Rüyada Oklava Görmek Ne Demek ( Anlamı)

Rüyada oklava görmek, rüya sahibinin çok yakın bir zaman içerisinde yolculuğa çıkacağına delalet eder. Bunun haricinde hayatınıza çeki düzen vereceğinize , iyi niyetli , dürüst ve çalışkan birisi olduğunuzdan dolayı çevreniz tarafından sevilip sayılacağınıza işaret eder. Bazı rüya tabircilerine göre , rüyayı gören kişinin kırıcı sözler işiteceğine , beddua edeceğine ve acı çekeceğine yorarlar.

Rüyada oklava ile hamur açtığınızı gördüyseniz , hiç ummadığınız bir yerden para alacağınıza veya çalışmıyorsanız yeni bir işe gireceğinize yorulur. Bunun haricinde iş konusunda mevki olarak yüksek yerlere geleceğinize , her zaman çalışmalarınızın karşılığını alacağınıza , iş hayatınızda sürekli olarak başarılar elde edeceğinize ve rahat bir yaşam süreceğinize alamet eder.

Rüyada oklava ile yufka açtığınızı gördüyseniz , iş hayatınızda istemiş olduğunuz konuma kısa süre içerisinde geleceğinize , hak etmiş olduğunuz takdiri toplayacağınıza , maddi olarak ferahlayacağınıza ve huzura kavuşacağınıza işaret eder. Rüyada yufka açılan oklava görmek, bir yolculuğa çıkılacağına işaretle tabir olunur. Görülen oklava kısa olursa yolculuğun kısa süreceğine, görülen oklava uzun olursa, yolculuk veya seyahatin uzun süreceğine işaret eder.

Rüyada Oklava Kırmak

Rüyada oklava kırmak , söylemiş olduklarınızdan dolayı sevmiş olduğunuz kişileri çok kıracağınıza ve bu duruma çok üzüleceğinize yorulur.

Rüyada Kirli Oklava Görmek

Rüyada oklavanın kirlendiğini görmek , rüya sahibinin yakın zaman içinde sağlık probleminin olacağına delalet eder.

Rüyada Uzun Oklava Görmek

Rüyada uzun bir oklava gördüyseniz , çok yakın zaman içinde uzak bir seyahate çıkacağınıza , kısa oklava gören ise kısa ya da günlük seyahate çıkacağınıza delalet eder.

Rüyada Yumruk Atmak

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu