Rüyada Ablayı Hamile Görmek Ne Demektir? İslami

Rüyada ablayı hamile görmek , kişinin hamile olma şeklinde göre rüyanın yorumu değişmektedir. Yani kişi kendisini , arkadaşını , annesini veya ablasını hamile olarak görebilir. Ama genel olarak bakarsak bir kişini hamile olarak görürseniz hem nam hem de şöhret sahibi olacağınıza delalet eder.

Rüyayı gören kişinin hem güzelliklere hem de rızklara sahip olacağına alamet eder. Bunun yanı sıra etrafınızda ya da çevrenizde bulunan birilerinin hamile kalacağına yorulur. Bebeğin cinsiyeti ise kız olacağına alamet eder. Bazı rüya yorumcularına göre , kişinin kısa zaman içerisinde sıkıntıya düşüp büyük üzüntü yaşayacağına işaret ederler. Bazı durumlarda ise güzel muhabbetlere yorulmaktadır.

Evli olmayan birisini hamile olarak gördüyseniz o zaman o aileye gelecek olan uğursuzluğun habercisi olarak yorumlanır. Bazı durumlarda kızın ailesiyle ilgili hiç hoş olmayan olaylarla karşılaşacağına , ailede tatsız olayların yaşanacağına delalet eder. Eğer kişi gerçek yaşam da bekarsa o zaman karşısına çıkacak olan iyi ve hayırlı birisi ile hayatını birleştireceğine alamet eder.

Yada okuyorsa okulunu bitirip güzel bir işte çalışacağına yorulur. Rüyada ablasını gören kişi , ailevi sorunlar yaşamaz , parasal sıkıntılardan kurtulup ve dertlerini hep geride bırakır. Bunun yanı sıra birden fazla güzellikler elde edeceğinize, sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza ve hayalini kurmuş olduğunuz şeylerin gerçek olacağına delalet eder.

Rüyada Temizlikçi Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

7 Yorum

  1. Ben ve ablam hala okuyoruz ancak ikimizide hamile gozdüm ancak bir kadınıbüyü yaparken yakaladım

  2. Benle kuzenim yürüyorduk bi baktım çok sayıda çürümüş muz vardı yanlış degilsem bir mezarda vardı kuzenim dedi ki ilerde hiçbir kullanıcı günah yazılmayacak dedi bana

  3. Rüyamda ablamı hamile görüyudum kendiside evli çocuklarıda var bnde ewlyim ama çocuğum yok

  4. benim ablam hamileymis benim cocuguma ruyamda ikimizde kiz gercek hayatda da kiz neye yorumlanir

  5. Asik oldugum oglanin annesi rüyamda pesimden kosup oglumun pesini birak dedigini gördüm ne anlama geliyo acaba?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu