Rüyada 7 (yedi) Ne Anlama Gelir

Rüyada yedi rakamı gören kişi adına, genel olarak uğur olarak anlamlandırılır. Yapılacak olan işlerin hafifleşeceği, rüya sahibinin, zorluk çekmeden hedeflerine ulaşacağını ve her daim hayal ettiği güzel bir hayata sahip olacağı anlamına da gelmekte.

Yedi rakamı görülüyor ise rüyada içerisindeki diğer unsurlar da göz önünde bulundurulmalı.

Rüyanın geniş tabiri için görülen yedi rakamının ne ile ilgili olduğunu hatırlamakta fayda vardır.

Genel olarak zamana ihtiyaç hissedilen bir durumla karşı karşıya olunduğunu, biraz daha sabırlı davranılması gerektiğini ve acele etmeden olaylara daha da sakin yaklaşılması gerektiğini ifade eder.

Yedi rakamı bekarlar adına evliliği işareti ettiği gibi, çocuk sahibi olmak isteyip de olamayanlar için de müjdeli haberin yakınlar tarafından alınacağını gösterir.

Hastalıklardan rahatsızlık duyan insanlar için de kısmen bir iyileşme sürecine gireceklerinin müjdeli haberini iletir.

Rüyada 7 (Yedi) Kadın Görmek

Bir anlamda dedikodularla geçirilmiş bir zamana işaret eden rüya, rüyayı gören kişinin bir süre boyunca can sıkıntısı ve rahatsızlık yaşayacağına ve işiteceği laflar yüzünden psikolojik açıdan da sıkıntılar çekeceğinin habercisidir.

Bu rüyayı kişinin yakın akrabaları içerisinde bir kadından teyze, abla, anne, kız kardeş gibi birinden alacağını o kişiden de önemli bir destek ve yardım alacağını da ifade eder.

Yakın arkadaşlar arasındaki yardımlaşma sayesinde kişinin kendisini yıpratan olaylara karşı daha sağlam ve dik bir şekilde durmasını da işaret eder.

Rüyada 7 (Yedi)  Erkek Görmek

Rüyayı gören kişi açısından sevinmek mutlu olmak ve bunun yanı sıra yakın zamanda sonuç beklediği bir iş var ise sınavlar gibi ve buna benzer işlerinde müjdeli iyi haberler alacağına işaret eder.

Üst düzey başarıya sahip olan rüya sahibi kişinin yaşamında çok daha büyük denilebilecek bir fırsat sayesinde ün sahibi olacağı bir hayata sahip olacağı ve şansının açık olduğuna işarettir.

 

Rüyada 17 (onyedi) Rakamı Ne Anlama Gelir yazımıza göz atın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu