Rüyada tüfek görmek İslami

Rüyada Tüfek Görmek

Rüyada tüfek görmek , rüya sahibi rakiplerini mağlup edeceğine , başarılardan başarılara koşacağına ve girdiği her işte zaferle ayrılacağına işaret eder.

Bunların yanı sıra belalardan ve musibetlerden uzak duracağına , güç sahibi olacağına yorulur. Bazı rüya tabircileri hem kavgaya hem de ayrılığa yorarlar.

Rüyada makineli tüfek görmek

Rüyada makineli bir tüfek gördüyseniz , etkileyici konuşmalarınızdan ve ikna kabiliyetinizden dolayı çevrenizde bulunan insanları kendinize hayran bırakacağınıza işaret eder.

Rüyada boş tüfek görmek

Rüyada boş bir tüfek gördüyseniz , kısa zaman içerisinde bir yolculuğa çıkacağınıza alamet eder.

Eğer içinde kurşun olmayan bir tüfek ile oynadığınızı gördüyseniz o zaman selamete ereceğinize yorulur.

Rüyada tüfek ile kurşun görmek

Rüyada hem tüfek hem de kurşun görmek , gerçek yaşamda sözünüzü hiçbir zaman esirgemeyen , açık sözlü olan ve davranışlarından dolayı nasihat alan birisi olduğunuza delalet eder.

Rüyada tüfeğinizin tetiğini gördüyseniz , çok yakın zaman içerisinde bir yolculuğa çıkacağınıza , tetik kırık ise ; yolculuktan bir daha dönmeyeceğinize yorulur.

Rüyada tüfek sesi duymak nedir?

Rüyada tüfek sesi duymak , gerçek yaşam da susmuş olduğunuz bazı şeylere artık susmayacağınıza ve baş kaldıracağınıza işaret eder.

Rüyada tüfek taşımak

Rüyada tüfek taşımak , sıkıntılardan ,dertlerden ve aynı zaman da kederlerden kurtulup artık rahat bir nefes alacağınıza delalet eder.

  Rüyada Tokat Attığını Görmek Rüya Tabiri Diyanet ve İhya Yorumları
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.