Rüyada oklava görmek Ne Demek ( Anlamı)

Rüyada oklava görmek

Rüyada oklava görmek , rüya sahibinin çok yakın bir zaman içerisinde yolculuğa çıkacağına delalet eder. Bunun haricinde hayatınıza çeki düzen vereceğinize , iyi niyetli , dürüst ve çalışkan birisi olduğunuzdan dolayı çevreniz tarafından sevilip sayılacağınıza işaret eder.

Bazı rüya tabircilerine göre , rüyayı gören kişinin kırıcı sözler işiteceğine , beddua edeceğine ve acı çekeceğine yorarlar.

Rüyada uzun bir oklava gördüyseniz , çok yakın zaman içinde uzak bir seyahate çıkacağınıza , kısa oklava görmek ise kısa ya da günlük seyahate çıkacağınıza delalet eder.

Rüyada oklava ile hamur açtığınızı gördüyseniz , hiç ummadığınız bir yerden para alacağınıza veya çalışmıyorsanız yeni bir işe gireceğinize yorulur.

Bunun haricinde iş konusunda mevki olarak yüksek yerlere geleceğinize , her zaman çalışmalarınızın karşılığını alacağınıza , iş hayatınızda sürekli olarak başarılar elde edeceğinize ve rahat bir yaşam süreceğinize alamet eder.

Rüyada oklava ile yufka açtığınızı gördüyseniz , iş hayatınızda istemiş olduğunuz konuma kısa süre içerisinde geleceğinize , hak etmiş olduğunuz takdiri toplayacağınıza , maddi olarak ferahlayacağınıza ve huzura kavuşacağınıza işaret eder.

Rüyada oklavanın kirlendiğini görmek , rüya sahibinin yakın zaman içinde sağlık probleminin olacağına delalet eder.

Rüyada oklava kırmak , söylemiş olduklarınızdan dolayı sevmiş olduğunuz kişileri çok kıracağınıza ve bu duruma çok üzüleceğinize yorulur.

  Rüyada Oda Görmek ve Süpürmek Nedir?
1 yorum

One thought on “Rüyada oklava görmek Ne Demek ( Anlamı)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.