ne ise gümüş yüzük görmek statüsünün artacağının habercisidir. Kişi işinde şeref, itibar kazanabilir ve yeni bir makama terfi edebilir. Eğer kişi bekar ise bu rüya hayırlı bir kısmet ile evlilik habercisi olabilir. Eğer kişi evliyse gümüş yüzük görmesi çocuğu olacağının müjdesidir. Görülen yüzüğün büyüklüğü ve güzelliğine göre bu müjdelerin önemi artmaktadır. Fakat eğer gümüş yüzük kararmış ve eskimiş ise bu rüya sahibinin arkadaşları ile arasının açılacağı anlamına gelmektedir.

Bir kimsenin rüyada gümüş bir yüzük görmesi, onun evleneceğine veya zengin olacağına işaret eder.

Rüyada Gümüş Yüzük Takmak

Eğer kişi rüyasında gümüş yüzük takıyorsa bu zenginliğe ya da evliliğe delalettir. Kişinin hayatında başladığı her işte çok başarılı olacağı ve büyük paralar kazanacağı anlamına gelir. Rüyada gümüş yüzük takmak rahat ve mutlu bir hayatın habercisidir. Özellikle takılmış yüzüğün üstünde taşlar varsa bu rüya sahibinin mutlu olacağını, sevinçli haberler alacağını gösterir.

Rüyada Gümüş Bilezik Görmek

Rüyada Gümüş Bilezik Görmek, mal ve servet artışına işarettir. Bazı yoruma göre, Rüyasında koluna gümüş bilezik taktığını görmek, meşakkatle, zorluk ve çile çekerek kazanılan rızık ve maişete işaret olarak yorumlanır. Bazı yorumculara göre, böyle bir rüya görmek, evliliğe, evlenmeye işaret eder. Bu kadın için de, erkek içinde aynıdır şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada Gümüş Kolye Görmek

Rüyada gümüş kolye görmenin hem pozitif hem negatif yorumları vardır. Bunlar şu şekilde aktarılmaktadır;

  • Gümüş kolye görmek, iş hayatınızda kurulacak ortaklıklarda hayal ettiğin ve planladığınız gayelere kavuşacağınıza işaret eder. İşyerinizdeki veriminizin daha da artacağına ve bu durumun size mevki ve para olarak döneceği anlamına da gelmektedir.
  • Eğer rüyada kararmış gümüş kolye gördüyseniz bu yaptığınız hatalardan ötürü birtakım sorunlar ile karşılaşacağınız anlamına gelmektedir. Kararmış gümüş kolye görmek, kişi akıllı davranmazsa dert sahibi olacağına delalettir.
ruyada gumus ve altin gormek
Gümüş bileklik görmek, kişinin çevresinin değişeceğine ve genişleyeceğine delalettir.

Rüyada Gümüş Bileklik Görmek

Gümüş bileklik görmek, kişinin sosyal çevresini genişleteceğine ve yeni arkadaşlar edineceğine işaret eder. Rüyayı gören kimse hem manevi hem maddi bolluk yaşayacaktır. Bundan dolayı, kişinin var olan malının ve servetinin artacağı anlamına da gelmektedir. Manevi olarak da rüya sahibi kendine sıkıntı veren olaylarla ilişkisini keserek hayatına iyilik ve güzellikler katacaktır. Bu durumda rüya sahibi huzura kavuşacaktır.

Rüyada Gümüş ve Altın Görmek

Rüyada gümüş ve altın görmek farklı anlamlara çıkabilir. Gümüş görmek daha çok hayra işaret ettiği düşünülürken altın görmek sıkıntı ve üzüntüye yorumlanır. Karşılaştıracak olursak;

  • Gümüş görmek, görülebilecek en hayırlı madenlerden biri olarak yorumlanmaktadır. Kişi rüyasında gümüş dirhem görürse gerçek hayatta bir o kadar para kazanacağı anlamına gelir. Kişinin müjde alacağına, mutlu bir hayatı olacağına yorumlanır.
  • Rüyada altın görmek ise rüya sahibinin hayatında sıkıntılar olabileceğine işaret eder. Gümüş görmek müjde habercisiyken altın görmek bir uyarıdır. Rüya sahibi dara düşmek istemiyorsa dikkat etmelidir. Özellikle kişi rüyasında altın bulmuşsa yaşadığı bir olayın olumsuz sonuçlanacaktır.

Rüyada Gümüş Renk Görmek

Gümüş renk görmek; sıkıntıların sona ereceğine, yakın gelecekte duaların kabul olacağına, amaç ve planların gerçekleşeceğine, iyi insanlardan müjdeler alacağına delalettir. Eğer rüya sahibinin devam eden bir sıkıntısı varsa rüyada gümüş renk görmek dert ve endişelerinin son bulacağı anlamına gelmektedir. Kısacası, rüyada gümüş görmek yeni başlangıçlara işaret eder. Kişi var olan sorunlarını geçmişte bırakıp ferahlık ve iyilik dolu geleceğe adım atacaktır.

ruyada gumus kolye gormek
Gümüş kolye görmek, kişi aradığı eş adayını bulacağına işarettir.

Rüyada Gümüş Kolye Görmek İhya

Gümüş kolye görmek, kişinin beklediği eşe kavuşacağına yorulmaktadır. Özellikle kadın için rüyada gümüş kolye görmek ahlak-ı hamide sahibi bir eş bulacağına delalet eder. Eğer rüya sahibi evliyse mutluluğunun daim süreceğine işaret etmektedir. Gümüş kolye iyi bir evliliğe işaret ettiği kadar para ve mevki anlamına da gelmektedir. Rüyasında gümüş kolye gören kişi rızkını katlayacak ve iyi yerlere gelecektir.

Rüyada Gümüş Kolye Görmek Diyanet

Diyanet yorumlarına göre gümüş kolye görmek, rüya sahibinin gördüğü kolye değerinde bir emanet alacağı anlamına gelmektedir. Bununla beraber rüyada gümüş kolye görmek İslam alimleri tarafından farklı şekillerde de yorumlanmaktadır;

  • İbn-i Şirin’e göre gümüş kolye görmek, iyi evlat ve eş olarak yorumlanmaktadır.
  • İmam Nablusi’ye göre gümüş kolye görmek ise mal sahibi olunacağının habercisidir.

Rüyada Gümüş Toplamak

Rüyada gümüş toplamak, rüya sahibinin elde edeceği güce ve yükselecek itibarına delalettir. Kişi kaybettiği fırsatlar için bir şansı daha olacaktır. Bu şekilde geçmişi arkasında bırakarak ilerleyebilecektir. Rüyada gümüş toplamanın en büyük işareti artık rüya sahibinin kalbi yerine aklını dinlemeye başlayacak olmasıdır. Böylece, kişi sağlığının, sevdiği insanların, hayatının kıymetini daha iyi bilecektir. Bu farkındalık kişinin daha mutlu ve huzurlu bir hayatı olmasını sağlayacaktır.

Bunlarla birlikte, rüyada gümmüş toplamanın maddi bir anlamı da vardır. Rüya sahibinin eline beklenmedik bir yerden yüklü miktarda para geçecektir. Rüya sahibinin geliri artacaktır. Bu şekilde, borçlarını ödeyebilecek ve dilediği işlerde çalışabilecektir. Burada önemli olan noktalardan biri, kişiyi kullanmak ve manipüle etmek isteyen insanlar olabilir. Rüya sahibi onlara dikkat etmeli ve bu süreçte aklını kullanmalıdır.

Rüyada Gemi Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu