Rüyada Saç Kesmek Görmek Diyanet ve İslami Yorum

Rüyada saç kesmek diyanet kaynaklarına göre , genel olarak iyiye ve hayra yorumlanmaz ve kişi için kötüye yorumlanır.

Rüyayı gören kişi iş hayatında hem sıkıntılarla hem de musibetlerle karşı karşıya geleceğine , motivasyon kaybı yaşayacağına , dikkat dağınıklığı yaşayacağına ve kendisini bir türlü işe veremeyeceğine delalet eder.

Bunun yanı sıra iş hayatında her zaman başarısız olacağına ve aile içerisinde sürekli olarak sorunların çıkıp tartışmaların olacağına alamet eder.

Rüyada Kendi Saçını Kestiğini Görmek Nedir?

Rüyada kendi saçınızı kestiğinizi gördüyseniz , bereketin kaçacağına , keyfinizin bozulacağına , girmiş olduğunuz işerde her zaman başarısız olacağınıza , kendinizi çok kötü hissedeceğinize ve giriştiği işlerde başarısız olduğunuz için çok üzüleceğinize yorulur.

Bunun yanı sıra hem bahtınızın hem de kısmetinizin kapalı olacağına , şansınızın bir türlü yaver gitmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Saç Kestirdiğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada saç kestirdiğinizi gördüyseniz , elinizden yüksek miktarda paranın çıkacağına ve belli bir süre dara düşeceğinize yorulur.

Bunun haricinde maddi olarak büyük zarara uğrayacağınıza , zor duruma düşeceğinize , borçlanacağınıza ve maddi sıkıntılara girip moralinizin çok bozuk olacağına delalet eder.

Rüyada Kendi Saçını Makasla Kestiğini Görmek

Rüyada kendi saçınızı makasla kestiğinizi gördüyseniz , iş hayatınızda girmiş olduğunuz rekabetlerde mağlup olacağınıza ve bu yüzden büyük hayal kırıklığına uğrayacağınıza işaret eder.

  Rüyada Sel Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?
3 yorum

3 thoughts on “Rüyada Saç Kesmek Görmek Diyanet ve İslami Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.