Rüyada Palto Görmek ve Giymek Ne Demek

Rüyada palto görmek, rüyayı gören kişinin geleceğinin parlak olacağına , yarınların hem aydınlık hem de güzel olacağına , şansının ve kısmetinin açılacağına delalet eder.

Bunların yanı sıra her zaman yüzünüzün güleceğine , hayallerinize ve isteklerinize yakın zaman içerisinde kavuşacağınıza , dualarınızın kabul olacağına , işlerinizi artık yoluna sokacağınıza ve bol bereketli kazançlar elde edeceğinize alamet eder.

Rüyada Palto Görmek İhya

Rüyanızda palto görmek, memur bir kimse için, yükseleceğine (terfi edeceğine), daha yüksek makama geçeceğime, tüccar, ticaret erbabı görürse, iyi bir kazancı olacağına, fakir biri görürse, sıkıntılarından kurtulacağına, halktan biri görürse, ucuzluk olacağına ve köylü biri görürse, bol ve bereketli mahsul elde edeceğine işaretle tabir olunur.

Rüyada Palto Giymek Ne Demek?

Rüyada palto giydiğinizi gördüyseniz , rüyayı gören kişinin zor günlerinden kurtulup feraha kavuşacağına , güzel günler yaşayacağınıza işaret eder.

Bunun yanı sıra iyi kalpli , özverili ve merhametli birisi olacağınıza delalet eder.

Rüyada Siyah Palto Görmek Ne Demek?

Rüyada siyah bir palto gördüyseniz , dine bağlı olacağınıza , hayır duaları alacağınıza , hem maddi hem de manevi bakımından insanlara yardım edeceğinize , aileniz ile aranızın çok iyi olacağına ve tüm imkanlarınızı seferber edeceğinize işaret eder.

Rüyada Beyaz Palto Görmek

Rüyada beyaz palto gördüyseniz , bir kişinin rızası ile birisine yardım edeceğinize fakat o kişinin hem malından hem de parasından yararlanacağınıza, geçim sıkıntısından kurtulacağınıza , kazanç elde edeceğinize ve zor günleri atlatıp rahat bir nefes alacağınıza alamet eder.

Rüyada Palto Hediye Almak  Ne Demek?

Rüyada palto hediye aldığınızı gördüyseniz , gülüşünden , bakışından ve aynı zaman da konuşmasından etkileneceğiniz birisi ile tanışacağınıza ve bu kişi ile çok yakın olup yakın zaman içerisinde dünya evine gireceğinize yorulur.

Rüyada Bot Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

2 Yorum

  1. Eskıden huyum msğzamız vardı, rüyamda mağzaya yaklaşıyorum,gece,kepenklerden bırı kapalı dıperı yarım açık, yasaklardan dolayı kapalı dıyendüşünüyorum rahmetlı babamın o yıllardaki genç halı ve elınde haki renk erkek paltosu var,içeri gırıyorum eskusı gıbı gıyım mallarıyla dolu,birden babam camıye namaza gıttığını hala dönmedığını farkedıp telaşlanıyorum,ıkı oğlumu bakmaları için camiye gönderiyorum,dayanamayıp koşarak ben gıdıyorum,camıden çıkışını görüp rahatlıyorum, üzerinde yıne ozamanlar gıydığı mavı beyaz karelı gömlek,beyaz kasket,gru alt pijama var,kuran sesı gelıyor bende yenı gelen hocamız gerçekten güzel okuyor diye düşünüyorum,babama seslenmeden dönüyorum,yıne o zamanlar camının müezzınını göruyoum(eskı gelınımızınde akrabası oluyor)bırı elıme elıfba verıp onun dersını dınlememı söylüyor,bakıyorum Arapça kelımeler,müezzınde okuyor ben onu dınlıyorum,tabırını yaparsanız sevınırım,teşekkür ederım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu