Rüyada Cep Telefonu Görmek

Rüyada Cep Telefonu Görmek, düş sahibinin sevdiklerine karşı hasretinin son bulacağı üstüne yorumlanır. Özellikle düş sahibinin eski arkadaşlar ile yineleme bir araya gelerek hoş bir muhabbet gerçekleştireceği üstüne işaret eder. Başka düş alimlerine göre şayet düş sahibinin birtakım problem ve dertler ile boğuşacağı, bunlarla uğraşmak mecburiyetinde kalacağına söylenti edilir.

Rüyada Cep Telefonu Görmek Çekilen hasretin ve özlemin son bulacağına söylenti eder. Rüya sahibinin eski dostlarıyla yineleme bir araya geleceğine ve özlem gidereceğine işaret eden hayırlı bir rüyadır. Ayrıca bireyin küslük, küslük yaşadığı şahıslarla barışacağına yorumlanmaktadır. Görülen cep telefonu, müjdeli haber manasına dahi gelmektedir.

Rüyanın İçeriği

Rüyada Cep Telefonu Görmek İhya

Rüyada cep telefonu görmek şahsa huzur verecek, uzun vakittir unuttuğu hisleri yaşatacak, bütün sıkıntılarını ve dertlerini unutturacak hadiseler yaşaması, yineleme hayat bulması ve eski neşesine kavuşması biçiminde deyim edilir.

Rüyada Cep Telefonu Görmek Diyanet

Rüyada cep telefon görmek, özlem çekilen ve sevilen bir bireyi aramak, onunla yineleme görüşmek ve eski dostlukları canlandırmak demektir.

Rüyada Cep Telefonu Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin hatalı anlaşıldığını düşünmesi neticesi çoğu kere kendini söylem etme çabası içerisine girdiğini gösteren bir rüyadır.

Rüyada Yeni Cep Telefonu Görmek

Rüyada Yeni Cep Telefonu Görmek

Rüyada Yeni Cep Telefonu Görmek Rüyada yeni model telefon görülmesi düş sahibinin huzurlu bir hayata gireceği üstüne yorumlanır. Özellikle uzun bir dönemdir unuttuğu birtakım hisleri yineleme yaşayacağı ve tadacağı üstüne söylenti edilir. Böylece yineleme hayat bulacak ve neşesi yineleme gelecek biçiminde yorumlanır.

Rüyada yeni cep telefonu görmek, uyuşma yahut sözleşme imzalamak, bildik yardımıyla işe girmek, iş ortaklığı kurmak manasına gelir. Faydalı işler yapılacağına dikkat çeken düş, bireyin inandırma kabiliyetini kullanarak kendisine problem, güçlük çıkaran birisi ile anlaşmaya varacağını, üstelik bu kimseyle dostluk ilişkisi kurarak gelişen vakitlerde desteğini alacağını bildirir. Var olan problemlerin hepsinden güçlü bir iletişimle kurtulmayı müjdeleyen düş, kendisine güvenin tazeleneceği, ayakta daha dik, yürekli şekilde durulacağını deyim eder. Rüya sahibinin etrafındaki şahıslara yahut iş arkadaşlarına karşı daha yumuşak bir tavır içinde olacağını, sergileyeceği pozitif davranış sebebiyle insanların saygısını kazanacağını bildirir.

Rüyada Cep Telefonu Satın Almak

Rüyada cep telefonu satın almak, düş sahibinin iş yaşantısında sürekli yoğun çalışacağı üstüne yorumlanır. Bu çalışma ile beraber sabretmesi neticesinde yüksek kazançlar elde edeceğine yorulur. Bu kazançları mal ve mülke çevirmek suretiyle ailesi ile beraber mesut ve huzurlu bir hayat süreceğine işaret etmektedir. Rüyasında telefon satın aldığını gören bireylerin parasal anlamda dahi yaşamı süresince rastgele bir problem olmayacağına delalet eder.

Rüyada cep telefonu aldığını görmek kazancının artacağına parasal olarak feraha ereceğine, tehlikelerden korunmak için dua okumanız gerektiğine işaret etmektedir. Rüyayı gören sivil birisi şayet yuvadaki huzuru ve mutluluğu kaçıran davranışlarda bulunmaya belirti olur.

Rüyada Cep Telefonun Kırıldığını Görmek

Rüyada cep telefonun kırıldığını görmek düş sahibinin hem parasal üstelik ruhani anlamda zarar göreceği üstüne yorumlanır. Bu zararlar neticesinde önemli bir parasal kaybın beraberinde ailesi ile arasına açılacağına yorulur. Aynı vakitte ailesiyle beraber gene bir yere taşınacağını ve bu hususta ortak bir sevinç yakalayacaklarına delalet eder.

Rüyada cep telefonu kırıldığını görmek kötü olayların yaşanmasına, hayatın güzelleşmesine ve umutların yükselmesine tekabül etmektedir. Bekar erkek için bu düş başında kara bulutların dolaşmasına belirti olur.

Rüyada Cep Telefonunun Parçalandığını Görmek

Rüyada Cep Telefonunun Parçalandığını Görmek, rüyayı gören bireyin hayatında çok hoş gelişmelerin olacağına, yüzünü güldürecek haberler alacağına, sıkıntılarının ortadan kalkacağına, problemlerinin çözüme ulaşacağına, zor ve kötü günleri geride bırakacağına ve bolluk içinde yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin şansının açılmış olacağına, işinin gücünün rast gideceğine ve keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine belirti eder.

Rüyada Cep Telefonunun Parçalanması Rüyasında türlü nedenlerden ötürü cep telefonunun parçalandığını gören şahsa birtakım kötü haberler verilir ve bunun üstüne düş sahibi sorunlu bir devir geçirir. Bu düş ara sıra de küsmeye, dostlarınızla aranızın bozulmasına yahut size hainlik ettiğini öğrendiğiniz bir kimse ile aranızın bozulmasına dahi yorulabilmektedir.

Rüyada Cep Telefonunu Değiştirmek

Rüyada Cep Telefonunu Değiştirmek Rüyada cep telefonunu değiştiren kimse yeni insanlar tanır yahut yeni şahıslarla arkadaşlıklar kurar. Bu düş yakın vakitte iyi insanların bulunduğu bir mecliste oturacağınıza yahut arkadaşlarınız yardımıyla tanışacağınız bir kimse ile uzun zamanlı dost kalıp onunla hoş anıları paylaşacağınıza yorulmaktadır.

Rüyada Cep Telefonun Camının Kırıldığını Görmek

Rüyada Cep Telefonun Camının Kırıldığını Görmek Rüyasında telefonun camının kırıldığını gören yahut şahsen bizzat kıran şahıs, etrafı ile bağlantısını keser, hısım ziyaretlerini terk eder yahut gurbete gittikçe ailesinden uzaklaşır. Bu düş ara sıra de güç sahibi bir adama, hayallerin reel olmasına, bol çalışmalara, sıkıntısız mal ve para elde etmeye, yakın bir vakitte alınacak sevindirici bir habere, umduğunu yitirdiği noktada önüne çok hoş fırsatların çıkmasına delalettir. Yine bu düş hısım ve aileden uzaklaşma, kendi kabuğuna çekilme, uzlete girme ve yalnızlaşma olarak yorulabilmektedir.

Rüyada Eski Cep Telefonu Görmek

Rüyada Eski Cep Telefonu Görmek

Rüyada Eski Cep telefonu Görmek, bayan rakiplerin size karşı bir plan gerçekleştireceği tahminini içeriyor. Rüyada eski cep telefonu görmek, bir bayanın rüyasında göründüğünde, çoğunlukla romantik çalışmalarının başka taraflarca sabote edilmesini tehlikeye attığını sembolize eder. Bu, toplantıyı önlemek yahut hatalı bilgi vermek gibi direkt olarak müdahale içerebilir. Veya lakırdı ve söylentiler gibi daha sakıngan olur.

Rüyada Cep Telefonunun Çalındığını Görmek

Rüyada cep telefonunun çalındığını gören düş sahibi çok dikkat etmesi gerekeceğine, etrafında kötü gayeli insanların olabileceğine söylenti etmektedir. Rüya sahibinin düzelmesi gereken bir vaziyet için canla başla uğraşacağına işaret eder.

Rüyada Cep Telefonu Tamir Etmek

Rüyada cep telefonu tamir etmek, bireyin elindekinin değerini bilip ona göre yaşaması gerekeceğine delalet etmektedir.

Rüyada Beyaz Cep Telefonu Görmek

Rüyada Beyaz Cep Telefonu Görmek Rüya yorumcularına göre rüyada beyaz cep telefonu görmek, bireyin mesut ve huzur dolu olacağına, iş hayatında başarıdan başarıya koşacağına, ama bu hali kıskanan insanların varlığına söylenti eder. Rüyada görülen beyaz cep telefonu, düş sahibinin bunun yanı sıra hayatında karşısına iyi niyetli insanların çıkacağına dahi delalettir.

Rüyada Sarı Cep Telefonu Görmek

Sarı cep telefonu bir hasta haberi alacağınıza ve bu nedenle üzüntü yaşayacağınıza delalet eder.

Rüyada Siyah Cep Telefonu Görmek

Siyah cep telefonu şayet size söylenecek kötü bir habere işarettir. Bu düş kısa vakit içinde çevrenizin genişleyeceğine ve pek çok yeni insanla tanışıp onlarla dost olacağınıza işarettir. Rüyada siyah cep telefonu görmek tabuta sığamamaya ve kötü hatırat biriktirmeye, bir yakınını kaybetmeye ve matem tutmaya söylenti eder.

Rüyada Yeşil Cep Telefonu Görmek

Yeşil telefon dinde gelişmeye yahut dini açıdan yüksek bir dereceye sahip olan iyi bir adamla karşılaşmaya ve onunla dost olmaya; al telefon yakın vakitte kafanızdan geçecek bir sevda macerasına, âşık olmaya, gönül ilişkilerine yahut evlenip mesut olmaya delalet eder.

Rüyada Pembe Cep Telefonu Görmek

Rüyada pembe cep telefonu görüldüyse işlerin yolunda gideceğine, çevresindeki birtakım insanlardan büyük bir hainlik göreceğine, çok iyi ve dayanıklı dostluklar kurup beraber türlü işlere girişeceğine, hayır getirecek işlere girileceğine, sevdiği şahıslar yönünden çok hayırlı bir işe sokulacağına, isteklerine ve hayallerine kavuşamayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Kırmızı Cep Telefonu Görmek

Rüyada kırmızı cep telefonu görülmesi kariyerini her şeyden ön planda tutacağına, kendisini çok iyi bir yere getirecek bir işe gireceğine ve varlıklı olacağına, işleri yoluna sokacağına, eline geçen büyük fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, hayırlı fırsatlar yakalayacağına işaret etmektedir.

Rüyada Birden Fazla Cep Telefonu Görmek

Rüyada Birden Fazla Cep Telefonu Görmek Bu düş çoğunlukla size ulaşacak iyi yahut kötü haberlere yorulmaktadır. Bazen de bir topluluk içinde bulunmaya, yeni tanışacağınız insanlarla vakit geçireceğinize işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında çok sayıda cep telefonu görmesi, bireyin iş ve sosyal hayatında çok sevileceğine deyim edilir.

Rüyada Cep Telefonu Çalmak

Rüyada cep telefonu çaldığını görmek kaçırılan fırsatların pek çok şahıs ile girilen yeni bir iş yardımıyla yineleme kazanılacağına, ailesini ve kendisini güvenliğini sağlamak için her zamankinden daha titiz olacağına, hayat enerjisinin ve hevesinin her daim yüksek olacağına, problemli şahıslarla irtibatın koparılacağına belirti etmektedir.

Rüyada Bozuk Cep Telefonu Görmek

Rüyada Bozuk Cep Telefonu Görmek, ünlü kimseye, yeni hobiler edinmeye, hatalardan dönmeye ve sabrın nihayetinde selamete ermeye işarettir. Problemli cep telefonu görmek içerisinde bulunduğunuz vaziyet yüzünden yaşama küsmeye ve korkuya kapılmaya belirti olur. Rüyada problemli cep telefonu gördüyseniz: Tutku sal temaslar, fiziki çekim artabilir, İçinizde tutamıyorsanız, bir eksperden yardım almayı deneyebilirsiniz.

Rüyada Cep Telefonu Kaybetmek

Rüyada cep telefonu kaybetmek kötü duruma düşmeye, hataların devam etmesi ile mutsuz olmaya delalet etmektedir. Rüyayı gören kamu görevlisi şayet zorlu bir hayat yaşamaya, parasal anlamda bunalmaya işarettir. Rüyayı devlet memuru görmüşse reel yaşamda baba ile yaşanan problemler varsa bitmesine ve mesut olmaya, yaşama kaldığı yerden devam etmeye delalettir.

Rüyada Cep Telefonu Kaybetmek Rüyada cep telefonu kaybetmek düş sahibinin müjdeli bir haber alacağı üstüne yorumlanır. Bu haber parasal olur yahut iş hayatından bir haber olarak öne çıkabilir. Başka düş alimleri şayet bireyin çok özlediği ve sevdiği bir insanı arayacağına yorar.

Rüyada Cep Telefonun Kaybolduğunu Görmek

Rüyada cep telefonunun kaybolduğunu görmek sahip olunan konforunun dahi devam edeceğine, bireyin çok nasipsiz olduğu bir zamanın yaşanacağına, bir seyahat evveli alacağı kötü bir haber sebebiyle o yola çıkmaktan vazgeçeceğine söylenti eder.

Rüyada Çatlak Cep Telefonu Görmek

Rüyada çatlak cep telefonu görmek, problem çekmemesi yardımıyla keyfinin yerinde kalacağına, silkelenip üzerindeki ağırlığı atıp rahatlayacağına, hayatının yoluna gireceğine, sevdikleri ile hoş bir hayat geçirecek kadar bir zenginliğe ulaşacağına, dileklerinin ve isteklerinin yerine geleceğine, bunun yanı sıra diğer işlerle uğraşıp daha iyi hayat koşullarına sahip olunacağına ve rahat bir hayat sürüleceğine delalet eder.

Rüyada Cep Telefonu Unutmak

Rüyada cep telefonunu unuttuğunu görüldüyse dileklerine ve hayallerinde kavuşacağına ve muradına dahi ereceğine, üst mevkilere terfi edilmek gibi bir onura nail olunacağına, bir sebeple uzun uzun bir zaman problem yaşayacağına, gireceği işlerde başarının ırak olmayacağına, sıhhat problemlerinin ve borçlarının biteceğine, meslek hayatının her daim zaferlerle dolacağına ve hayallerinin peşinde koşmaktan bir an olsun vazgeçmeyeceğine yorumlanır.

Rüya tabircilerine göre rüyada cep telefonu unutmak yaşadığı problemler yüzünden psikolojisinin bozulacağına, uzun zamandan beri canını sıkan durumların düzeleceğine ve aile hayatında çok hoş ilerlemeler yaşanacağına, akla yatkın adımlar atılması yardımıyla çok kötü giden çalışmaların düzene gireceğine ve çok mesut olunacağına, istediklerini elde edeceğine yorulur.

Rüyada Cep Telefonunu Evde Unuttuğunu Görmek

Cep telefonunu evde unuttuğunu görmek, bireyin malının ve canının güvenilir ellerde olması yardımıyla gözünün arkada kalmaması, içinin de rahat etmesi gerektiğine, cep telefonunu işyerinde unuttuğunu görmek, yarım bırakılan birtakım işler sebebiyle kendini mesul hissetmeye ve o işleri bitirmenin yollarını aramaya, cep telefonunu dışarıda bir yerde unuttuğunu görmek de parasal zayiat yaşamaya niçin olacak girişimlerde bulunmaya yorulur. Anlaşmazlık yaşamaya, kavgadan, karışıklıktan ve gerginlikten bunalmaya, yorulmaya ve fenalık geçirmeye işarettir. Tartışmalı, ateşli, uyuşmazlık içerisinde geçecek çok yoğun, curcuna ve huzursuz günler geçirmeye alamettir.

Rüyada Cep Telefonunun Yamulması

Rüya yorumlayanlara göre rüyada cep telefonun yamulması rahatlık ve varlıklılık içerisinde yaşayacağına, sağ salim yolculuğunu bitireceğine, girdiği işlerde kısa zaman içerisinde büyük zararlara uğrayacağına yorulmaktadır. Rüyada cep telefonunun eğildiğini görmek emrinde aniden çok âdemoğlu çalıştırılacağına, aile bireylerinin birbirleri ile devamlı münakaşa içerisinde olacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulması için bundan sonra ona göz kulak olacağına deyim olunur.

Rüyada Cep Telefonunun Bozulduğunu Görmek

Rüyada cep telefonunun bozulduğunu görüldüyse yeni bir iş hayatına sahip olunacağına, zirveye tırmanmak için bir merdiven daha atlamış olacağına, etrafındaki insanlara karşı utangaç olacağına, kazançsız işler peşinde olmaya, hastalanacağına yahut şanssız hadiseler yaşayacağına ama gerçekleri ailesi üzülmesin diyerek ilkin ailesi olmak suretiyle sonrada akrabalarından ve komşularından gizleyeceğine, fakat daha sonraları sakinleşen bireyin karşısına çıkan mühim fırsatları görerek değerlendireceğine delalet etmektedir.

Rüyada Cep Telefonu Bulmak

Rüyada cep telefonu bulmak, bir sıhhat sorunuyla uğraşmak mecburiyetinde kalınacağına, bunun aile hayatına dahi pozitif şekilde yansıyacağına ve bu durumun dahi kendisine bol sevinç getireceğine, iş hayatının çok sorunlu ve zor bir durum alacağına, hobiler edinip yaşamına yeni renkler katacağına, biçare durumlara gelinerek kötü günlerle uğraşmak mecburiyetinde kalınacağına ve umutların dahi yitirileceğine, hayırlı bir şekilde başlayan işlerin zarar verici bir duruma geleceğine belirti eder.

Rüyada Yerde Cep Telefonu Bulmak

Rüyada Yerde Cep Telefonu Bulmak Rüyada yerde cep telefonu keşfetmek düş sahibinin sorunlu dönemden kurtararak yineleme bolluk dolu bir hayata döneceğine delalet eder. Özellikle iş hayatında üstelik sosyal ve hususi hayatındaki problemlerin üstesinden geleceği tarafında yorumlar yapılır. Başka düş alimleri şayet bireyin dargın kaldığı insanlar ile uzlaşmak istediğini delalet eder.

Rüyada Cep Telefonu Satmak

Rüyada cep telefonu satmak karşılaşılan kötü bir vaziyet karşısında moral ve motivasyon sağlayacağına ve problemlerin aşılması konusu ile ilgili yardım edeceğine, konfor içerisinde olacağına, oturduğu koltuğun kendisine onur ve güç vereceğine, kaygı edilen durumların alınacak dayanak ve yardımlar yardımıyla ortadan kalkacağına ve hoş günlerin en nihayetinde geleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Cep Telefonu Aramak

Rüyada cep telefonu aramak ondan her daim iyi haberler alınacağına, hem gelirinin üstelik rütbesinin kendisini tatmin edecek ve emeğinin karşılığını verecek düzeyde artacağına, çok hayırlı ve hoş olayların göbeğine düşeceğine ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada Cep Telefonu Patlaması

Rüyada cep telefon patlaması rüyayı gören için sevdiği şahıslar ile çok mesut olacağına, sevdiği şahıslar ile çok daha rahat bir hayat yaşayacağına, onunla tabiri caizse sıkı bir arkadaşlık kuracağına, tıpkı yolu tutup insanlara ve kendisine zarar vermeye devam edeceğine, elinde olan parayı çabucak karşısına çıkan bir durumdan dolayı sarf etmek mecburiyetinde kalacağına, uykusuz ve bitkin düşeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Cep Telefonuyla Konuşmak

Rüyada cep telefonu ile konuştuğunu görmek, pozitif ve negatif iki değişik mana taşır. Olumlu manasında şayet, düş sahibi çok büyük ve ona hayır getirecek bir kısmetle karşılaşır. Olumsuz manası, bireyin başvurduğu bir işten negatif cevap geleceği şeklindedir.

Farklı hallerde rüyada birinin cep telefonunla konuştuğunu görmek, hatalarının sonrasında özlediği ganimete, ümitsizlikten sonra hayalini kurduğu ferahlığa, uğraşarak hayalini kurduğu berekete, mali külfeti bulunan insandan uzaklaşılacağına, sıkıntıyla özlem duyduğu onura, sıkıntı çektikten sonra hak edilen haysiyete deyim olunur Başka bir söyleyişle bu düş, zorluklara göğüs gererek düşlediği hünere, zahmetle beraber beklediği berekete, zahmetlerinin meyvesini alarak kazandığı servete, sıkıntı çekerek özlediği mevkiye, yenilgiden sonra istediği beceriye, çektiği zorlukların meyvesini alarak hayalini kurduğu saygın mertebeye delalettir.

Rüyada Birinin Cep Telefonu ile Konuştuğunu Görmek

Rüyada Birinin Cep Telefonu ile Konuştuğunu Görmek, zahmetlerinin meyvesini alarak umut ettiği mülke, zorluklarla mücadele ederek umut ettiği daha sıhhatli bir hayata, zorlanarak umduğu daha çok kazanca, yardım alarak vardığı kazanca deyim olunur.

Rüyada Cep Telefonuyla Fotoğraf Çekmek

Cep telefonuyla foto çektiğini görmek, yeni işler üstünde kabiliyet geliştirmeye, uzmanlaşmaya ve yeni bir meşguliyet edinmeye yorulur.

Rüyada Cep Telefonunu Birine Verdiğini Görmek

Cep telefonunu birine verdiğini görmek, armağan vermeye, insanları sevindirecek ufak sürprizler yapmaya, gönül yapmaya ve âdemoğlu sevindirmeye işarettir.

Rüyada Birinden Cep Telefonu Aldığını Görmek

Birinden cep telefonu aldığını görmek, yeni bir birliktelik kurmak demektir.

Rüyada Başkasının Cep Telefonunu Kullandığını Görmek

Başkasının cep telefonunu kullandığını görmek yahut başkasının cep telefonunu kendi telefonu olarak görmek, kötü halin bitmesine ve iyi halin yaşanmasına vesile olacak bir istihbarat almaya yahut bu türlü bir ilerleme ile karşılaşmaya yorulur.

Rüyada Cep Telefonu Hediye Almak

Pahalı marka bir cep telefonu armağan alabilmek, mevki kazanmak, imkan ve talih elde etmektir. Teknolojik olmayan yeni bir cep telefonu armağan alabilmek, alçakgönüllü bir mizaca ve gösterişsiz bir yaşama, durum ve hareketlerde de tevazu göstermeyi bilmeye delalettir. Kişinin bizzat için yapmayı planladıklarını yapma fırsatı elde etmesine yorulur. Örneğin almayı çok istediği bir eşyayı alacağına, gitmek istediği bir yere gideceğine, görmek istediği birini göreceğine delalettir. Kişinin kendisine zaman ayırmasına ve bizzat için bir şeyler uygulamak için kolladığı imkanları yakalayacağına işarettir.

Rüyada Cep Telefonu Düşürmek

Cep telefonu düşürmek sonra dahi keşfetmek hatadan dönmeye, yanlışı esasen ayrım edip derhal duruma müdahale etmeye ve düzenli vermeye yorulur. Evdeki hesabın çarşıya uymaması yani beklentilerin ve planların gerçekleşmemesi demektir. Kişinin yapmayı istedikleri ile karşılaştıklarının düzen göstermeyişi sebebiyle hayallerinin ve muradının olmamasıdır.

Rüyada Makyaj Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu