Rüyada Kepçe Görmek ve Kullanmak Ne Demek

Rüyada kepçe görmek, hayatınızda olumlu şeylerle karşılaşacağınıza , karakterinizin çok iyi olacağına , hem çalışkan hem de hırslı birisi olduğunuzdan dolayı herkes tarafından takdir göreceğinize , bir işiniz bittiği zaman hemen diğerine başlayacağınıza ve evinize her zaman ekmek götürüp sorumluluk sahibi olacağınıza işaret eder.

Rüya sahibi emeklerinin karşılığını alacağına , hem huzurlu hem de başarılı bir yaşam süreceğine , güvenilir bir hayat inşa edeceğine delalet eder.

Rüyada Kepçe Kullanmak

Rüyada kepçe kullandığınızı gördüyseniz , alın teri ile para elde edeceğinize , bileğinizin hakkıyla paralar kazanacağınıza , hem evini hem de ailenizi asla aç bırakmayacağınıza,

sürekli olarak çalışkan birisi olup herkes tarafından sevileceğinize ve iş yerinde makam olarak yükselip daha çok para kazanacağınıza alamet eder.

Rüyada Kepçe Kaşık Görmek

Rüyada kepçe kaşık gördüyseniz , işlerinizin çok kolay bir hale geleceğine , en sonunda çalışmış olduğunuz parayı kazanacağınıza yorulur.

Bunun yanı sıra bu rüya ev hanımını ifade eder.

Rüya ev hanımının çok olgun ve çalışkan birisi olduğuna yorulur.

Rüyada Kepçe Kullanmak Görmek

Rüyada kepçe kullanmak , Zorluklara düşmeden önce rahata kavuşamayacağınıza , alnınızın akı ile sefa sürmeden önce cefa çekeceğinize ve böylelikle yüksek miktarda para kazanan birisi olacağınıza delalet eder.

Rüyada Sıçrayarak Uyanmak

2 Yorum

  1. Rüyamda kepçe kullandım bir havuzun içine kepçeyle taş doldurdum daha sonra kardeşimin öldüğünü gördüm ve yeşil çimler vardı çalıştığım yerde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu