Rüyada Şahin Görmek Tutmak Ve Öldürmek

Rüyada şahin görmek, patronluğa , amirliğe veya söz ve yetki sahibi olan birisinin varlığına delalet eder. Rüyayı gören kişinin gerçek yaşam da kıdemi ne kadar yüksek olursa hem merhameti hem de vicdanı o kadar az olur.

Bunun haricinde kişi maaş ve rütbe kazandıkça insaniyetini o kadar yitireceğine yorulur. Yani kısacası rüyada görülen şahin pek hayırlı bir rüya değildir.

Bazı rüya yorumcularına göre , rüya sahibinin insanlara eziyet edeceğine , yüksek koltuk sahibi olmak için her şeyi yapacağına yorarlar.

Rüyada Şahin Görmek İhya

Rüyada Şahin Görmek, Kişinin rüyada bir şahin kuşu görmesi, mevki ve mevkisinin artmasına işarettir. Çünkü şahin kuşları yüksek bir yerden yüksek bir yerden uçar denilmiştir.

• Cafer-i Sadık (r.a.)’m yorumu: Kişinin Rüyasında ehlileştirilmiş şahin kuşu görmesi, beş cihetten birine işaretle yorumlanır:

1. Sevinç ve feraha işaretle,
2. Müjdeye yahut müjdeli bir habere işaretle,
3. Murada ermeye, isteğine kavuşmaya işaretle,
4. Mal sahibi olmaya işaretle,
5. Sözünün geçerli olmasına işaretle.

Rüyada Şahin Yavrusu Görmek

Rüyada şahinin yavrusunu gördüyseniz , daha olmamış bir rütbeye sahip olacağınıza alamet eder. Yani yükselmek için daha çok bekleyeceğinize işaret eder.

Ama eğer sabırlı bir şekilde beklerseniz o zaman istediğiniz her şeye sahip olabilirsiniz.

Rüyada Şahin Tutmak

Rüyada şahin tuttuğunuzu gördüyseniz , hem menfaat hem de saygınlık elde edeceğinize , turnayı en sonunda gözünden vuracağınıza yorulur.

Bunun haricinde herkesin gözünde yükseleceğinize ve itibar sahibi olacağınıza delalet eder.

Rüyada Şahin Öldürmek

Rüyada şahin öldürdüğünüzü gördüyseniz , arkanızdan sürekli olarak konuşanlardan , mal varlığınıza sahip olmak isteyenlerden en sonunda kurtulacağınıza , ticaret konusunda size rakip olanları alt edeceğinize ve başarıya ulaşacağınıza işaret eder.

Rüyada Beyaz Şahin Görmek

Rüyada beyaz şahin gördüyseniz , çevrenizde bulunan insanlara karşı büyük hayranlıklar uyandıracağınıza ve herkesi kendinize hayran bırakacağınıza yorulur.

Rüyada Çarşaf Giymek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu