Rüyada Saç Kesmek Görmek

Rüyada saç kesmek, diyanet kaynaklarına göre , genel olarak iyiye ve hayra yorumlanmaz ve kişi için kötüye yorumlanır.

Rüyada Saç Kesmek Görmek Diyanet

Rüyayı gören kişi iş hayatında hem sıkıntılarla hem de musibetlerle karşı karşıya geleceğine , motivasyon kaybı yaşayacağına , dikkat dağınıklığı yaşayacağına ve kendisini bir türlü işe veremeyeceğine delalet eder.

Bunun yanı sıra iş hayatında her zaman başarısız olacağına ve aile içerisinde sürekli olarak sorunların çıkıp tartışmaların olacağına alamet eder.

Rüyada Saç Kesmek Görmek İhya Rüya Tabiri

Rüyada saç kesmek , hem iş hayatınızda hem de aile hayatınızda yaşamış olduğunuz sorunlar , çekmiş olduğunuz sıkıntılardan dolayı çok yorgun ve güçsüz olduğunuza , bu yüzden de artık dinlenmek istediğinize işaret eder. Bunun yanı sıra eğer çok yorgun olursanız herhangi bir hastalığa da yakalanabilirsiniz.

Bazı durumlarda ise bu rüya , size sıkıntı veren şeylerden en kısa zaman içerisinde kurtulacağınıza , feraha kavuşacağınıza ve tüm zorlukların üstesinden geleceğinize yorulur.

Rüyada Kendi Saçını Kestiğini Görmek Nedir?

Rüyada kendi saçınızı kestiğinizi gördüyseniz , bereketin kaçacağına , keyfinizin bozulacağına , girmiş olduğunuz işerde her zaman başarısız olacağınıza , kendinizi çok kötü hissedeceğinize ve giriştiği işlerde başarısız olduğunuz için çok üzüleceğinize yorulur.

Bunun yanı sıra hem bahtınızın hem de kısmetinizin kapalı olacağına , şansınızın bir türlü yaver gitmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Kendi Saçını Kestiğini Görmek İhya Rüya Tabiri

Rüyada kendi saçınızı kestiğinizi gördüyseniz , iş hayatınızda ve aile hayatınızda sizden kaynaklanan şeylerden dolayı başarı sağlayamadığınıza delalet eder.

Bazı rüya tabircilerine göre  , çekmiş olduğunuz sıkıntılara en kısa zamanda son vereceğinize , yapmış olduğunuz hatalardan döneceğinize , doğru yola bulacağınıza ve günahlara tövbe edeceğinize alamet eder.

Rüyada Saç Kestirdiğini Görmek

Rüyada Saç Kestirdiğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada saç kestirdiğinizi gördüyseniz , elinizden yüksek miktarda paranın çıkacağına ve belli bir süre dara düşeceğinize yorulur.

Bunun haricinde maddi olarak büyük zarara uğrayacağınıza , zor duruma düşeceğinize , borçlanacağınıza ve maddi sıkıntılara girip moralinizin çok bozuk olacağına delalet eder.

Rüyada Kendi Saçını Makasla Kestiğini Görmek

Rüyada kendi saçınızı makasla kestiğinizi gördüyseniz , iş hayatınızda girmiş olduğunuz rekabetlerde mağlup olacağınıza ve bu yüzden büyük hayal kırıklığına uğrayacağınıza işaret eder.

Rüyada Makasla Saç Kestiğini Görmek

Rüyada makas ile saç kestiğini görmek , rüyayı gören kişi planlamış olduğu hayırlı yolculuğa en kısa zaman içerisinde çıkacağına ve bu yerde yeni bir başlangıç yapacağına delalet eder.

Rüyada Birinin Saçını Kesmek Nedir?

Rüyada birinin saçını kestiğini gördüyseniz , rüyayı gören kişinin gerçekleştirmiş olduğu çalışmalar ile ortaya koymuş olduğu projeler sayesinde kendinizi çok iyi hissedeceğinize fakat sizi çekemeyen insanların bu durumu bozmaya çalışacaklarına işaret eder.

Sizin kötülüğünüzü isteyen ve size zarar vermek isteyen kişilerin varlığına delalet eder.

Rüyada Saç Kesmek

Rüyada Saçının Kesildiğini Görmek

Rüyada saçınızın kesildiğini gördüyseniz , uzun süredir başka kişilere yardım edip en sonunda yorgun düştüğünüze ve dinlenmek isteyeceğinize yorulur.

Bunun yanı sıra sabrınız sayesinde tüm sıkıntılardan kurtulacağınıza delalet eder.

Rüyada Uzun Saçların Kısa Kesilmesi

Rüyada uzun olan saçların kısa olarak kesilmesi kısa bir zaman içerisinde alınacak olan iyi haberlere, sevineceğimiz şeyler duymaya, bize maddi ve manevi yükü bulunan insanlardan uzaklaşmaya ve maddi olarak refaha kavuşmaya, rüyayı gören kadın ise nefsine hakim olması gerektiğine, yaşlı bir adama ve yaşlı adamla yapılacak hoş sohbete ve güzel zaman geçirmeye delalet etmektedir.

Rüyada Saçların Tamamen Kesilmesi Ve Kel Kalmak

Rüyada saçlarımızın tamamının kesildiğini ve neredeyse kel kaldığımızı görmek keder, gam ve üzüntü olarak yorumlanmaktadır.

Aynı zamanda üzüntüye düşmeye ve kötü zamanların yaklaşmakta olduğuna fakat sonrasında sabırlı olmamız gerektiğine gam ve kederin bir süre sonra hayatımızdan gideceğine rivayet eder.

Saçlarımızın kesildikten sonra biranda tekrar uzadığını görmek ise devlet kapısından gelecek güzel haberlere ve şeref ve izzete delalettir.

Rüyaya olumsuz bir şekilde bakacak olursak bazı yorumculara göre ise rüyada saç kesmek düşmana ve yakın zamanda düşmanlığını gösterecek olan bir yabancıya, fena huylu ve kötü kalpli bir yönetici ya da amir tarafından bir kötülük görmeye ve yaşanacak olan sıkıntıya, dost gibi görünen bir düşman tarafından kısa bir dönem içerisinde zarara uğrayacağımıza delalet etmektedir.

 

Rüyada Dilenci Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

3 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu