Rüyada Gömlek Görmek

Rüyada gömlek görmek, iyidir, din ve dünya işlerinin iyi olacağına ve yolunda gideceğine işaretle yorumlanır.

  • Rüyada temiz beyaz gömlek görmek, refah ve mutluluğa işaret olarak yorumlanır. Kirli ve buruşuk gömlek görmek ise, kötü huylar ve istenmeyen durumlara işaret olarak yorumlanır. Temiz ve ütülediği bir gömleği dolabına astığını görmek, sıkıntılardan kurtulacağına işarettir.

  • Bazı yorumculara göre: Rüyada bir gömlek giydiğini görmek, rüya sahibinin yakında bir sıkıntıya, bir kedere düşeceğine yorumlamışlardır. Rüyasında sırtındaki gömleğini çıkardığını görmek ise bu yorumun tersiyle tabir olunmuştur. Yani sıkıntılardan kurtulmaya işarettir. Rüyasında bir gömlek ütülediğini görmek ise, rüya sahibinin, üzüntü ve sıkıntılardan kurtulmak için çareler aradığına işaret eder.

Rüyada Gömlek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada gömlek görmenin pek çok anlamı mevcuttur. Gömlek görmenin anlamlarından biri rüyayı gören kişinin bütün endişelerinden kurtulacağı yönündedir. Rüyada gömlek görmek endişelerinizden kurtulduğunuzda güzel, sağlıklı ve mutlu bir yaşamın sizi beklediği şeklinde yorumlanabilir. Kişinin rüyasında gömlek giydiğini görmesi müjdeli bir havadisin de habercisidir. Bunların dışında rüyada gömlek görülmesi bir ilişkinin sonlanması ya da sevilen bir kişinin gurbete gideceği anlamını taşımaktadır.

Eğer rüyada görülen gömlek kirli ise kişinin başına kötü şeyler geleceğinin, temiz ise de zenginliğin, mutluluğun ve refahın habercisidir. Bunların yanı sıra kişinin rüyasında gömlek yıkadığını görmesi bir suçu affettiği şeklinde yorumlanabilmektedir. Ayrıca bazı rüya yorumcularına göre kişinin rüyasında yün gömlek giydiğini görmesi sağlığının bozulacağına işaret ederken, ipek gömlek giydiğini görmesi ise düğüne katılacağına işaret etmektedir.

Rüyanızda tanıdığınız biri tarafından verilen bir gömlek görmeniz ise gömleği veren kişinin size karşı duyduğu kıskançlığı temsil etmektedir. Ayrıca gömleği veren kişinin sizin arkadaş gruplarınıza dahil olmak istediği de söylenebilmektedir. Eğer rüyanızda tanıdığınız bir kişi tarafından size kirli bir gömlek veriliyorsa bu durum gömleği veren kişinin size kızgın olduğu anlamına gelmektedir. Bunlara ek olarak rüyada yırtık bir gömlek görmek ise yakın zamanda manevi bir kayıp verileceğine bir işarettir.

Rüyada Gömlek Giymek

Kişinin rüyasında gömlek giydiğini görmesi müjdeli bir havadisin habercisidir. Rüyada gömlek giydiğini görmek, gören kişinin çok şanlı ve şerefli bir aileye mensup olduğu anlamına gelmektedir. Ayrıca bazı rüya yorumcularına göre kişinin rüyasında yün gömlek giydiğini görmesi sağlığının bozulacağına işaret ederken, ipek gömlek giydiğini görmesi ise düğüne katılacağına işaret etmektedir.

Rüyada Beyaz Gömlek Giymek

Rüyasında beyaz gömlek giydiğini gören kişi erkek de olsa kadın da olsa, rüyasında beyaz gömlek görmesi dini inancının kuvvetli olduğu yönünde bir işarettir. Buna ek olarak kişinin rüyasında beyaz gömlek giydiği görmesi yakın zamanda hacca ya da umreye gideceği şeklinde yorumlanabilmektedir.

ruyada beyaz gomlek gormek
Beyaz gömlek görmek, rüya sahibi için iyiliğe güzelliğe yorulur. Bu noktada rüyanızda beyaz gömlek görmeniz pozitif şeyler yaşayacağınız anlamını taşır.

Rüyada Beyaz Gömlek Görmek

Rüyada beyaz bir gömlek görmenin pek çok pozitif anlamı bulunmaktadır. Genel olarak beyaz gömlek görmek huzuru, sağlığı ve mutluluğu temsil etmektedir. Ayrıca eğer rüyasında beyaz gömlek gören kişi bekarsa bu rüya hayırlı bir kısmetle evleneceği şeklinde yorumlanmaktadır. Bunun yanı sıra kişinin rüyasında beyaz gömlek giydiğini görmesi hiç beklemediği bir yerden çok büyük meblağda bir para geleceği anlamına gelmektedir. Rüyasında beyaz gömlek giydiğini gören kişi erkek de olsa kadın da olsa, rüyasında gömlek görmesi dini inancının kuvvetli olduğu yönünde bir işarettir. Buna ek olarak kişinin rüyasında beyaz gömlek giydiği görmesi yakın zamanda hacca ya da umreye gideceği şeklinde yorumlanabilmektedir.

Rüyada Mavi Gömlek Görmek

Rüyada mavi gömlek görülmesinin birçok anlamı vardır. Rüyasında mavi gömlek giymek, giyen kişinin sonsuz bir mutluluğa ereceğini, yoluna çıkan engellere rağmen hayallerine kavuşacağını, eğer bir sağlık sorunu varsa sağlık durumunun iyileşme göstereceğini, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağını temsil etmektedir. Ayrıca rüyada mavi gömlek görülmesi kişinin iç huzuruna kavuşacağı anlamına da gelmektedir. Bunlara ek olarak kişinin rüyasında mavi gömlek görmesi, maddi ve manevi olarak huzura ereceğine, yeni fırsatlar için bir yol bulacağına, ettiği duaların ve içinden geçirdiği dileklerin gerçekleşeceğine yorumlanabilmektedir. Bütün bunların yanı sıra kişinin rüyasında mavi gömlek giyen bir kişiyi görmesi, rüyayı gören kişinin başına bazı tatsız olaylar geleceğini ve bu tatsız olaylar sebebiyle sevdiği insanlar ile tartışacağını temsil etmektedir. Ayrıca rüyada mavi gömlek görmek, gören kişinin zorda olan komşuları olduğuna ve bu kişinin onlara yardım etmesi gerektiğine bir işarettir.

Rüyada Yeşil Gömlek Görmek

Rüyada yeşil gömlek görmenin birçok olumlu anlamı bulunmaktadır. Bazı rüya yorumcularına göre rüyada yeşil gömlek görmek, gören kişinin uzun bir süre boyunca hastalıktan, sakatlıktan, uğursuzluktan, dertten, kederden ve kazadan uzak duracağı anlamına gelmektedir. Rüyada yeşil gömlek görülmesi kişinin hayatının huzurlu bir yöne doğru gideceğine işaret etmektedir. Rüyada yeşil gömlek giydiğini gören kişinin yakın zamanda iç huzura kavuşacağı söylenmektedir. Ayrıca rüyada yeşil gömlek giymek, müjdeli bir habere ve başarılı bir kariyere işaret etmektedir. Bunların yanı sıra kişinin rüyasında yeşil gömlek görmesi dinin güzelliğini ve kişinin dine olan bağlılığını temsil etmektedir. Kişinin rüyasında yeşil gömlek giydiğini görmesi, yeşil gömleği giyen kişinin kısa süre içinde özgüveninin artacağı ve eğer bu kişi bekarsa hayatına yeni ve hayırlı bir kısmetin gireceği anlamına da gelmektedir.

ruyada kahverengi gomlek
Kahverengi gömlek görmenin anlamı, diğer gömlekleri görmek kadar pozitif değildir. Rüya sahibi için üzücü olayların habercisidir.

Rüyada Kahverengi Gömlek Görmek

Kahverengi gömlek görmenin, rüyada beyaz, yeşil ve mavi gömlek görmek kadar olumlu bir anlamı bulunmamaktadır. Rüyada görülen kahverengi gömlek kişinin çok üzüleceği bir haber alacağına işaret etmektedir. Rüyasında kahverengi gömlek gören kişinin aldığı bu üzücü haberden sonra kötü şeyler yaşamaya devam edeceği ve hayatının bir süre rayından çıkacağı şeklinde yorumlanabilmektedir. Rüyada kahverengi gömlek görme, rüyayı gören kişinin etrafındaki insanları da etkileyecek kötü şeyler yaşayacağına ve bu kötü durum ortadan kalkmadan kimsenin huzura eremeyeceğine işaret eder.

Rüyada Çizgili Gömlek Görmek

Bir kişinin rüyasında çizgili gömlek görmesi, rüyayı gören kişinin kısa süre sonra sahip olacağı zenginliğe ve berekete işaret etmektedir. Rüyasında çizgili gömlek gören kişinin kendisi ve ailesi için zenginlik dolu bir hayata adım atacağı söylenmektedir. Fakat rüyada çizgili gömlek görmenin olumsuz bir anlamı da bulunmaktadır. Çizgili gömlek görmek rüyayı gören kişinin dini konularda birtakım eksikliklere sahip olduğuna bir işarettir. Bu yüzden rüyayı gören kişi, bu rüyayı gördükten sonra dini ibadetlerini arttırmalı ve dini yükümlülüklerini yerine getirmeye özen göstermelidir. Eğer rüyasında çizgili gömlek gören kişi dini sorumluluklarını ciddiye almazsa kazancının bereketinin kaçacağı söylenmektedir. Bunun yanı sıra bazı rüya yorumcularına göre rüyalarında çizgili gömlek gören kişilerin, kendilerini üzen kişilerden ve durumlardan kısa süre içinde kurtulacağı ve hastalıklarının şifa bulacağı söylenmektedir.

Rüyada Hasta Olduğunu Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu