M Harfi Rüya TabirleriRüya Tabirleri

Rüyada Makyaj Görmek

Rüyada makyaj görmek , genel olarak iyiye ve hayra yorumlanmayan rüyalardan birisidir. Bu rüya genellikle kandırma ve aldatma olarak tabir edilir. çevrenizde bulunan kişiler yüzünden günah işleyeceğinize işaret eder.

Rüyada boyanmak , genel olarak herkesin seveceği bir işte çalışacağınıza , çevreniz tarafından çok sevileceğinize ve takdir toplayıp saygınlık kazanacağınıza delalet eder.

Rüyada Makyaj Malzemesi Görmek

Rüyada makyaj malzemesi gördüyseniz , dünyevi isteklerinizin peşinden koşacağınıza , boş işlerle uğraşacağınıza , yapacağınız kötülüklerden dolayı günaha gireceğinize ve haram kazanç elde edeceğinize yorulur.

Rüyada Makyaj Malzemesi Satın Almak Ne Demek?

Rüyada makyaj malzemesi satın aldığınızı gördüyseniz , dünya hayatına çok düşkün birisi olacağınıza , ibadetlerinizi her zaman aksatacağınıza ve her konuda hilekarlığa başvuracağınıza delalet eder.

Rüyada Makyaj Malzemesi Satmak

Rüyada makyaj malzemesi satmak , çevrenizde bulunan insanların sizi yanlış yollara sürükleyeceğine ve bu durumda zarara uğrayacağınıza alamet eder. Yani

Rüyada Makyaj Yapmak

Rüyada Makyaj Yapmak

Rüyada makyaj yaptığınızı gördüyseniz , çevrenizde bulunan kişilerden çok kıskanıldığınıza yorulur. Rüyayı gören kişinin uzun bir süre boyunca çevrenizdeki insanlara çok dikkat etmesi gerekiyor.

Çünkü bu kişiler yüzünden büyük hüsrana uğrayabilirsiniz.

Bunun haricinde çevrenizde bulunan kişilere karşı itibarınızın artacağına , yeni dostlar bulacağınıza , işlerinizi genişletip daha çok kazanç elde edeceğinize ve bir adım atarken her zaman 2 kere düşüneceğinize ve yapacağınız işlerin karşılığını alacağınıza alamet eder.

Rüyayı gören kişi çevresindeki insanlara karşı çok dikkatli olmalıdır. Eğer dikkatli olmazsanız o kişilerden ciddi zararlar görebilirsiniz.

Rüyada Makyaj Yapmak Diyanet

Rüyada yüzünüze makyaj yaptığınızı görmek, iyi değildir. Bu rüya, hile ve aldatmaya veya aldatma yoluna gideceğinize işarettir.

Rüyada Makyaj Yapan Birini Görmek

Rüyada makyaj yapan birisini gördüyseniz , makyajı yapan kişiyi eğer gerçek yaşam da tanıyorsanız o zaman aldatacak olan kişi sizden fayda sağlayacağına yorulur.

Eğer tanımıyorsanız o zaman yabancı biri tarafından kandırılacağınıza işaret eder.

Rüyada makyaj yapan bir kadın görmek , erkek görmeye göre daha iyidir.

Rüyada Makyaj Yapan Erkek Görmek

Rüyada makyaj yapan bir erkek gördüyseniz , hem art niyetli , hem çıkar sağlayan , hem de ihanetçi birisinin varlığına yorulur.

Rüyada Makyaj Silmek Ne Demek?

Rüyada makyaj sildiğinizi gördüyseniz , gerçek yaşamda yapmış olduğunuz hatalardan döneceğinize , günahlarınızdan dolayı tövbe edeceğinize , işlemiş olduğunuz günahlardan dolayı pişmanlık duyacağınıza ve haramdan her zaman uzak duracağınıza delalet eder.

Rüyada Göz Makyajı Yapmak Ne Demek?

Rüyada göz makyajı yaptığınızı gördüyseniz , kısa zaman içerisinde müjdeli bir haber alacağınıza ve kazancınızın artacağına yorulur.

Rüyada Sürme Çekmek Ne Demektir?

Rüyada sürme çekmek , rüyayı gören kişinin maddi durumunun çok iyiye gideceğine , zor duruma düşmemek için elinden geleni yapacağına ve özellikle maddi konularda her zaman emin adımlar atacağına alamet eder.

Rüyada Ruj Sürmek Ne Demek?

Rüyada ruj sürdüğünüzü gördüyseniz , yakın çevrenizde ve akrabalarınızdan büyük darbe göreceğinize , büyük hayal kırıklığına uğrayıp çok üzüleceğinize delalet eder.

 

Rüyada Banyo Yapmak

2 Yorum

  1. Rüyamda elime sepkil cıkmış ben önü görüpte şaşırıyorum

  2. Sabah saat 6 gibi kalktim okula gidicrktim gec kaldim iste ruyamda makyaj yapiyordum yuzume bugun gordum ruyayi ve bugunde sinavim var ne anlama gelir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu