Rüya TabirleriV Harfi Rüya Tabirleri

Rüyada Vapur Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada vapur görmek, plansız çıkılacak uzun bir yolculuğa delalet eder. Ancak bu yolculuk gelecek acı bir haberin sonucunda gerçekleşecektir. Bu haber ya bir hastalık ya da daha da kötüsü bir ölüm haberi olacaktır. Birçok yorumcuya göre ise rüyada vapur görmek kişinin alacağı bir haberle telaşa kapılacağını ima eder. Bu telaşla birlikte de haberin geldiği yere doğru uzun sürecek olan bir yolculuğa çıkar. Yolculuk sıkıntısız geçecektir. Ancak asıl sıkıntı rüya sahibinin içindedir. Çünkü haberin geldiği yerde daha da büyük sıkıntılar onu bekliyor olacaktır.

Rüyada Vapur Görmek İslami Anlamı

İmam Nablusi (r.a) bu rüya hakkında şu şekilde bir yorum yapmıştır: “Her kim rüyasında vapur görürse, bu hayır getirmeyecek olan bir yolculuğa delalet eder. Kişi, kendini zorlu bir yolculuğun ortasında bulacaktır.” Birçok rüya tabiri yorumcularına göre ise rüyada vapur görmek, sıkıntılarla geçecek bir yolculuğu ifade eder.

Rüyada Vapur Kazası Görmek

Rüyada vapur kazası görmek, birinin sonu olumlu bitmeyecek olan bir işe başladığı anlamına gelir. Bu kişi, hiç düşünmeden hareket edeceği için eylemlerinin olumsuz biçimde sonlandığına şahit olacaktır. Bu yüzden de zamanını boşa harcamış olacaktır. Rüyasında vapur kazası gören kimse, hazırlıksız ve plansız başladığı bir işten ötürü zarara uğrar.

Rüyada Vapur İskelesi Görmek

Rüyada vapur iskelesi görmek, uzaklardan gelecek ve uzun süredir beklenen bir misafiri temsil eder. Bu misafir çok yakın bir zamanda gelecek demektir. Gelmesiyle birlikte de rüya sahibinin hayatındaki tüm olumsuzlukları silecektir. Yüksek enerjisi ve sevimli tavırlarıyla evin içinde bir şenlik havası yaratacaktır. Rüyasında vapur iskelesi gören kimse uzaktan gelecek biriyle çok verimli zamanlar geçirecektir. Bu yüzden hayatında baş gösteren bazı sıkıntılardan bir süreliğine uzaklaşmış olacaktır.

Rüyada Vapur Yolculuğu Yapmak

Rüyada vapur yolculuğu yapmak, sevilen biriyle çıkılacak olan yolculuğu simgeler. Bu yolculuk her ikisi için de oldukça eğlenceli geçecektir. Bu yüzde bu yolculuğun çok keyifli olacağı söylenebilir. Rüyasında vapur yolculuğu yaptığını gören kimse, bolca bilgi alışverişinde bulunacağı kimseyle seyahate çıkacak demektir.

Rüyada Vapura Binmek

Rüyada vapura binmek, kişinin kendi içine yapacağı yolculuğu ima eder. Yani kişi bu süreçte kendi hal ve hareketlerini sorgulayacaktır. İnsanlara olan tavırlarını eleştirecektir. Bu sayede kendinde bazı hatalar görüp bunları düzeltme yolunda bazı adımlar atacaktır. Rüyasında vapura bindiğini gören kimse, hayırla sonuçlanacak manevi bir yolculuğa çıkacak demektir.

Rüyada Vapurla Gezmek

Rüyada vapurla gezmek, kişinin dini bir yolculuğa çıkacağına işarettir. Bu yolculuk birçok yorumcuya göre umre veya hac yolculuğu şeklinde yorumlanır. Rüyasında vapurla gezdiğini gören kimse uzun süredir gitmek istediği bir yere gidecektir.

Rüyada Vapuru Kaçırmak

Rüyada vapuru kaçırmak, bireyin elindeki çok büyük fırsatları kaçırdığını gösterir. Rüyayı gören kişi başka durumlara odaklandığı için eline geçen çok büyük fırsatları kendi lehine çeviremeyecektir. Bu yüzden kaçırdığı fırsatlar için kendini pişman hissedebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu