Rüyada Suya Düşmek Rüya Tabiri Diyanet ve İhya Yorumları

Rüyada suya düştüğünü görmek, rüya içerisinde yaşanan tehlike nedeniyle olumsuz gibi görünse dahi, rüya tabircileri tarafından olumlu bir şekilde yorumlanmaktadır. Rüya gören kişi için hayırları temsil eden bir rüyadır.

Net bir şekilde yorum yapabilmek için, rüyada bulunulan ortam, rüya görenin durumu ve genel hatları ile rüya iyi analiz edilmelidir.

Rüyada suya düşmek, bu rüyayı gören kişiye mutlu bir haberin geleceğini müjdelemektedir. Rüya gören kişinin yakın zamanda alacağı müjdeli bir haberin rüya sahibini oldukça sevindireceğine delalet etmektedir. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin kazanacağı helal bir geliri ifade etmektedir. Bu helal nimeti miras yolu ile ya da birinin yardımı ile kazanabilir. Ancak rüyayı gören kişinin kendi başarısı ile bu nimeti elde edeceği daha yüksek bir ihtimaldir.

Rüyada Suya Düşmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre rüya içerisinde suya düşmek yorumlandığında, rüyayı gören kişi eğer çalışıyorsa, iş hayatında sözü geçen bir kimse haline geleceğine ve çok yüksek miktarda gelir elde edeceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin elini attığı her iş bereketlenecek ve ona büyük bir kazanç sağlayacaktır. İş arayanlar yeteneklerini sergileyebilecekleri, yüksek maaşlı bir işe girebilirler. Rüyayı gören kişi, kendi çabaları, azmi, emek ve yetenekleri  ile  durmaksızın çalışarak maddi zorlukları aşacaktır.

Rüyada Derin Bir Suya Düşmeyi Görmek

Bir kişi rüyasında derin bir suya düşüp çıkamadığını görür ise, rüyada içinde bulunulan durumun tam tersi olarak, bu rüya o kişi için hayırlı bir şekilde yorumlanmaktadır. Genel itibariyle rüyayı gören kimsenin, bu dünyada çok önemli bir pozisyona geleceğine ve çevresi tarafından itibar göreceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin toplumsal statüsü yükselecek, çevresi katlanarak artacaktır. Bu yorumlara ek olarak suya düşmek kazanılacak olan önemli miktarda helal paranın habercisi olarak da ifade edilebilir. Rüyada derin bir suya düşmek ile beraber rüyayı etkileyen diğer faktörlerin de değerlendirilmesi gerekmektedir.

Rüyada Suya Düşmeyi Ve Çırpınmayı Görmek

Bir kişi rüyasında suya düştüğünü ve sudan kurtulmak için sürekli olarak çırpındığını görürse bu rüya. Suya düşme rüyasının aksine hayırlı olarak yorumlanamamaktadır. Rüyada suya düşmeyi ve çırpınmayı görmek, rüya gören kişinin genel olarak dünyada büyük bir günah işlediğini ve bu günahın etkilerinden kurtulmak için sürekli olarak çaba gösterdiğini, çevresine karşı iyi ve uyumlu davrandığını, iyilik yapmaya çalıştığını, anne ve babasının rızasını almaya çalıştığını ifade etmektedir.  Ancak rüyayı gören kişinin günahlarının bedelini tam olarak ödemeden ve işlediği günah sonucu hayatı etkilenen kişiler ile durumu düzeltmeden,  böyle bir durumdan kurtulması mümkün olmayacaktır.

Rüyada Sığ Suya Düşerken Görmek

Rüyada derin olmayan bir suya düştüğünü gören kimse, kendisi için çok da zor olmayan bir işin üstesinden gelecek ve bu alanda büyük başarılar sağlayacaktır. Rüyasında sığ suya düştüğünü gören kişi, özellikle iş hayatında önemli başarılara imza atarak, kendi sektörünün öncü isimlerinden biri haline gelecektir. Rüyayı gören kişi, önüne engel çıkmaksızın başarıya kolayca ulaşacaktır.

Rüyada Berrak Bir Suya Düşmek

Rüyada berrak ve temiz bir suya düştüğünü görmek, rüyayı gören kişinin kazancının helal kazanç olduğuna işaret eder. Helal rızık ile evinde bolluk ve bereketin artacağına, gösterilen tüm çabaların karşılığının alınacağına işaret eder. Rüya sahibi berrak bir suya düştüğünü görüyor ve bu suyun içinde de balıklar olduğunu fark ediyor ise devlette yüksek bir mevkie geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada Arabayla Suya Düşmek

Rüyada arabanın içerisinde olup, araba ile beraber suya düştüğünü görmek, hayırlı olarak yorumlanan bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin borçlarının yükünü sırtından atacağına, hayatında ona problem teşkil eden konuları çözeceğine ve güzel günlerin yakın zaman içerisinde geleceğine işaret eder. Rüyada suya düşmekte olduğu gibi, bu rüya da müjdeli olayların habercisidir. Bu rüyayı gören kişi yakın bir zaman da müjdeli bir haber alarak tüm çevresi ile bu güzel haberi paylaşmak isteyebilir. Rüyayı gören kişinin gerçekte bir hastalığı var ise bu rüya o kişinin kısa bir süre içerisinde iyileşeceğine işaret etmektedir. Uzun zamandır askıda olan  bir  sorunun, rüyayı gören kişinin hayrına sonuçlanacağını ifade eder.

Rüyada Suya Düşmek Ve Çıkmak

Rüyasında suya düştüğünü ve sonra sudan kurtularak çıktığını gören kişi yakın zamanda istediği huzura kavuşur. Ancak rüyayı gören kişinin bu huzur ve mutluluğu uzun süreli olmayacaktır. Çünkü rüyada suya düşmek güzel anlamlarla yorumlanırken, rüyada sudan çıkmak olumsuz olaylara işaret etmektedir. Rüyasında suya düştükten sonra çıktığını gören kişi, hayatının bir döneminde çok mutlu olacak ancak bu mutluluğu bir şekilde yok olacaktır.

Rüyada Birinin Suya Düştüğünü Görmek

Rüyada başka birinin suya düştüğünü görmek, rüya tabircileri tarafından olumlu olarak yorumlanır. Rüyayı gören kimse, eğer rüyasında suya düşen  kişiyi tanıyor ise o kişi ile gerçek hayatta arasını iyi tutmalıdır. Bu kişinin rüya sahibine büyük yardımları dokunabilir. Rüyada suya düşen birini görmek, gerçek hayatta da suya düşen kişinin mutlu olacağına yorulur. Eğer rüyada suya düşen kişiyi rüyayı gören kişi suya itmiş ise, rüya sahibi gerçek hayatta düşen kişiye büyük bir iyilik yapacaktır. Bu iyilik ile suya düşen kişinin hayatı güzel anlamda değişecektir.

Rüyada Suya Düşmek Boğulmak

Rüyada suya düşerek suda boğulduğunu görmek, rüya gören kişinin yaşamını olumsuz etkileyen her kim varsa bu kişilerden uzaklaşmak şeklinde yorumlanır. Bir çeşit arınma dönemine girecek olan rüya sahibi, kendisine kötülük yapan her kim varsa hayatından çıkarır. Eğer ilişkisi olan kişi rüya sahibine zarar veriyor ise, ufukta ayrılık gözükür.

Rüyada Suya Düşmek Islanmak

Rüyada suya düşerek ıslandığını görmek, rüya sahibinin başarması zor olan görevlerin üstesinden başarı ile geleceği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi, hayatını sürdürmek için maddi ve manevi anlamda kimseye muhtaç kalmayacak, geçimini kendisi sağlayacaktır. Rüya sahibi mevcut işinde daha çok para kazanmaya başlayabilir, bolluk bereket içerisinde hayatını sürdürebilir.

Rüyada Çocuğunun Suya Düştüğünü Görmek

Rüyada çocuğunun suya düştüğünü gören kişinin evinde maddi ve manevi sıkıntıların olacağına ancak bu sıkıntıların geçici süreli olduğuna işaret eder. Eğer rüyayı gören kişinin evinde işsiz biri var ise o iş bulacaktır. Bu şekilde o eve giren gelir artacaktır. Eğer rüyayı gören kişi ya da hanesinden bir kişi iflas etmiş ise, maddi durumu tekrar düzelecek ve bu kişi daha sağlam adımlarla ticarete atılacaktır. Rüyada çocuğunun suya düştüğünü görmek aynı zamanda rüyayı gören kişinin çocuğunun rızkının bol olacağına ve güzel bir hayat yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada Bulanık Suya Düşmek

Rüyada berrak olmayan, bulanık suya düşmek, rüya gören kişinin, kendisini üzen ve yoran olay ve kişilerden uzaklaşmasına hatta tamamen kurtulmasına işaret eder. Rüyada suya düşmek olumlu yorumlandığı gibi, suyun bulanık olması da insanlardan ve kötülüklerden arınma, bu kötülükleri rüyada görülen suya bırakma anlamına gelmektedir. Bu rüya aynı zamanda eğer rüya sahibi maddi olarak zor bir dönem geçiriyorsa, bu zorluklardan kurtulacağına, çok çalışarak yüksek gelir elde edeceğine işaret eder.

 

Rüyada Yazı Yazan Birini Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu