Rüyada Bot Görmek Ve Giymek Satın Almak

Rüyada bot görmek , tüm sıkıntılarınızı , dertlerinizi ve sorunlarınızı sırtında taşıyan , her istemiş olduğunuz şeyleri yerine getirmek için çabalayan , bulunmuş olduğunuz ortamda insana güvenen bir kadına sahip olduğuna delalet eder. Bunların haricinde bot görmek genel olarak 2 şekilde yorulur.

Kış bot giydiğinizi gördüyseniz o zaman hem hayırlı hem de çok güzel şeylerle karşılaşacağınıza , kısmet dolu işlere gireceğinize delalet eder. Eğer yazın giydiğinizi gördüyseniz , hem kötü hem de büyük sorunlarla karşılaşacağınıza , bazı konulardan endişe duyacağınıza , bu konunun sizi bezdireceğine işaret eder.

Rüyada Bot Giymek

Rüyada bot giymek , işinizle ilgili yakın zaman içerisinde uzun bir yolculuğa çıkacağınıza veya işinizde elde edeceğiniz büyük başarılardan dolayı iyi yerlere geleceğinize , sonu hayırlı bitecek bir haber alacağınıza ve bu haber sayesinde işinizle ilgili sağlam adımlar atacağınıza yorulur.

Rüyada Bot Giydiğini Görmek

Rüyada bot giydiğini görmek , yukarıdaki bot giymek ile aynıdır. Yani kısa zaman içerisinde işinizle ilgili uzun bir seyahate çıkacağınıza , bu seyahatten ise güzel haberlerle döneceğinize , büyük kazançlar elde edeceğinize , rahat ve huzurlu bir yaşantınızın olacağına delalet eder.

Rüyada Bot Satın Almak

Rüyada bot satın almak , iş yaşantınızda elde edeceğiniz başarılardan dolayı çok iyi yerlere geleceğinize , iyi kazançlar elde edeceğinize , mal ve mülk sahibi olacağınıza işaret eder.

Rüyada Kocanın Öldüğünü Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu