Rüyada Bira İçmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada bira içmek, rüyayı gören kimsenin, rızkını zorluk ve meşakkat ile kazanacağına işarettir.

• Rüyada bira içtiğini gören kimsenin, bu Rüyası onun hastalığına (hasta olacağına) işaretle tabir olunur.

• Rüyada görülen her sarı renkli şarap (alkollü içecek) rüyayı gören kişi için hastalığa işaret eder.

Bazı yorumculara göre; Rüyada bira içmek, rüya sâhibi kendisinin rahat ve huzurunu kaçıracak bir olayın içine sürükleneceğine ve sağlığını kaybedeceğine veya sağlığının bozulacağına işaret eder.

Rüyada Bira Görmek

Rüyada Bira Görmek

Rüyada bira görmek, bir hizmetçi eliyle ortaya çıkacak bir paraya veya bir rızka işarettir demişlerdir.

Rüyasında bardağındaki birayı döktüğünü görmek, Rüya sâhibinin tövbe edeceğine ve günahlarından pişmanlık duyduğuna işarettir. Bunun aksine Rüyasında bardağına bira dolduruyormuş olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin, günah işlediğine veya günah işleyeceğine işarettir.

Rüyada Biracı Görmek

Rüyada biracı görmek, bazı yorumculara göre; gizli sırlarını veya sıkıntılarını ortaya çıkarmak, herkese yaymak isteyen kişi için, sır ve sıkıntılarım açıkça ortaya dökeceğine, herkese duyuracağına işarettir. Sırlarını gizlemek ve
kimseye duyurmamak arzusunda olan bir kişi için de bu Rüya , sırlan saklamak sıkıntı da verse, onları saklayacağına ve kimseye duyurmayacağına işaretle yorumlanmıştır.

Rüyada Birahane Görmek

Rüyasında birahane ve birahaneye gittiğini görmek, rüyayı gören kişinin içinde bulunduğu günlerde karşılaşacağı tatsız bir olayın kendisini çok üzüntü ve kedere düşüreceğine işaret eder şeklinde yorumlanır.

Rüyasında bir birahanenin önünden geçtiğini ve içeriye girmek istediği halde giremediğini yani, girmediğini ve oradan uzaklaştığını görmek, Rüya sâhibinin doğru bir yolda olduğuna ve hareketlerinin yerinde bir hareket olduğuna işarettir.

Rüyada Bira Mayası Görmek

Rüyada bira mayası görmek, iyiye yorumlanır. Rüyasında bira mayası gören kimse, sağlık ve sıhhatinin iyiliğine ve eğer hasta ise, hastalığından şifa bulup iyileşeceğine işaret olarak yorumlanır.

 

Rüyada Su Görmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu