Rüya TabirleriS Harfi Rüya TabirleriSık Görülen Rüyalar

Rüyada Silah Görmek

Rüyada silah görmek hakkında birçok rüya yorumu bulunmaktadır. Her yorum, birbirinden farklı ve anlamsız olduğu için doğru yoruma ulaşmak zordur. Yazımız sayesinde en doğru şekilde rüya tabirlerine ulaşabileceksiniz. Silah, rüyada çok farklı şekillerde görülebilir. Bu sebep ile en yaygın olarak görülen silahlı rüyaları sizlerle paylaştık.

Rüyada silah görmek , genel olarak hayra ve iyiye yorumlanır. Bunun yanı sıra rüyayı gören kişinin yükseleceğine, saygınlığının artacağına , işlerini yoluna koyacağına ve daha yüksek kazanç elde edeceğinize işaret eder.

Bunların yanı sıra olumlu gelişmelerin yaşanacağına , kazancınızın artacağına , çok başarılı olacağınıza ve her yerde adınızdan söz ettireceğinize delalet eder.

Rüyada Silah Görmek İhya

Bu rüya her şekilde mutluluğa yorulur ve eğer gerçek yaşam da sevmiş olduğunuz birisi varsa onunla beraber evleneceğinize ve mutlu bir yuva kuracağınıza alamet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre, kişinin borcu varsa onları kapatacağına , sağlığına en kısa sürede kavuşacağına ve güzel günler geçireceğine yorarlar.

Rüyada Silah Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada silah gördüyseniz , kısa zaman içerisinde önemli ve aynı zaman da kalabalık olan bir toplum önünde mühim bir konuda konuşma yağacağınıza ve bu konuşma sayesinde itibar sahibi olacağınıza , yakın zaman içerisinde elde edeceğiniz başarılar sayesinde iş konumunuzda mevki olarak yükseleceğinize delalet eder.

Rüyada silahla birine ateş etmek , gerçek yaşam da hiç sevmediğiniz birisine zarar vermek isteyeceğinize alamet eder.

Bu rüya genel olarak iyiye yorumlanmaz. Eğer silahla ateş ettiğiniz kişi ölüyorsa o zaman gerçek yaşamda evliyseniz boşanacağınıza , ailevi sorunlar yaşayacağınıza yorulur.

Bunun haricinde eğer gerçekte bekarsanız işlerinizin bir türlü yolunda gitmeyeceğine , yakın zaman içerisinde işinizden ayrılacağınıza işaret eder.

Rüyada Vurulmak

Rüyada Vurulmak, Kötü insanlar, size karşı kötü hareketler sergileyebilir fakat kötü hareketlere karşı savunmasız kalmayacaksınız ve sonunda kazanan siz olacaksınız. Rüyada silahla vurulduğunu görmek bu anlama gelmektedir ve buna ek olarak bir anlamı daha bulunmaktadır. Bu da işlerin iyiye gideceğini işaret etmesidir.

Rüyada silah ile vurulduğunuzu gördüyseniz , yakın zaman içerisinde size gelecek olan bir kötülüğe karşı önlem alacağınıza ve kötü planlardan kurtulup hem zekanızı hem de kıvraklığınızı kullanarak temize çıkacağınıza işaret eder. Yani kişi başına gelecek bir kötülüğü önceden sezecek ve ona göre önlem alarak işin içerisinden kolayca çıkacaktır.

Rüyada Silah Kullanmak

Rüyada silah kullanmak, İki farklı anlamı bulunan bir rüya çeşididir. Bu rüyayı gören kişi hem yanlış hareketler sergileyebilir ve iftiralarla karşılaşabilir, hem de günah seviyesinde artış yaşanabilir. Rüyayı gördükten sonra dikkatli olmanız gerekmektedir.

Rüyada Silah Kullanmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada silah kullandığınızı gördüyseniz , çevrenizde iki yüzlü insanların var olduğuna ve bu kişilerin sizi zor duruma düşüreceğine bu yüzden huzurunuzun kaçacağına yorulur.

Rüyada silahı kullandıktan sonra ateş ettiğinizi gördüyseniz , uğrayacağınız haksızlıklara karşı geleceğinize , eğer silah kullanması önleniyorsa o zaman sorumluluk sahibi birisi olacağınıza işaret eder.

Rüyada Silah Almak

Rüyada silah almak, her yorumcu tarafından farklı yorumlanmaktadır. Rüyada silah almak genel olarak iyi yorumlanır. Rüyayı gören kişi, yakın zamanda mutluluğa ve huzura kavuşacaktır. Sorunlar mevcut ise, sorunlar yüksek oranda azalacaktır. Diğer bir yandan iş ve aşk hayatı düzene girecek, iş hayatında terfiler söz konusu olacaktır.

Rüyada Silah Taşımak Görmek

Bu rüyanın anlamı da iyidir. Rüyada silah taşıyan kişi, güvende olacak ve olumsuzluklardan uzak olacaktır. Kötülükler, bu kişiden uzak olacaktır. Herhangi bir konuda sorun mevcutsa, yakın zamanda sorunlar azalacak ve bitecektir.

Rüyada Silah İle Ateş Etmek Görmek

Rüyayı gören kişi, bu rüyadan sonra hayatını düzenli yaşayacaktır. Aynı zamanda yeni ev ve yeni eşyalar, bu rüyanın diğer bir anlamıdır. Kişi, yakın zamanda spora başlayabilir ve adımdan sonra her şeyi değişebilir.

Rüyada Silah Sesi Duymak 

Rüyada silah sesi duymak , rüyayı gören kişinin her zaman yapmak istediği bir işi en sonunda yapacağına ve bu işte başarılı olacağına , yeni fırsatlar yakalayıp bunları değerlendireceğine , şansının artacağına delalet eder. Bunun haricinde hiç sahip olamadığınız şeylere de sahip olacağınıza yorulur.

Rüyada Ateş Etmek

Rüyada Ateş Etmek

Rüyada ateş etmek , yakın dostlarınızdan birisinin size büyük bir kötülük yapacağına , çevrenizdeki dostunuzdan ihanet göreceğinize , sizi bile bile haksızlığa uğratacağına işaret eder.

Bunun haricinde rüyayı gören kişinin hayırsız işlere gireceğine , hak yolundan ayrılacağına ve günaha bulaşacağına yorulur.

Uzun zamandan beri kavgalı olmuş olduğunuz bir yakınınız ile büyük bir münakaşaya gireceğinize ve böylelikle çok mutsuz olacağınıza alamet eder.

Rüyada Mermi Görmek

Kişinin Rüyasında bir silah veya top mermisi görmesi, dikkatli olmasına işarettir. Çünkü herkese kanan ve aldanan bir kişi olduğuna işaret etmektedir, gördüğü rüya şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada Kuru Fasulye Görmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu