Rüyada Vapur Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada vapur görmek, plansız çıkılacak uzun bir yolculuğa delalet eder. Ancak bu yolculuk gelecek acı bir haberin sonucunda gerçekleşecektir. Bu haber ya bir hastalık ya da daha da kötüsü bir ölüm haberi olacaktır. Birçok yorumcuya göre ise rüyada vapur görmek kişinin alacağı bir haberle telaşa kapılacağını ima eder. Bu telaşla birlikte de haberin geldiği yere doğru uzun sürecek olan bir yolculuğa çıkar. Yolculuk sıkıntısız geçecektir. Ancak asıl sıkıntı rüya sahibinin içindedir. Çünkü haberin geldiği yerde daha da büyük sıkıntılar onu bekliyor olacaktır.

Rüyada Vapur Görmek İslami Anlamı

İmam Nablusi (r.a) bu rüya hakkında şu şekilde bir yorum yapmıştır: “Her kim rüyasında vapur görürse, bu hayır getirmeyecek olan bir yolculuğa delalet eder. Kişi, kendini zorlu bir yolculuğun ortasında bulacaktır.” Birçok rüya tabiri yorumcularına göre ise rüyada vapur görmek, sıkıntılarla geçecek bir yolculuğu ifade eder.

Rüyada Vapur Görmek İhya

Rüyada vapur görmek , rüyayı gören kişinin kısa veya uzun olarak mekan değişikliği yapacağına yani kısaca özetlemek gerekirse bir yere gideceğine işaret eder.

Kişinin yapacağı bu değişiklik bir haber ile de gelebilir ya da planla bir şekilde de yapabilir. Ama merak etmeyin gideceğiniz yol hayırlıdır korkulacak bir durum yoktur.

Rüya sahibi eğer yolun sonuna kadar sabır gösterirse karlı çıkacağına , mutlu birisi olacağına delalet eder.

Rüyada Vapur Kazası Görmek

Rüyada vapur kazası görmek, birinin sonu olumlu bitmeyecek olan bir işe başladığı anlamına gelir. Bu kişi, hiç düşünmeden hareket edeceği için eylemlerinin olumsuz biçimde sonlandığına şahit olacaktır. Bu yüzden de zamanını boşa harcamış olacaktır. Rüyasında vapur kazası gören kimse, hazırlıksız ve plansız başladığı bir işten ötürü zarara uğrar.

Rüyada Vapur İskelesi Görmek

Rüyada vapur iskelesi görmek, uzaklardan gelecek ve uzun süredir beklenen bir misafiri temsil eder. Bu misafir çok yakın bir zamanda gelecek demektir. Gelmesiyle birlikte de rüya sahibinin hayatındaki tüm olumsuzlukları silecektir. Yüksek enerjisi ve sevimli tavırlarıyla evin içinde bir şenlik havası yaratacaktır. Rüyasında vapur iskelesi gören kimse uzaktan gelecek biriyle çok verimli zamanlar geçirecektir. Bu yüzden hayatında baş gösteren bazı sıkıntılardan bir süreliğine uzaklaşmış olacaktır.

Rüyada İskele Görmek

Rüyada sağlam bir iskele görmek, halkın işlerindeki doğruluk ve düzgünlüğe, intizamlı oluşuna, Rüyada görülen bozuk iskele, halkın işlerinin bozukluğuna ve dağınıklığına işaret eder şeklinde yorumlanmıştır.

• Rüyasında bir iskele yaptığını veya tamir ettiğini görmek, Rüya sahibinin halka yardım eden biri olduğuna işarettir.

Yıktığını görmek ise, bunun tersiyle yorumlanır denmiştir.

• Rüyada görülen vapur iskelesi, bazen de, sevindirici bir habere veya yolculuğa işaretle yorumlanır demişlerdir.

Rüyada Vapur Yolculuğu Yapmak

Rüyada vapur yolculuğu yapmak, sevilen biriyle çıkılacak olan yolculuğu simgeler. Bu yolculuk her ikisi için de oldukça eğlenceli geçecektir. Bu yüzde bu yolculuğun çok keyifli olacağı söylenebilir. Rüyasında vapur yolculuğu yaptığını gören kimse, bolca bilgi alışverişinde bulunacağı kimseyle seyahate çıkacak demektir.

Rüyada Vapura Binmek

Rüyada vapura binmek, kişinin kendi içine yapacağı yolculuğu ima eder. Yani kişi bu süreçte kendi hal ve hareketlerini sorgulayacaktır. İnsanlara olan tavırlarını eleştirecektir. Bu sayede kendinde bazı hatalar görüp bunları düzeltme yolunda bazı adımlar atacaktır. Rüyasında vapura bindiğini gören kimse, hayırla sonuçlanacak manevi bir yolculuğa çıkacak demektir.

Rüyada Vapura Binmek İhya

Rüyada vapura binmek , rüya sahibi iyilik yaparak sürekli olarak Yüce Allah katından ilerleyeceğine , ibadetlerini hiç aksatmadan yapacağına ve bu şekilde büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Bunun yanı sıra hayırlı mallara ve mülklere sahip olacağına , hem bolluk hem de bereket içerisinde yaşayacağına ve her zaman mutlu olup huzur bulacağına işaret eder.

Rüyada Vapura Bindiğini Görmek Ne Demek?

Rüyada vapura bindiğinizi gördüyseniz , iş hayatınızda yaşamış olduğunuz zorlukları artık geride bırakacağınıza , sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulup artık rahat bir nefes alacağınıza ,azminiz ve sabrınız sayesinden hem maddi hem de manevi zararlardan kurtulacağınıza alamet eder.

Rüyada Vapura Binmek Diyanet

Rüyada vapura bindiğinizi gördüyseniz , yapmış olduğunuz iyiliklerin Allah tarafından fayda bulacağına ve böylelikle rahata kavuşacağınıza yorulur.

Bunun yanı sıra çekmiş olduğunuz çilelerin artık son bulacağına , hayat yükünüzün hafifleyeceğine ve işlerinizin kolay olacağına alamet eder.

Rüyada Vapurla Gezmek

Rüyada vapurla gezmek, kişinin dini bir yolculuğa çıkacağına işarettir. Bu yolculuk birçok yorumcuya göre umre veya hac yolculuğu şeklinde yorumlanır. Rüyasında vapurla gezdiğini gören kimse uzun süredir gitmek istediği bir yere gidecektir.

Rüyada Vapuru Kaçırmak

Rüyada vapuru kaçırmak, bireyin elindeki çok büyük fırsatları kaçırdığını gösterir. Rüyayı gören kişi başka durumlara odaklandığı için eline geçen çok büyük fırsatları kendi lehine çeviremeyecektir. Bu yüzden kaçırdığı fırsatlar için kendini pişman hissedebilir.

Rüyada Vapuru Kaçırmak Psikolojik Yorumu

Rüyada bir vapuru kaçırdığınızı gördüyseniz , Allah’a emanet yaşıyorsunuz demektir.

Yani kısaca özetlersek bir iş yaparken eşeği sağlam kazığa bağlamıyorsunuz.

Her zaman bir şey olmaz mantığı ile hareket ediyorsunuz. Eğer eşeği sağlam kazığa bağlamazsanız her zaman zararlı taraf siz olabilirsiniz.

Rüyada Sevgiliyle Vapura Binmek

Rüyada sevgilinizle beraber vapura bindiğinizi gördüyseniz , iş yaşantınızda yaşamış olduğunuz maddi zararı rüyanızda gördüğünüz sevgiliniz tarafından telafi edeceğinize ,

hem büyük hem de karlı çalışmalar yaparak büyük kazançlar elde edeceğinize ve üzüntülerinizin artık son bulacağına işaret eder.

Rüyada Arabalı Vapura Binmek

Rüyada arabalı bir vapura bindiğinizi gördüyseniz , iş hayatınızda yaşamış olduğunuz sıkıntılardan kurtulmak ,

sorunları çözmek için iş hayatınızla ilgili yeni şeyler deneyeceğinize ve kariyerinizle ilgili farklı bir yol çizeceğinize yorulur.

Rüyada Gece Vapura Binmek

Rüyada gece vakti vapura bindiğinizi gördüyseniz , uzun bir zaman boyunca iş hayatınızda çekmiş olduğunuz sıkıntıları çözmek için bir yol bulacağınıza ve Yüce Allah tarafından sorunların üstesinden geleceğinize işaret eder.

Rüyada Vapur Yaptığını Görmek

Rüyada vapur yaptığınızı gördüyseniz , gerçek yaşamda kaybetmiş olduğunuz umutlara tekrardan kavuşacağınıza , küçücük bir kıvılcım ile cesaret alacağınıza ve bu şekilde toparlanıp tekrardan ayağı kalkacağınıza işaret eder.

Bundan sonra karşınıza çıkacak olan tüm engeller ile savaşacağınıza ve en sonunda ise başarı kazanacağınıza yorulur.

Rüyada İshak Peygamberi Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu