Rüyada Temizlikçi Görmek (İslami) – Rüya Tabirleri

Rüyada Temizlikçi Görmek (İslami) Ne Anlama Gelir?

Rüyada temizlikçi görmek , rüyayı gören kişinin çok hayırlı birisi olacağına , başına sürekli olarak hayırlı kısmetlerin geleceğine , yüzünün her zaman güleceğine işaret eder. Eğer gerçek yaşam da iş sahibi değilseniz kısa süre içerisinde iş bulacağınıza , zamanla her konuda başarılı olacağınıza ve iş konusunda bol kazanç elde edeceğinize delalet eder. Kişi eğer işinden pek memnun değilse o zaman kendinde cesaret bulup işini bırakacağına , sevmiş olduğu bir iş bulup ona gireceğine , maddi sıkıntılarını çözmek için elinden geleni yapacağına ve hayat başarısına ulaşacağına alamet eder.

Aile içi sıkıntılarınız varsa onların biteceğine , eş ve dostlarla küsseniz kısa süre içerisinde barışacağınıza yorulur. Gerçek yaşam da sağlığınız bozuksa yakın zaman içinde şifa bulacağınıza , umudunuzu hiçbir zaman kaybetmeyeceğinize ve sürekli olarak yüce Allaha dua edeceğinize işaret eder. Bazı rüya yorumcularına göre , kişinin hem sağlıklı hem de mutlu olacağına , her zaman zinde olacağına yorarlar.

Rüyada Temizlik Görmek Ne Demek?

Rüyada temizlik gördüyseniz , canınızı sıkan olaylardan artık kurtulacağınıza , ruhsal bozukların biteceğine ve mutlu bir yaşam süreceğinize işaret eder. Bunun yanı sıra hayatınızla ilgili bir yol çizeceğinize ve geleceğe artık daha aydınlık bakacağınıza yorulur.

Rüyada Ev Temizlemek 

Rüyada ev temizlemek , kişi dertlenmiş olduğu konuları artık çözeceğine , kafasının çok rahat olacağına ve hayalini kurmuş olduğu mutluluğa kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Ablayı Hamile Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu