Rüyada Lacivert Görmek Ne Demektir? Anlamı

Rüyada Lacivert Renk Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri

Rüyada lacivert görmek genel olarak kişinin iş hayatına yorulur. Yani rüyayı gören kişinin iş hayatının çok yoğun olacağına , işinin her zaman kağıt üzerinde olduğuna , hem imzalarla hem de mühürlerle uğraştığına işaret eder.

Bunun yanı sıra kişinin mevki olarak yüksek yerlere geleceğine , devlet dairesinde bir memur olarak önemli işe atılacağınıza , müdür veya yönetici teklifi alıp yüksek kazanç elde edeceğinize delalet eder.

Rüyada Lacivert Gömlek Görmek

Rüyada lacivert gömlek gördüyseniz , hem iş hem de okul hayatınızda büyük başarılar elde edeceğinize , her konuda çok iyi olacağınıza yorulur. Aynı zaman da çok çalışkan ve azimli birisi olduğunuz için okul veya iş hayatınızda çok sevileceğinize alamet eder.

Rüyada Lacivert Çanta Görmek

Rüyada lacivert çanta gördüyseniz , yakın zaman içerisinde hayırlı bir yerden eleman olarak çalışabileceğiniz bir teklif alacağınıza , eğer bu teklifi kabul ederseniz hem rahat edecek hem de yüksek maaş alacaksınız ve durumunuz daha iyiye gidecek.

Rüyada Lacivert Elbise Giymek Ne Demek?

Rüyada lacivert elbise giymek , devlet kapısında bir işiniz varsa o işinizin olumlu olacağına , hayırlı sonuçlar alarak çok mutlu olacağınıza , artık geceleri çok rahat yatacağınıza ve huzur bulacağınıza yorulur.

Rüyada Lacivert Ceket Görmek

Rüyada lacivert ceket gördüyseniz , hayırlı bir işi bitirmek için kalabalığın içerisinde bulunacağınıza , bu kalabalık yemin töreni , nikah , mezuniyet töreni gibi yerlerdir.

Rüyada Başbakan Görmek Ve Onunla Selamlaşmak Ne Anlama Gelir?

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu