Trend

Rüyada Lahmacun Görmek Yapmak ve Yemek Neye İşarettir?

Rüyada lahmacun görmek , rüyayı gören kişini yakın zaman içerisinde karşısına çıkacak olan hayırlı birisi ile dünya evine gireceğine , kısmetinin her zaman açık olacağına , hem özel hem de ticaret hayatınızda büyük şanslar elde edeceğinize , size hayır getirecek adımlar atacağınıza ve mutlu bir yaşam süreceğinize işaret eder.

Bunun yanı sıra kısa süre içinde büyük bir mal varlığına kavuşacağınıza , yeni kazanç kapılarının açılacağına , iş konusunda çok iyi yerlere geleceğinize , her konuda çok başarılı olacağınıza yorulur.

Eğer gerçek yaşam da kısmet kapınız kapalıysa açılacağına , kötü giden bir şansınız varsa artık iyiye gideceğine delalet eder.

Rüyada lahmacun görmek, büyük bir ihale kazanılacak, muazzam bir ortaklığa girilecek, var olan hisselerin en büyüğüne sahip olunacak, çok yüklü bir sipariş alınacaktır. Her şart altında işler açılacak, gözle görülür büyümeler iş hayatında yaşanacak, çok büyük miktarlarda paralar kazanılacak, işler sürekli iyi gidecektir. Gelir, kazanç yükselecek, maddi durumdaki yükselme bütün hayata yansıyacak, para yönünden inanılmaz bir bolluk ve refah görülecektir.

Rüyada Lahmacun Yediğini Görmek Ne Demek?

Rüyada lahmacun yemek, gördüyseniz , küs olduğunuz kişilerle barışacağınıza , ayrılan kişilerin tekrardan birbirlerine kavuşacağına ve gurbette olanların yakın zaman içinde vatan topraklarına döneceğine yorulur.

Aynı zaman da hayatınızla ilgili hayırlı adımlar atacağınıza ve mutluluğa kavuşacağınıza alamet eder.

Rüyada Lahmacun Yemek

Rüyada lahmacun yemek, hayatı seven, rahatına, keyfine düşkün, eğlenmekten, gezmekten, yemek ve içmekten zevk alan kişidir. Hayatta yaşanan tüm sıkıntı ve zorluklara rağmen, her şart altında geleceğe umut ile bakmayı bilen, rızkından hiçbir şekilde azaltmayan, evlatlarının ve kendinin boğazından hiçbir şart altında kısıntı yapmayan insandır. Kişi karnı tok ise bundan başka sorunları kafasına takmaz, önemli olan çocuklarının karnının tok olmasıdır.

Rüyada Başkasının Lahmacun Yediğini Görmek

Rüyada başkasının lahmacun yediğini görmek İmam Gazali (r.a) tabirine göre; rüya sahibinin başına büyük bir kaza geleceğine ve bu kazadan dolayı da büyük problemler yaşayacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada lahmacun yediğini görmek hayra yorulmayan ve uyarı niteliği taşıyan bir rüyadır. Kişinin verdiği kararlara dikkat etmesi gerektiği, sakin olması ve düşünerek kararlar vermesi gerektiği konusunda uyarır.

Rüyada Lahmacun Yapmak Ne Demek?

Rüyada lahmacun yapmak , rüyayı gören kişinin büyük bir ihaleye katılıp onu kazanacağına , hissenin en büyüğüne sahip olacağına ve yüklü bir sipariş alacağına delalet eder. Bunun yanı sıra işlerinizin açılacağına ve gelirinizin yükseleceğine alamet eder.

Rüyada Lahmacun yapmak, kısmet bulunacak, özel hayatta ve ticaret hayatında, hayırlı ve şans getirecek adımlar atılacaktır. Rüyada lahmacun görmek, mutluluk ve berekete kavuşmak, yeni kazanç ve kar kapıları açılacak, büyük bir mal varlığına kavuşulacaktır. Rüyada Lahmacun yemek, Küs olan kişilerin barışması, ayrı olan kişilerin kavuşması, yurt dışında bulunan kişilerin vatanlarına geri dönmesidir. Hayatta hep hayırlı olacak adımlar atmak, mutluluk içinde yaşamaktır.

Rüyada Lahmacun Yapmak İhya ve İslami Anlamı

Rüyada Lahmacun görmek, İslami yorumlara göre işlerde büyük başarılar kazanılacak, İstenilen başarı yakalanacak, kapalı kısmet aralanacak, kötü şans iyiye dönecektir. İbn-i Şirin (r.a) Hazretleri, rüyada lahmacun görmek, içinde bulunulan topluma çok yarar getirecek olan bir mevkie gelmektir diye buyurmuşlardır. Sağlıklı olmak, kısmet ve talihin, her geçen gün daha da açılmasıdır. Yeni bir yuva kurmak, bu yuvada huzur, mutluluk, ferah bulmak, daima iyi günler görmek, zenginlik, bolluk, sağlık, mutluluk neşe içinde hayatını idame ettirmektir.

Rüyada Lahmacun Dağıttığını Görmek

Rüyada lahmacun dağıttığını görmek, iyi ve güzel bir rüya değildir. Gerçek yaşam da büyük bir musibet yaşayacağınıza ve yakın çevrenizde yaşayan birisi için ağıtlar yakıp büyük acılar çekeceğinize işaret eder.

Rüyada lahmacun dağıtmak, büyük bir felaketle karşılaşmak, son derece üzüntü verici bir olay yaşamak, ebeveynlerin, düşülen bu durum nedeni ile sonsuz acı ve keder duymalarıdır. Yaşanacak bu kara gün nedeni ile tüm çevrede ağıtlar yakılacak, çekilen acılar dayanılmaz olacaktır.

Rüyada Lahmacun Dağıtıldığını Görmek

Rüyada lahmacun dağıtıldığını görmek konusunda rüya alimleri hem olumlu hem de olumsuz yorumlarda bulunmuşlardır. Rüyada lahmacun görmenin olumlu yorumları şunlardır;

 • Rüya sahibinin büyük bir aşk yaşayacağına,
 • Yeni bir ortama girerek tanışacağı özel biri ile ilişki başlatacağı,
 • Güzel ve mutlu bir birliktelik yaşayacağına,
 • Rızkının artacağına ve bolluk yaşayacağına

İşaret etmektedir. Olumsuz yorumları ise şunlardır;

 • Kişinin yakın çevresinden alacağı bir vefat haberine,
 • Huzursuzluk ve mutsuzluğa,
 • Kişinin kendisini yalnız hissedeceği bir döneme,
 • Maddi sıkıntı yaşamaya ve darda kalmaya,
 • Hayatının yoluna gitmeyeceği

Şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Lahmacun İkram Edildiğini Görmek

Rüyada lahmacun ikram edildiğini görmek İbn-i Sirin (r.a) yorumuna göre; rüya sahibinin makam mevki sahibi birisi ile bağlantı kurması sayesinde karşısına çıkacak bir iş fırsatının olduğuna işaret etmektedir. Rüyada lahmacun ikram edildiğini görmek hayırlı bir rüyadır ve bu rüyanın diğer anlamları ise şu şekildedir;

 • Kişi çok yakın bir dostu ile keyif alacağı bir yolculuğa çıkabilir.
 • Hayatında yeni değişiklikler isteyebilir.
 • Ruhen olumlu süreçlerden geçer ve ruh yorgunluğuna bir çözüm bulur.
 • Zihnindeki sorunların çözümünün kendinde olduğunu fark eder.
 • Aşk hayatında hoşlandığı kişiye açılabilir ve karşılığında ise kendinin bile beklemediği olumlu bir geri dönüş alır.
 • Bir aile davetine katılabilir ve çok keyifli muhabbet edebilir.

Rüyada Lahmacun Yapıldığını Görmek

Rüyada lahmacun yapıldığını görmek Cabir ül Magribi (r.a) tabirine göre; rüya sahibinin tatlı telaşlar yaşayacağına ve karşısına hayırlı kısmetler çıkacağına işaret etmektedir. Rüyada lahmacun yapıldığını görmenin diğer anlamları ise şunlardır;

 • Aşk hayatında mutluluğu yakalamaya,
 • Sabrı sayesinde muradına ermeye,
 • Beklentilerin gerçekleşmesine,
 • İş alanında verilen emeklerin karşılığını misli ile almaya,

İşaret eder.

Rüyada Lahmacun Almak

Rüyada lahmacun almak hayra yorulur. Kişinin rızkının artacağına delalet eder. Rüyada lahmacun almak İmam Nablusi (r.a) tabirine göre; rüya sahibinin beklediği haberleri çok yakın bir vadede olumlu şekilde alacağına işaret etmektedir. Hayırlı ve güzel bir rüya olan rüyada lahmacun almanın diğer anlamları ise şunlardır;

 • Kişinin yaşamış olduğu stresli durumları çok kısa bir zamanda atlatarak huzura kavuşacağına,
 • Güzel günler yaşayacağına,
 • Hayırlı haberler alacağına,
 • Şansının her zaman açık olacağına,
 • Kendisine belirlediği hedefleri teker teker gerçekleştireceğine ve karşılığında büyük takdir göreceğine
 • Uzun bir bekleme sürecinden sonra beklediği durumun gerçekleşeceğine ve beklenen kişiden adım alınacağına,
 • Büyük maddi kayıplar yaşanmayacağına,
 • İş alanında büyük aksilikler ile karşılaşılmayıp her şeyin istenilen doğrultuda ilerleyeceğine

İşaret etmektedir.

Birinin Lahmacun Verdiğini Görmek

Rüyada lahmacun verdiğini görmek iş sahibi olmaya delalet eder. Rüyada lahmacun verdiğini görmek Caferi Sadık (r.a) yorumuna göre; rüya sahibinin her alanda çok başarılı olacağına ve işinde terfi alacağına işaret etmektedir. Rüyada lahmacun yediğini görmenin diğer anlamları ise şunlardır;

 • Kişinin her hedefine ulaşacağına ve bu hedefleri gerçekleştirdikten sonra asla durmayıp kendine yeni hedefler oluşturarak hayatında her zaman kendini daha ilerine taşıyacağına işaret eder.
 • Geçmişte yaşamış olduğu sıkıntıları ve üzüntüleri en kısa zamanda atlatarak geçmişe bir sünger çeker.
 • Yeni insanlarla dostluklar kurar ve bu dostluklar hayatının geri kalanında da daim olur.

Rüyada Lahmacun Hamuru Görmek

Rüyada lahmacun hamuru görmek, hayatta bir takım kolaylıklar yaşanacak, uzun yıllardır ödenmekte olan borçların bitecektir. İyileşme imkanının olmadığı düşünülen bir hastalıktan kutulanacak ve kişi hayır ile karşılaşacaktır.

Rüyada Lahmacun Pişirmek

Rüyada lahmacun pişirmek, artık hayır gelmez diye düşünülerek sonlandırılacak olan bir iş, iyi gitmeye başlayacak, işte olumlu değişiklikler görülecek, şans iyileşecek, umutsuzluklar umuda dönecek, beklenilmeyen bir şekilde iyi bir şekilde biterek kişinin yüzünü güldürecek ve hayırla sonuçlanacaktır.

Rüyada Lahmacun İkram Etmek

Rüyada lahmacun ikram etmek, hatalarından yanlışlarından ders çıkarmak, başarı ve mutluluğun sırrını çözmeyi bilmektir. Kendisine sıkıntı veren her türlü sorunu çözmek, etrafında sevdiği, saygı duyduğu, fikirlerine önem verdiği kişiler ile birlikte çalışmaktır. Makamında yükselmek, maddi yönden büyük güç kazanmak, mal ve mülk edinmek, para yönünden büyük refaha kavuşmaktır.

 

Rüyada Yemek Yemek Rüya Tabirleri yazımıza göz atın.

3 Yorum

 1. Ruyamda bir kutuda lahmacun almisim
  Duruyo gotur bunu diyolar
  Anlami icin yardimci olur musunuz

 2. Rüyamda bir erkekle uzanmış ve erkeğin bana sarildigibi görüyorum ama mutluyum sanki benimle evlenecek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu