Rüyada Cin Üç Harfli Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Cin görmek kişi için zorlu günlerden geçmektedir. İş ve aile hayatında sıkıntılı dönemler yaşanacaktır. Ayrıca dünyeviliğe işaret eden rüya günahların arttığını da bildirmektedir. Rüya sahibinin önünde sıkıntılı dönemler yaşanacaktır.

Rüyada cin görmek , dünya işiyle uğraşan ve sırf gururu için hile yapan bir kişinin varlığına alamet eder.

Bunların yanı sıra insanları hep rahatsız eden hayvan ya da düşmanların saldırısına uğramaya , kısa zaman içerisinde uzak bir yolculuğa çıkacağınıza ve günah işleyeceğinize işaret eder.

Rüyada Cin Görmek Ne Anlama Gelir? Musallat olması Hakkında Yorum

Rüyada 3 (üç) harfli görmek manevi açıdan sıkıntılı olan konular olduğunu gösterir. Gerçek hayatta gayri meşru konulara bulaşan bir kimseyi ifade eder. Sıkıntı yaşadığı konularda bir uyarı niteliği taşıyan rüyadır.

Gerçekte sıkıntı yaşanan bir olayın daha da uzayacağına, büyüyeceğine işaret eder.

Dikkat edilmesi gerektiğini gösterir. Rüyanın görülmesinin ardından rüya sahibinin veya yakın bir kişinin zarar göreceğini ifade eder.

Ya da gerçekte sıkıntılı bir olay yoksa da sıkıntılı bir sürece gireceği anlamı taşımaktadır.

Rüyada cin görmek, hilekâr bir kimseye işaretle tabir olunur. Cin görmek, büyük düşman, korku, akıllı fakat hilekâr (düzenbaz) bir adam ile temsil edilir.

 • Rüyasında evine bir cinin girdiğini gören kimsenin, evine düşman veya hırsız gireceğine ve rüyayı gören kimseye zarar vereceğine işarettir şeklinde tabir olunur.
 • Bazı yorumculara göre, rüyada cin görmek, yılan ve akrep gibi, yer haşerelerinin çıkması ve insanların rahatsız olacakları şeylerin meydana gelmesine işaretle yorumlanır.

Rüyada Cinleri Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada cinleri gördüyseniz , hem hokkabaz hem de sihirbaz birisi olduğunuza , isteklerinize hiçbir zaman kavuşamayacağınıza , insanların kötülüğünü isteyeceğinize ve günah işleyeceğinize yorulur.

Ayrıca cin gören kişi gerçek yaşam da her zaman zalim olanlarla uğraşır.

Bazı rüya yorumcularına göre , kişinin geçim sıkıntısı içerisine gireceğine , moralinin çok bozuk olacağına hem maddi hem de manevi olarak çökeceğine yorarlar.

Rüyada lambada cin olduğunu gördüyseniz , içinizde bir güç olduğuna ve serbest bırakılmayı beklediğine delalet eder.

Rüyada Üç Harflinin Musallat Olması

Rüya sahibi rüyasında kendisine musallat olan üç harfli olduğunu görüyor ise bu kişinin etrafında kendisine çok yalan söyleyen biri olduğuna işaret etmektedir.

Yalan ve iftiranın rüya sahibinin yakasını bırakmayacağına işaret eden rüya hayırlı olarak yorumlanmamaktadır.

Rüya sahibi büyük bir sıkıntı içerisindedir ve bu sıkıntı rüya sahibini yiyip bitirecek duruma getirecektir.

Rüyada Cinin Musallat Olması Diyanet

Rüya sahibine çevresindeki yalancı, dolandırıcı birinin yalan söyleyeceğine, rüyayı gören kişiyi kandıracağına işaret eder.

Geri dönülemez etkiler yaratacak kavgalara yorulur. Rüya sahibinin sıkıntılı bir dönem yaşayacağına ve çevresinden yakın bir kişiyi kaybedeceğine inanılır.

Rüyada Üç Harfli İle Konuşmak

Rüya sahibi rüyasında üç harfliler ile konuştuğunu görüyor ise istemeden kulak misafiri olduğu bir olayla karşılaşacaktır. Kendisi hakkında dedikodunun yapıldığını duyabilir ya da bir iftiraya uğrayabilir.

Rüya sahibi kendisini zor durumda bırakacak bir yalan ile karşı karşıya kalacaktır. Sakladığı sırlar var ise bu sırların da ortaya çıkabilme ihtimali vardır.

Rüya sahibi güvenilmeyecek bir kimseye sırrını verecek ve bu sır bu kişi tarafından ortaya çıkarılacaktır.

Rüyada Cinle Konuşmak Diyanet

Rüya sahibinin gerçekte borcu varsa veya alacağı varsa bu konu ile ilgili olumsuz gelişmelerin habercisi niteliğindedir.

Bu konuda tartışma yaşanmasını ifade eder. Bu konuyla ilgili sorunlar büyüyebilir.

Bu nedenle olumsuz olarak yorumlanan bir rüyadır.

Rüyada Üç Harfli İle İlişki

Rüyada üç harfli ile ilişkiye girdiği gören kimse güvenilir olmayan biri ile tanışabilir. Hayır ve huzur olmayan bir evlilik yapabilir.

Rüya sahibi sıkıntılı günler yaşayacak ve çevresindekilere de bu durumu yansıtacaktır. Kötü huylu, dolandırıcı bir kimseye istemeden de olsa yardım etmek zorunda kalabilir.

Rüyada Cinle İlişkiye Girmek Diyanet

Rüyayı gören kişinin sorunlu ve sıkıntı yaşayacağı bir döneme gireceğinin habercisidir. Ruhsal olarak çöküntü yaşayacağına yorulur.

Fakat bu sıkıntılı süreci çok kısa zamanda atlatacağına, rahat bir nefes alacağı zamana ulaşacağına, çevresinde yaşanan talihsizliklerden uzaklaşacağına yorulur.

Zarar gördüğü insanlardan uzaklaşacağı, etrafındaki bazı insanları hayatından çıkaracağı şeklinde ifade edilir.

Rüyada 3 (üç) Harfli Öldürmek

Gerçek hayatta yaşanan bir olumsuzluk veya haksızlık sonrasında çıkacak kavgaların habercisidir.

Bu kavgaların sebebi de rüyayı gören kişi olabilir. En çok etkilenecek, üzülecek kişi de rüya sahibi olacaktır.

Rüya sahibinin gerçek yaşamında yakın çevresini ve itibarını kaybetmesine yorulur.

Bu rüyayı gören kişinin yaşayacağı olaylarda daha dikkatli davranması ve derinlemesine düşünmesi gerekmektedir.

Rüyada Cin Çarpması

Rüyada cin çarpması, Rüyada kendisini cin çarptığını ve aklının başından gittiğini ve yere yıkıldığını görmek, iyiye ve hayra yorulmaz. Bu rüya fâize, haram yenmesine, sihir, büyü ile
meşgul olunmasına işaret olarak yorumlanır.

Rüyada Kapıda Cin Görmek

Rüyada kapıda cin olduğunu gördüyseniz , kısa süre içerisinde büyük bir zarara uğrayacağınıza , darlık çekeceğinize ve sıkıntıya düşeceğinize alamet eder.

Rüyada Cin Olmak

Rüyada cin olduğunuzu görmek , gerçek yaşam da çok hile yapacağınıza ve bir şeyleri hep hile ile kazanacağınıza yorulur.

Rüyada İçine Cin Girdiğini Görmek

Rüyada içinize cin girdiğini gördüyseniz , gereksiz olan endişelerden , kaygılardan ve sıkıntılardan kurtulup rahat bir nefes alacağınıza işaret eder.

Rüyada İçine Cin Girmiş Birini Görmek

Rüyada bir başkasının içine cin girdiğini gördüyseniz , o kişinin hayatının alt üst olacağına ve bu kişiyi eğer tanıyorsanız sizden yardım beklediğine alamet eder.

Cinlerden Korunma Duası Yazımıza Göz Atın.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

11 Yorum

 1. Selamünaleyküm gunaydin bu gece rüyamda 3 harflilerin olduğunu gördüm çekmeceler açıp kapatıyor garip sesler geliyordu öncesinde kendimi işlerinden birden patronunun evinde görüyorum ve korkuyorum oraya nasıl gittiğimi de bilemiyorum kapi çalıyor kapıyı açmak isterken işyerinde değil başka bir evde olduğumu görüyorum bu yüzden müdürüm bana tavır yapıyor ayetel kursii okuyorum kelimeyi Tevhid getirdim ancak kendime gelebildim

 2. Ewimde esimle gece vakti isiklari yakmaya calidiyoruz ew kendi ewim degil daha once gormedim ama kendi evimmis bazi bikac isigi yakabiliyoruz oldugumuz alandaki diger isiklar yanmiyor ben biliyorum izin vermediklerini aslinda neyse esimi odaya goturup oturuyoruz isigi yanan ben besmele getiriyorum esimdende getirmesini istiyorum getirmiyor o korkudan agliyo gibiydi odamizin isigida sonuyo ve esim bogulmaya basliyo dili disari cikiyor bitiyor ne anlama geliyor

 3. Merhaba bu sabah ruyamda bir kadının cin musalalt oldugu için onu cikariyolardi.Bende kenarda izliyordum.Bir şeyler okumaya başladılar.Kadın dans eder gibi bir egilerek garip garip hareketler yapmaya başlamıştı ki,kolunun arasından bir parmak uzun bir parmak çıktı ve beni işaret etti.Aynı zaman içerisinde kadının vücudun dan çıkarak benim vücuduma girdi.Sadece bağırarak uyandım…..Çok dehşet verici bir şeydi.Gerçekle bir alakası olmasın

 4. Şey bir yerdeyim bir sürü kişi var orayı inceliyoruz bir şey arıyoruz biri bana sinir oluyor ve bir şey yapıyor bende önce orayı gelip kadın görünümlü bir şeye bana yapmasını istediği şeyleri söylüyor neyse işte gidiyoruz oraya gezip bakıyoruz herkes aşağı bakarken ben yukarı bakıyorum bir şey oluyor herkes bağırarak kaçıyor bende koşarak aşağı iniyorum tekrar herkes aşağı bakarken ben zemin kata inen merdivenin yarısına inip oradaki kadını görüyorum sanki onun orada olduğunu biliyordum onu arıyordum onu görünce içime gireceğini anlayıp kaçmaya başlıyorum diğerlerinin yanına giderken içime girmeye başlıyor yere düşüyorum sürünerek diğerlerinin yanına gidiyorum diğerlerinin yanına gidince içime tamamen girmiş oluyor bana diyor ki sana mesajlarım var beni iyi anla diye senin içine girdim diyor bunlar benim ağzımdan dökülüyor ben söylememek için direniyorum ama söylüyorum gülüyor gülüyorum çünkü içimde birleştik yani elim kum oluyor bi anda elimi yiyorum uyandım uyandığımda sıcak basmış terlemiştim bu arada yaşım 17 ve çok korkuyorum ne yapmalıyım.

 5. Ben bana musallat olmuyor başka birisine musallat olurlen görüyorum anlamadım bilen varsa cevap yazsın

 6. Rüyamda evimde esyalarin yerinden sürekli oynadığını goruyordum ablamla nasil cikarticaz onlari evden diye konuşurken babanemden çok kart kalın bi ses geldi cok beklersiniz diye sonra uykudan sicrayarak uyandim

 7. Ruyamda bir kac bayanin ucan balonlar bir terkedilmis eve girer korktuklari icin onlar alamaz benden yardim isterler bende kapiyi caliyorken bir yasli kadin cikar uzun boylu sessizce yaklasirken ben hizlica balonu alip kactim kadin pesimizden bakti sonra evime geldim kapi calindi bir cocuk şeklinde bir cin girdi iceri banyoya girip tuvaletini yapti muslugu acik birakti su saril saril akıyordu neden kapatmadin dedim ben o eve girdigin kadinin ciniyim dedi sonra birden ben ve eskiden hic yuz yuze gelmeden sevdigim kizin birlikte carpilmis sekilde eziyet ceken olduk sonra yine birden kapi calindi annem geldi anlatdim olayi bana ayetel kursuni okumasını istedim dili cevrilmedi okuyamadi hemde korktugundan okuyamam banada musallat olur dedi birden odayi kucuk kucuk kurbagalar basti gidip baksam tuvaletdeb geliyordu kapisi kapanmiyordu tuvaletin iple kapiyi bir askılıga baglamaya calistim yinede kapanmiyordu sonradan kurbaganin gelmesi durdu sonra kapimiz caldi uyandım lütfen bana acil yorumlarmisiniz

 8. Merhaba rüyamda sürekli peaşimden gelen cin beni aılemi evunden yurdundan ediyor sonra ölen birinin evi varmış ona tasınıyom gece aılemle arayada geliyor ablam elimden çekiyor en son bana gel diye ve tefonda biri arıyor beni bana yaptığım şeyleri ve günahlarımı kısık sesle anlatıyor bıde en son bana diyor kı yarim diş sarımsak ye ama yarım olsun diyor uyandım akan suya anlattım ve yarım dış sarımsak yedim

 9. MERHABA
  DÜN GECE RÜYAMDA KALABALIK ORTAMDA İÇİNDE AİLE BİREYLERİMİNDE OLDUGU BİR ORTAMDA BİRDEN FAZLA KİŞİYE CİNLERİN MUSALLAT OLDUGUNU GORDUM BENDE DELİCE HAREKET EDENLERİ KESİN BİR BIÇAKLA ÖLDÜRÜYORDUM NE ANLAMA GELMEKTEDİR YORUMLARINIZ RİCA OLUNUR

 10. Ben ruyamda cinlerin bana musallat oldugunu goruyordum evimde hersey hareket ediyor disari ciktigim zaman kapiyi kapatiyorum icerden kitleniyor sonra aciliyordu hocaya goturuyorlar cin musallat oldugunu soyledi bana yardim edecegini 3 gun icinde bitireceğini soyledi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu