Rüyada Tatlı Yemek Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri

Rüyada tatlıyı yemek, rüyayı gören kişinin aile hayatında ters giden şeylerin son bulacağına alamet eder. Rüyasında tatlı yediğini gören kişinin psikolojik açıdan pozitif bir ruh haline sahip olduğu belirtilir. Rüyada tatlı yemek, rüyayı gören kişi hastaysa sağlıklı günlere kavuşacağına yorulur. Rüyada tatlı yeme, eğer kişi evliyse ve aile içinde sürtüşmeler yaşıyorsa bunların son bulacağına yorulur. İbn-i Şirin (r.a) tabirine göre; rüyada tatlılar yeme mutluluğa ve helal rızka işaret eder.

Rüyada Tatlı Yediğini Görmek İhya

Rüyada tatlı yediğini görmek , genel olarak hayra ve kısmete yorulur. Rüyayı gören kişinin şanslı olacağına , karşısına her zaman güzel insanların çıkacağına, hasta ise kısa zaman içerisinde hastalıktan kurtulacağına işaret eder. Bunun yanı sıra rüyada tatlı yemek , evli iseniz çocuk sahibi olacağınıza delalet eder.

Rüyada Tatlı Yediğini Görmek Diyanet

Rüyada tatlı yediğini görmek , yakın zaman içerisinde karşınıza çıkacak olan şanslara ve kısmetlere işaret eder.

  • Gerçek yaşam da eğer bir hastalığınız varsa kısa süre içerisinde şifa bulacağınıza , ferahlayacağınıza ve huzurlu olacağınıza delalet eder.
  • Bunların yanı sıra , eğer gerçekte evliyseniz bir erkek evladınızın olacağına , güzel ve mutlu olaylarla karşılaşacağınıza , iş hayatınızdaki başarılarınızdan dolayı yüksek miktarda kazançlar elde edeceğinize yorulur.

Bazı rüya yorumcularına göre , hem tatlı dilli hem de cana yakan birisi ise o zaman karşınıza çıkacak olan birisi ile evleneceğinize , mutlu bir yuva kuracağınıza , evliyseniz tartışmaların artık biteceğine , ailenizle beraber çok mutlu zamanlar geçireceğinize delalet eder.

Rüyada Şerbetli Tatlı Yemek

ruyada serbetli tatli yemek

Rüyada şerbetli tatlıyı yemek, riyayı gören çalışan bir kişi ise yapılan işten emin olmaya, o işte ilerleme kaydetmeye ve kazanç sağlamaya yorulur. Ağız tadının yerinde olduğunu alamet eden rüyada şerbetli tatlı yeme hali buhranlı günlerin unutulacağına ve yepyeni bir geleceğe adım atılacağına işaret eder. Diğer bir tabire göre rüyada şerbetli tatlı yeme, gurbetteki çok sevilen akrabaların veya arkadaşların haneye geleceklerine işarettir. Rüya, sevinçle karşılanan kişilere, eğlenceli günlere alamet eder.

Rüyada Halka Tatlı Yemek

Rüyada halka tatlıyı yemek, üzüntü ve kederken kurtuluşa yorulur. Rüyada halkalı tatlı yediğini gören ve hasta olan kadın veya erkeğin şifa bulacağı işaret edilir. Halka tatlının rüyada hanede yenmesi ise mala ve yüksek mevkiye yorulur. Rüyasında halka tatlı yediğini gören bekar kişinin kısa sürede tövbe edeceği ve faydalı işlere başlayacağı işaret edilir.

Ayrıca rüyada cumhurbaşkanı görmek bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Rüyada Sütlü Tatlı Yemek

Rüyada sütlü tatlıyı yemek, dünyadaki geçici hazlara ve aldatıcı şeylere kanılmaması gerektiğine işaret eder. Rüyada güzel bir restoranda sütlü tatlı yeme, rüya görenin bereketli bir mala sahip olacağına yorulur. Rüyayı gören kişi mahkum ise tövbe ermesi gerektiğine yorulur. Rüyada sütlü tatlılar yeme, rüyayı gören kişi kadınsa yaşamı zorlaştıran her türlü olaydan kurtulmaya işaret eder. İbn-i Sirin (r.a) tabirine göre, rüyada sütlü tatlılar yeme, iyi bir kimsenin yardımı ile ferahlığa çıkılacağına işaret eder.

Rüyada Çikolatalı Tatlı Yemek

ruyada cikolatali tatli yemek

Rüyada çikolatalı tatlıyı yemenin, sağlık ve esenliğe alamet eder. Rüyada tatlı yeme ve bu tatlının çikolatalı olması, rüyayı gören kişi bir haber bekliyor ise bu haberin olumlu yönde alınacağına yorulur. Rüyada çikolatalı tatlı yeme, hapiste olan kimsenin özgürlüğüne kavuşmasına, dertli kişinin güzel sözleri duymasına, iş hayatında çaba gösterinin başarıya ulaşmasına yorulur.

Rüyada Cevizli Tatlı Yemek

Rüyada cevizli tatlıyı yemenin, sevinçli haberleri almaya yorulur. Rüyasında cevizli tatlı yiyen kişinin kısa sürede bir iş üzerinden kazanç sağlayacağına işaret edilmiştir. Başka bir tabire göre, rüyada cevizli tatlı yeme, sonu iyi şekilde bitecek olan bir iş girişiminde bulunulacağına işarettir. Rüyada cevizli tatlı yediğini görmek, sonunda kazanç elde edilecek uzun yolculuğa çıkmaya yorulur.

Rüyada Yanmış Tatlı Yemek

Rüyada yanmış tatlı yemenin, sıkıntılardan kurtulmaya yorulur. Yanmış bir tatlıyı rüyada yiyen kişinin geçirdiği acı anlar ardından, rahatlığa ve bolluğa ulaşacağı yorumlanmıştır.

Rüyada İkram Edilen Tatlıyı Yemek

Rüyada ikram edilmiş tatlı yemek, hoş sözlere, mutluluğa, evliliğe yorulur. Rüyada ikram edilen tatlıyı yiyen kişi bekarsa, kısa sürede kendine uygun bir eş bulacağı işaret edilir. Rüyasında tanıdık bir kimsenin kendisine tatlı verdiğini gören kişi, İbn-i Şirin (r.a) yorumuna göre tatlıyı veren kimsenin yardımı ile genişliğe çıkar.

Rüyada ikram edilen tatlıyı yemenin, geniş çevreye sahip olan kişinin çevresinde sözlerinin dinleneceğine yorulur. Bu rüya, rüya sahibinin, arkadaşlarından ve akrabaların kötülük göremeyeceğine alamettir. Rüyada tatlı yeme ve ikramını kabul etmek, çevresinde herkesi kırmamaya çalışan insan karakterine yorulur.

Rüyada Ölünün Tatlı Yemesi

Rüyada ölü olan birisinin tatlı yediğini gördüyseniz , rüyanızda görmüş olduğunuz kişinin gerçek hayatınızda ondan izler kaldığına , o kişiyle ilgili bilgiler edineceğinize alamet eder.

Rüyada Pasta Yemek Neye işarettir?

Rüyada pasta yediğinizi gördüyseniz , kısa zaman içerisinde evinize bir misafir geleceğine işaret eder. Evinize gelecek olan misafir uzak bir yerden gelecektir. Evinize gelecek olan bu kişi devamlı olarak evinizi ziyaret edecektir. Yani gelen bu kişi tüm hayatını bırakıp bulunmuş olduğu ortamı sizin için değiştirecektir. Rüyayı gören kişi bu misafire yardım edecek , onunla beraber güzel işler yapacaktır.

Rüyada Pasta Yediğini Görmek İhya Rüya Tabiri

Rüyada pasta yediğinizi gördüyseniz , çok özlemiş olduğunuz kişiye en kısa zaman içerisinde kavuşacağınıza ve misafir ağırlayacağınıza işaret eder.

Bunun haricinde evinize gelecek olan misafirlerin sizin sıkıntılarınıza ortak olacaklarına , hayatınızı düzene sokmak için bu insanlardan yardım alacağınıza delalet eder.

Rüyada Şerbet Görmek

Rüyada tatlı şerbet içtiğini görmek, mal sahibi olmaya (zenginliğe) ve fazlalık ve huzur içerisinde yaşamaya işaret
eder. İçtiği şerbet ekşi şayet, kötülüğe işaretle yorumlanır.

Rüyada Şerbet Görmek Cabir-il Mağribi’nin yorumu:

Bir kimsenin rüyada elma, armut, kayısı, çilek gibi şeylerden yapılmış olan tatlı (yani tadında ekşilik olmayan) şerbetleri görmesi ve içmesi, hayırla, menfaate kavuşmakla ve zengin (zengin) olmakla yorumlanır. Bir kaydına göre, uzun ömre ve bol rızka ermeye de işaret eder biçiminde yorumlanır demiştir.

• Limonata, turunçgillerden uygulanan şerbetler ve ekşi nardan yapılmış ekşi şurup ve şerbetleri görmek ve içmek şayet, keder ve üzüntüye işaretle yorumlanır demişlerdir. Bir yorumunda, bu adı geçen şerbetlerin tadı çok ekşi olmadıklarından gelecek üzüntü ve kederin hafif olacağına işaret etmiştir Mağribi hz.leri.

Bir grup yorumcular, rüyada görülen ekşi şerbetleri, haram malla ve hastalıkla yorumlamışlardır. Bu rüyalarda
şerbetin tadı, kokusu ve duru fikiri nazar-ı öneme alınır demişlerdir.

Rüyada Şerbetçi Görmek

Rüyada şerbetçi görmek, insanlara faydası dokunan, faydalı bir kimseyi temsil eder denilmiştir. Bu rüyayı gören bu türlü bir insandır demişlerdir. Bazı yorumcular, şerbetçi görmeyi, sevince, çok mal ve mutluluğa, yüksek
mertebe ve makama işaretle yorumlamışlardır.

Rüyada Evde Tatlı Yemek

Rüyada evde tatlı yemek; yakın bir vakitte düğün hazırlıkları yapılacağına yorumlanır. Yenilen tatlının hurma, soğan, turşu, üzüm, erik, zeytin, elma gibi yiyecekler olması rızkınızın çok olacağını söylem eder. Rüyada tatlı yediğini görmek cimrilikten sakınarak herkese bonkör davranmaya ve iş yaşamında bonkör olmaya işarettir. Rüyayı gören bireyin tek başına tatlılardan yemesi iş hayatında etkin olacağına işaret eder. yemeniz büyük hayırlarda bulunmaya ve güç ve yetki sahibi olmaya işarettir.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu