Rüyada Kangren Görmek ve Olmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada kangren görmek genel olarak iyiye ve hayra yorumlanmayan rüyalardan birisidir. Rüyayı gören kişinin başına olumsuz ve kötü şeylerin geleceğine , zor bir dönemden geçeceğine , sürekli olarak sıkıntılarla karşı karşıya kalacağına ve böylelikle çok mutsuz olacağına işaret eder.

Bunların yanı sıra karanlık bir yola gireceğine , yakın zaman içerisinde alacağı üzücü bir haber yüzünden moralinin çok bozuk olacağına , kişinin gerçek yaşam da çok sevdiği bir yakınını veya arkadaşını kaybedeceğine alamet eder.

Rüyada Kangren Olduğunu Görmek 

Rüyada kangren olduğunuzu gördüyseniz , yakın zaman içerisinde çok sevmiş olduğunuz bir arkadaşınızın sizin canınızın yandığını görecektir ve kendisinin de canı yanacaktır. Çok üzücü bir haber alacağınıza ve alacağınız bu haberin ölüm olacağına yorulur.

Bazı rüya yorumcularına göre , sıkıntılı bir döneme gireceğinize , dertli olacağınıza ve karanlık bir yola girip kötü işler yapacağınıza yorarlar. Rüyada kangren olan yerin kesildiğini gördüyseniz , gerçek yaşam da olumlu gelişmelerle karşı karşıya kalacağınıza , tüm sıkıntılardan ve dertlerden kurtulup feraha kavuşacağınıza,

kederden uzaklaşacağınıza ve istediğiniz hayatı yaşayıp çok mutlu olacağınıza işaret eder. Yani bu rüya hem hayra hem de iyiye yorumlanır. Fakat kişinin mutluluğu çok uzun sürmeyecektir.

Rüyada Kepçe Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir Yorum

  1. Başka birinin ve bu kişi tanımadığım biri, onun kangren olduğunu gördüm. Bunun yorumu nedir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu