Rüyada Af Dilemek Neye Yorumlanır?

Rüyada af dilemek, size karşı yapılan kötülük ve haksızlıklara rağmen o insanları bağışlayacağınıza , kendinizi her zaman karşı tarafın yerine koyduğunuza , böyle yaparak ister istemez insanları çok iyi anlayıp onları affedeceğinize işaret eder.

Bunun haricinde hiçbir zaman insanları dinlemeden haksız yere yargılamayacağınıza , gereksiz suçlamalardan bulunmayacağınıza yorulur.

Yakın zaman içerisinde bir haksızlıkla karşılaşabilirsiniz ve bundan dolayı da üzüntü yaşayabilirsiniz.

Rüyada Allah’tan Af Dilemek

Rüyada Allah’tan af dilediğinizi gördüyseniz , hem yeni hem de hayırlı olan kapıların açılacağına , maddi ve manevi olarak çok rahatlayacağınıza , Allah tarafından çok ödüllendirileceğinize alamet eder.

Rüyada Birisinden Af Dilemek

Rüyada birisinden af dilediğinizi gördüyseniz , gerçek yaşam da yapmış olduğunuz hataların farkına varacağınıza , bunlardan ders çıkaracağınıza ve özür dilemekten hiçbir zaman çekinmeyeceğinize delalet eder.

Rüyada Affedilmek

Rüyada af dilemek , işlemiş olduğunuz günahların bağışlanacağına , bundan sonra iyilik yapıp sevap işleyeceğinize , hem huzur hem de mutluluk bulacağınıza,

maddi ve manevi olarak kazançlar elde edeceğinize , iş hayatınızda çok başarılı olacağınızdan dolayı mevki olarak yüksek yerlere geleceğinize işaret eder.

Rüyada Birini Affetmek

Rüyada birini affetmek en hayırlı rüyalardan birisidir.

Gerçek yaşam da yüce gönüllü birisi olacağınıza , affetmeyi çok seveceğinize , insanlara her zaman bir şans vereceğinize alamet eder.

Rüyada Şefaat Görmek

Bir kimsenin rüyada şefaat görmesi, bu cihetlerden birine yahut bir kaçma işaretle yorumlanır. İyi halli olmaya, yüz yüze gelmeye, birinin kusurunu yahut bir sırrını örtmeye, zenginliğe, birilerini affedip bağışlamaya, mahşer günü günü tüm insanların bir peygamberin nezdinde şefaat istemesi ve dilemesine gibi hususlara işaret olarak yorumlanabilir demişlerdir.

• Bir kimsenin rüyada peygamberimizden şefaat dilediğini görmesi, ulu peygamberimizin mahşer günü günü ona şefaat etmesine ve edeceğine işaret eder demişlerdir.

• Rüyasında kendisinin bir insana şefaatçi olduğuna (bir işinin olması için aracılık ettiğini ve affedilmesi için araya girdiğini) görmesi, rüyayı gören bireyin iyi meziyetleri olduğuna, iyi bir ademoğlu olduğuna ve sevap kazandığına işaret eder.

• Rüyasında bizzat ile ilgili birilerinin şefaat ettiğini (bizzat için şefaatçi aracı olduklarını) görmek, pek iyi sayılmaz. Bu rüyası onun, günah işleyip yanılgı edeceğine ve zulme, haksızlığa uğrayacağına işaretle yorumlanmıştır.

Bazı yorumcular, şefaat eden bireyin, şefaat edilen şahsa hayır ve çıkarı dokunacağına işaret eder demişlerdir. Mesela, kendine, bir komşusunun şefaat ettiğini (şefaatçi aracı olduğunu) gören şahıs, o komşusundan faydalanır ve ondan çıkar elde eder ve rahata erer biçiminde yorum yapmışlardır.

• Bir kimsenin rüyada rastgele bir şahsa şefaatçi olduğunu görmek, rüyayı gören bireyin, yaptığı bir iyilikten dolayı
bir sevap, ecir ve ödül kazandığına ve mertebesinin yükseldiğine işaret eder demişlerdir.

• Rüyasında peygamberlerden birisinin kendine şefaat ettiğini gören şahıs, öteki dünya nimetlerine erişeceğine ve mertebesinin yükseleceğine işarettir biçiminde yorumlanır demişlerdir. Bu rüyayı, sıkıntılardan kurtulmaya, borcu olan rüya sahibinin borcunu ödemesine, şayet hastası varsa iyileşmesine, deva bulacağına işaret eder demişlerdir.

• Bir kimsenin rüyada Kur’an-ı Kerim’in kendine şefaat ettiğini görmesi, bilim yardımıyla bilim sebebiyle kavuşulacak büyük hayır ve menfaate ve yüksek mertebeye işaret eder.

Rüyada Cin Üç Harfli Görmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu