Rüyada 17 (onyedi) Rakamı Ne Anlama Gelir

Rüyada 17 sayısı görmek, Birçok insanın sayılarla başı dertte olabilir. Bazıları bunlara o kadar inanmıştır ki bilinç altına yerleştirip her yerde nereye baksalar o rakamı görürler ve bu rakamın onlara uğursuzluk getireceğine inanırlar.

17 rakamı da bunlardan biri isterseniz ilk önce rakamın anlamına değinelim. 17 rakamı özellikle İtalyan kültüründe kullanılması uğursuzluk anlamına gelir.

17 rakamını roma rakamı ile değiştirerek başka okunuşa büründürmüşlerdir. İtalyancada öldüm, yaşamım anlamına gelmektedir.

Diğer kültürlerde de 17 rakamından kaçarlar. Mesela asansörde, ev numarası, telefon numarası, kat numarası gibi birçok yere bu rakam verilmez. Özellikle İtalya da uçaklarda 17 numaralı koltuk yoktur.

Alman Renault araç R 17, İtalya da ise R 177 olarak bilinir.

Kişinin rüyada herhangi bir sayı rakamı görmesi, rüya sahibinin işlerindeki pürüzlere işaret eder. Rakamların her birinin de ayrı yorumları vardır. Daha geniş tabir ve yorumlan için sayı kelimesinin yorumuna bakılabilir.

Rüyada 17 (onyedi) Görmek

Rüyada sayı ve rakam yorumlanması dikkatli yapılması iyi düşünülmesi ve rüyada ipuçları aranmalıdır.

Eğer bir olaya yaşandıysa ya da tanıdık birinin yüzü görüldü ise rüyanın yorumlanmasında bunlar da dikkate alınır.

Var olan bir renk cisim ve bir yer var ise bunları çok iyi hatırlanmalıdır. Çünkü bu sadece bilinç altı yorumlanması gereksizdir.

Rüyada 17 sayısı görmek ise uğursuzluğa delalettir. Kişinin hayatında bir süredir yolunda giden şeylerin rayından çıkacağını ve hayat düzeyinin bozulacağına delalet eder.

Çözülmeyecek sorunlar olsa da yine de kişinin o günkü moralini bozar ve bazı sorunlar yaşayacağına işaret eder.

Evli ise hane içinde eşi ile yaşayacağı kavgayı haber vereceği gibi aynı zamanda kişinin iş hayatında da kayıplar yaşayacağını haber verir.

Kendisine rakip olarak çıkan iş hayatında büyük savaşlar vereceğine ardından kişi küçük yenilgiler alabilir. Küçük tatsızlıklarla ve hayal kırıkları ile daha güçlenerek kendisine olan öz güveni arttırılarak günden güne umudu arttıracaktır.

Hayat da yaşayacağı ufak tefek sorunlarla ders çıkarmayı bir daha aynı hataları tekrarlamadan aynı hataları yapmayacağı çıkarılır ve başarılı, mutlu bir hayat sürer.

 

Rüyada Bira İçmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu