Rüyada Çarşaf Giymek Ve Çarşafa sarınmak Nedir?

Rüyada çarşaf giymek değişik şekilde yorumlanır. Rüyanın anlamı genel olarak kadın demektir. Bu sebep ile çarşaf giymiş kadınla ilişki yaşanmış anlamına gelmektedir. Bu rüyayı gören her kimse normal yaşantısında arlı ve namuslu olmuştur. Çarşaf giymek bazen de saklanmak ya da bir yerden uzaklaşacaksınız demektir.

Rüyada Erkeğin Çarşaf Giymesi

Rüyada bir erkeğin çarşaf giydiğini görmek kişi olum veya olumsuz kişiliğinin olduğuna, ancak olumsuzluğu daha ağır bastığı için etraf tarafından dışlanacağınıza işaret eder. Farklı kişiliğe bürünmüş biri gibi görünmeye çalıştığınız anlamına gelerek sıkıntı çekeceğinizi işaret eder.

Rüyada Çarşafın Yırtılması

Rüyada çarşafın yırtılması sırlarınızın meydana çıkacağı anlamına gelir. Genellikle bu rüya gizli olan her şeyinizin açığa çıkacağı, gizlediğiniz her ne varsa açıklayacağınız ve sırlarınızı anlattığınız kişi size ele verecek anlamına gelmektedir.

Rüyada Yeni Bir Çarşaf Görmek

Rüyada yeni bir çarşaf görmek en yakın zaman da yeni bir ilişkiye yelken açarak şansınızın açılacağı ve evlilik anlamına gelmektedir.

Bazen de yaptığınız yeni bir iş ile oldukça para kazanacaksınız demek oluyor. Eğer yeni çarşafı üzerinize giydiğinizi görürseniz hayal ve isteklerinize kavuşur, dualarınız kabul olmuş manasına gelmektedir.

Rüyada Kırmızı Bir Çarşaf Görmek

Rüyada kırmızı çarşaf görmek harama el uzatmayan içindeki kötü duygulara yenik düşmeyen biri olduğunuza işaret eder. Rüya bazen de namuslu ve güzel kadın demektir.

Rüyada Çarşafa Sarınmak

Rüyada çarşafa sarınmış olduğunuzu görmek genel olarak gizli bir iş yaptığınız anlamına gelmektedir.

Rüyada Af Dilemek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir Yorum

  1. Bir arkadaşım benim çarşafım ı giymiş zannettim sonra baktık oda kendine yeni çarşaf almış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu