Rüyada Ateş Yakmak Görmek Ne Demek?

Rüyada ateş yakmak , gerçek yaşam da rüya sahibine herkesin gıpta ile bakacağına , her konuda çok başarılı olacağına ve yüksek miktarda gelirisi olan bir işte çalışacağına , başarılı ve çalışkan olduğundan dolayı herkes tarafından takdir göreceğine , saygın birisi olacağına işaret eder.

Bunun yanı sıra hem yetkili hem de makam sahibi olacağınıza , hayatta ses getirecek bazı işler yaparak herkesten takdirler toplayacağınıza yorulur.

Rüyada Ateş Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada ateş gördüyseniz , yakın zaman içerisinde birisinden alacağınız mutlu bir haber ile çok sevineceğinize , gönlünüzün rahatlayacağına , hem huzur hem de mutluluk içerisinde bir yaşam süreceğinize alamet eder.

Özlem duymuş olduğunuz insanlarla bir araya geleceğinize , hayırlı olaylarla karşılaşacağınıza ve yüzünüzün her zaman güleceğine alamet eder.

Rüyada Evde Ateş Yakmak

Rüyada evde ateş yaktığınızı gördüyseniz , ailenize karşı söz sahibi olacağınıza , iş konusunda çok başarılı olup terfi edeceğinize , hem iş hem de hane içerisinde çok sevilen ve sayılan birisi olacağınıza delalet eder.

Yani kısacası bu rüya kişi için hem hayırlı hem de çok güzeldir.

Rüyada Ateşe Odun Atmak

Rüyada ateşe odun attığınızı gördüyseniz , gerçekte eğer hastaysanız şifa bulacağınıza , borçlarınız varsa onları en kısa zaman içerisinde ödeyeceğinize , işsizseniz iş bulacağınıza ve sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza alamet eder.

  Rüyada Altın Çaldırmak Kaybettiğini Görmek Ne Demek?
1 yorum

One thought on “Rüyada Ateş Yakmak Görmek Ne Demek?

  1. rüyamda rahmetli annanem ve ben televisyon bakiyoruz süzde orda ates yakiliyor bende öyle yakilmaz böyle yakilir diyoeum elime Beyaz kagit alip yakiyorum sözde yerde acik soba varmis onun icine atip güzel yanmasini seyrediyorum annanemde ne yapiyorsun diye söyleniyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.