L Harfi Rüya TabirleriRüya Tabirleri

Rüyada Lahmacun Görmek Yapmak ve Yemek Neye İşarettir?

Rüyada lahmacun görmek , rüyayı gören kişini yakın zaman içerisinde karşısına çıkacak olan hayırlı birisi ile dünya evine gireceğine , kısmetinin her zaman açık olacağına , hem özel hem de ticaret hayatınızda büyük şanslar elde edeceğinize , size hayır getirecek adımlar atacağınıza ve mutlu bir yaşam süreceğinize işaret eder.

Bunun yanı sıra kısa süre içinde büyük bir mal varlığına kavuşacağınıza , yeni kazanç kapılarının açılacağına , iş konusunda çok iyi yerlere geleceğinize , her konuda çok başarılı olacağınıza yorulur.

Eğer gerçek yaşam da kısmet kapınız kapalıysa açılacağına , kötü giden bir şansınız varsa artık iyiye gideceğine delalet eder.

Rüyada lahmacun görmek, büyük bir ihale kazanılacak, muazzam bir ortaklığa girilecek, var olan hisselerin en büyüğüne sahip olunacak, çok yüklü bir sipariş alınacaktır. Her şart altında işler açılacak, gözle görülür büyümeler iş hayatında yaşanacak, çok büyük miktarlarda paralar kazanılacak, işler sürekli iyi gidecektir. Gelir, kazanç yükselecek, maddi durumdaki yükselme bütün hayata yansıyacak, para yönünden inanılmaz bir bolluk ve refah görülecektir.

Rüyada Lahmacun Yediğini Görmek Ne Demek?

Rüyada lahmacun yemek, gördüyseniz , küs olduğunuz kişilerle barışacağınıza , ayrılan kişilerin tekrardan birbirlerine kavuşacağına ve gurbette olanların yakın zaman içinde vatan topraklarına döneceğine yorulur.

Aynı zaman da hayatınızla ilgili hayırlı adımlar atacağınıza ve mutluluğa kavuşacağınıza alamet eder.

Rüyada Lahmacun Yemek

Rüyada lahmacun yemek, hayatı seven, rahatına, keyfine düşkün, eğlenmekten, gezmekten, yemek ve içmekten zevk alan kişidir. Hayatta yaşanan tüm sıkıntı ve zorluklara rağmen, her şart altında geleceğe umut ile bakmayı bilen, rızkından hiçbir şekilde azaltmayan, evlatlarının ve kendinin boğazından hiçbir şart altında kısıntı yapmayan insandır. Kişi karnı tok ise bundan başka sorunları kafasına takmaz, önemli olan çocuklarının karnının tok olmasıdır.

Rüyada Lahmacun Yapmak Ne Demek?

Rüyada lahmacun yapmak , rüyayı gören kişinin büyük bir ihaleye katılıp onu kazanacağına , hissenin en büyüğüne sahip olacağına ve yüklü bir sipariş alacağına delalet eder.

Bunun yanı sıra işlerinizin açılacağına ve gelirinizin yükseleceğine alamet eder.

Rüyada Lahmacun yapmak, kısmet bulunacak, özel hayatta ve ticaret hayatında, hayırlı ve şans getirecek adımlar atılacaktır. Rüyada lahmacun görmek, mutluluk ve berekete kavuşmak, yeni kazanç ve kar kapıları açılacak, büyük bir mal varlığına kavuşulacaktır. Rüyada Lahmacun yemek, Küs olan kişilerin barışması, ayrı olan kişilerin kavuşması, yurt dışında bulunan kişilerin vatanlarına geri dönmesidir. Hayatta hep hayırlı olacak adımlar atmak, mutluluk içinde yaşamaktır.

Rüyada Lahmacun Yapmak İhya ve İslami Anlamı

Rüyada Lahmacun görmek, İslami yorumlara göre işlerde büyük başarılar kazanılacak, İstenilen başarı yakalanacak, kapalı kısmet aralanacak, kötü şans iyiye dönecektir. İbn-i Şirin (r.a) Hazretleri, rüyada lahmacun görmek, içinde bulunulan topluma çok yarar getirecek olan bir mevkie gelmektir diye buyurmuşlardır. Sağlıklı olmak, kısmet ve talihin, her geçen gün daha da açılmasıdır. Yeni bir yuva kurmak, bu yuvada huzur, mutluluk, ferah bulmak, daima iyi günler görmek, zenginlik, bolluk, sağlık, mutluluk neşe içinde hayatını idame ettirmektir.

Rüyada Lahmacun Dağıttığını Görmek

Rüyada lahmacun dağıttığını görmek, iyi ve güzel bir rüya değildir. Gerçek yaşam da büyük bir musibet yaşayacağınıza ve yakın çevrenizde yaşayan birisi için ağıtlar yakıp büyük acılar çekeceğinize işaret eder.

Rüyada lahmacun dağıtmak, büyük bir felaketle karşılaşmak, son derece üzüntü verici bir olay yaşamak, ebeveynlerin, düşülen bu durum nedeni ile sonsuz acı ve keder duymalarıdır. Yaşanacak bu kara gün nedeni ile tüm çevrede ağıtlar yakılacak, çekilen acılar dayanılmaz olacaktır.

Rüyada Lahmacun Hamuru Görmek

Rüyada lahmacun hamuru görmek, hayatta bir takım kolaylıklar yaşanacak, uzun yıllardır ödenmekte olan borçların bitecektir. İyileşme imkanının olmadığı düşünülen bir hastalıktan kutulanacak ve kişi hayır ile karşılaşacaktır.

Rüyada Lahmacun Pişirmek

Rüyada lahmacun pişirmek, artık hayır gelmez diye düşünülerek sonlandırılacak olan bir iş, iyi gitmeye başlayacak, işte olumlu değişiklikler görülecek, şans iyileşecek, umutsuzluklar umuda dönecek, beklenilmeyen bir şekilde iyi bir şekilde biterek kişinin yüzünü güldürecek ve hayırla sonuçlanacaktır.

Rüyada Lahmacun İkram Etmek

Rüyada lahmacun ikram etmek, hatalarından yanlışlarından ders çıkarmak, başarı ve mutluluğun sırrını çözmeyi bilmektir. Kendisine sıkıntı veren her türlü sorunu çözmek, etrafında sevdiği, saygı duyduğu, fikirlerine önem verdiği kişiler ile birlikte çalışmaktır. Makamında yükselmek, maddi yönden büyük güç kazanmak, mal ve mülk edinmek, para yönünden büyük refaha kavuşmaktır.

 

Rüyada Yemek Yemek Rüya Tabirleri yazımıza göz atın.

3 Yorum

  1. Ruyamda bir kutuda lahmacun almisim
    Duruyo gotur bunu diyolar
    Anlami icin yardimci olur musunuz

  2. Rüyamda bir erkekle uzanmış ve erkeğin bana sarildigibi görüyorum ama mutluyum sanki benimle evlenecek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu