Rüyada Yemek Vermek Ne Anlama Gelir

Rüyada Yemek Görmek

Rüyada yemek vermek, hayırlı bir rüyadır, hikmet sahibi, alim kişilerden olmak, hidayete ermek anlamına gelir. Rüyayı gören kişi Allah’ın lütuflarına erer, Allah’ın izniyle dünya nimetlerinden nasiplenir, iyi ve güzel bir hayat sürer.

Doğru yolda yürüyen, akıllı, imanlı ve inançlı bir düşünceye sahip olmaya, güçlü ve kudretli bir kimse olmaya, başarılı bir insan olmaya işaret eder.

En hayırlı rüyalardan biridir, temiz yürekli olmaya ve temiz niyetlere sahip olmaya işaret eder.

Rüyada Birine Yemek Vermek

Rüyasında birine yemek veren kişi gerçekte de bir hayır işi yapacaktır, insanlara yardım edecektir.

Rüyayı gören kişi bir adağı varsa yerine getirmek, zekat vermek veya sadaka vermek amacı ile düşkün bir kimseye el uzatacak, düşkün bir kimseyi mutlu edecek demektir.

Hayır olsun diye yardım ettiği bu kimseden çok dua alacak, hayır duaları alacaktır.

Rüyada Kalabalık Topluluğa Yemek Vermek

Rüyada kalabalık bir gruba yemek verdiğini gören kişi, insanlara yardım etmekten gocunmayan, sürekli yardımlarda bulunan, alçak gönüllü, iyiliksever, eli açık bir insandır.

Rüyayı gören kişi elinde bulunan imkanlar dahilinde ihtiyacı olan herkese yardım etmeyi sever, düşkün olan herkese gözünü kırpmadan para harcar demektir.

Rüyada Ölüye Yemek Vermek

Ölüye yemek vermek çok hayırlı bir rüya değildir. Rüyayı gören kişi beklediği şeylere kavuşamayacak, istekleri gerçekleşmeyecek anlamına gelir.

Rüya sahibi yanlış kişilerle karşılaşacak, yanlış kararlar alacak ve sonuçta hayal kırıklığı yaşayacağı ortamlar oluşacaktır. Ölüye yemek vermek biraz üzüntü ve hüzün yaratacak olaylara işaret eder.

Rüyada Köpeğe Yemek Vermek

Rüyayı gören kişinin etrafında onun için hayırlı bir kimse olduğuna, bu kişi sayesinde doğru yolda yürüyeceğine, iş ve kariyer sahibi olacağına, bolluk içinde yaşayacağına yorumlanır. Onu iyiliğe yöneltecek kadar temiz kalpli bir dost var demektir.

  Rüyada yüzük görmek Ne Demek Neye İşarettir? İslami
16 yorum

16 thoughts on “Rüyada Yemek Vermek Ne Anlama Gelir

  1. iyi gunler.ruyamda bi yerdeyim ve tanidigim insanlar vae hic sevmediyim.3 tane kucuk kiz cocuklarini ise goturmusler ve onlara bulasiklari yika yerleri supur diye emr veriyor.ben gelip goruyorum bunlar cocuk kac kisiyiz burda herles el atsin para toplayip verelim diyorum hayir islerini yapsinlar diyo.bende hayir izin vermiyorum dedim.hadi cocuklar gidiyoruz dedim ve gozluklu olan kucuk kiz bana bana yemek verirmisin cok acim dedi bende onlara yemek bisirdim ama yemeyi yeyip bitirmisler bende gelip lavga cikartiyorum 1 tabak saklasaydiniz diye.cocuklara cok az kalmis yemekden veriyorum domates falan haziliyip kendim yediriyorum bunun anlamadi ne

  2. Rüyamda büyük bir evim çinde kalabalık bir yemek veriyorum evde yemek pişirilip ikramlarda bulundum

  3. Rüyamda ölen Kayın pederinde var yemek veriyorum dayım bundan sonra artık bu rada yiyelim diyor yemek ten sonra daylmln kızı mutfak ta elini yıkamak istiyor bende iZinvermiyorum tartışıyoruz sonra anlaşıp lavabo dayıkıyor vebütün akrabalar var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.