Rüyada 3 Defa Birini Görmek

Rüyayı gören şahsın, rüyadaki şahsı sürekli düşünmesi, merak etmesi, özlemesi anlamına gelmektedir. Bilinçaltında tamamen o kişinin olduğunu gösterir. Rüyayı gören kişinin rüyada görülen kişiyle ilgili bir beklenti içinde olduğuna da yorulur. Rüyada görülen kişinin başına gelmiş bir durumu da kafanıza takmanızla ilgili bir durum olduğuna tabir edilir.

Rüyada Sürekli Aynı Kişiyle Kavga Etmek

Rüyayı gören kişinin yararlı işlerle ilgili uğraştığına, hayatın zor yollarında tek başına dimdik ayakta mücadele edebileceğine işaret eder. Bazen de bu tür rüyalar sevdiğiniz kişiyle alakalı kavgalar olabileceğine ama bu kavgaların kısa sürüp tekrar mutlu günleri yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada Hep Aynı Kişiyi Görmek

Gelecek olan çok güzel bir habere, yaşanılan sıkıntılarla ilgili olarak bunun mükafatını gösteren bir mala, yüksek bir mevkie ulaşacağınıza işaret eder. Rüyayı gören kişinin rüyada görülen kişiyi aklından çıkaramadığına işaret eder.

Rüyada Hep Aynı Kişiye Aşık Olmak

Rüyada hep aynı kişiye aşık olmak büyük bir zenginliğe kavuşulacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin büyük bir aşk hasreti içinde olduğu ve o kişiyi asla aklından çıkaramadığına işaret eder. O kişiye özel duygular beslendiğine, aklından hiç çıkmadığına, hep o kişiyi düşünmesiyle ilgili bir duruma işaret eder.

Rüyada Hep Aynı Kişiyi Görmek

Rüyada hep aynı kişiyi görmek düşünce gücüyle rüyada görülen kişiyle iletişime geçeceğine ve o kişiyle de kısa bir süre içerisinde bir yerlerde mutlaka karşılaşacağına işaret eder. Rüyada görülen kişinin rüya sahibini arayacağı anlamına da gelen bu rüya, o kişiyle mutlaka bir araya geleceğine tabir edilir.

Rüyada görülen kişinin rüyayı gören kişi tarafından hiç aklından çıkarmaması olarak rivayet edilir. Olumlu veya olumsuz etkileyen bir durumun akıldan çıkmaması olarak da yorumlanmaktadır.

 

İstihare Duası ve Namazı

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu