Rüyada Su Görmek

Rüyada su görmek farklı şekilde yorumlanmaktadır. Rüyada su görmek genel olarak hayır olarak yorumlansa da rüyada görülen suyun anlamı oldukça önemlidir.

Rüyada temiz ve berrak olan su helal kazanca ve kısmete işaret eder. Aynı zamanda temiz su bereket ve bolluk olarak da yorumlanmaktadır. Rüyada görülen kirli su bir helal kazancın haram için kullanılmasına ve kötü şeylere yorumlanır.

Genel olarak rüyada su görmek güzel bir yaşama, bolluğa ve berekete, yardımsever birisine, gerçek dosta, büyüklere karşı saygılı olmaya, dini en içten yaşamaya delalet eder.

Suyu kanarak içmek dini inanca ve güzelliğe, Çekilen sıkıntıların ardından rahata ermeye, mutlu olmaya, sevince, akarsu görmek bol kazanca ve ticaret yapmaya, durgun su görmek ise mahkum olmaya veya geçim darlığına, suda kendi yüzünü görmek ev halkına , akrabalarına ve arkadaşlarına yardım etmeye, evde su görmek ise mutluluğa delalettir.

Rüyada Kirli Su Görmek

Kirli ve bulanmış su görmek ise kedere ve üzüntüye, geçim sıkıntısına, fesatlığa ve karmaşaya yorumlanır.

Rüyada Bulanık Su Görmek

Bulanık ve çamurlu sudan yıkanarak çıktığını görmek hastalıktan kurtulmaya, temiz su içmek güzel bir yaşama, bolluğa, sıcak su içmek sıkıntı ve hastalığa delalettir.

Rüyada Temiz Su Görmek

Temiz suya atladığını görmek kısa zamanda mutlu olmaya, su istediğini görmek hastalığınız varsa kurtulmaya veya gıybete, yalana ve dolana işarettir.

Rüyada Tuzlu Su Görmek

Rüyada tuzlu su görmek maddi açıdan zorluk çekmeye, hem tuzlu hem bulanık deniz suyu içmek birilerinden gelecek üzüntüye, su üzerinde yürümek çok dikkatli olunması gerektiği ve tehlikenin kapınızda olduğunun işaretidir.

Rüyada Su Görmek Diyanet

Rüyada su görmek, çok çeşitli şekillerde yorumlanır. Evde su görmek, mutluluğa ve evliliğe, mal sahibi olunacağına işarettir. Su rüyası, genel olarak hayra işarettir.

Bekar bir insanın bardak yada kaseden su içmesi yakın zamanda evleneceğine işaret ederken, bitki ve ağaçlardan damlayan suyu içmek ilme, hikmete, şifaya, mutluluğa işarettir.

Herhangi bir kapla elinden su döken birisini görmek Kuranı kerimi güzel okumaya yorumlanır.

Rüyada su ile yıkandığını gören birisi tez zamanda borçlarından kurtulur, tövbe eder, soğuk su ile gusül abdesti almak hayra ve kurtuluşa ermeye, dalgalı su üzerinde çırpınmak ise küfre işarettir.

Rüyada Su Görmek ibn-i Şirin’in yorumu:

Rüyada su görmek, hayattır, yaşamdır. Rüyasında su içtiğini gören kişi, güzel bir hayata (yaşama) kavuşur şeklinde yorumlamıştır.

• Rüyada su görmek, temiz ve berraksa, hayra ve menfaat elde etmeye işarettir. Su bulanık görülürse, kedere ve geçim darlığına işaretle yorumlanır denmiştir.

Bazı yorumcular, rüyada görülen durgun su, hapse, tutuklanmaya, tuzlu su kedere, bulanık su rızık (geçim) darlığına işarettir demişlerdir. Evinde siyah su görmek, evinin yıkılacağına, bu siyah sudan içtiğini görmek, gözlerini kaybedeceğine (kör olacağına) işaret eder. Kokmuş su görmek, haram mala, san su, hastalığa yakalanmaya işarettir.

Rüyada Su Vermek

Rüyasında bir kimseye su verdiğini gören kimse hayırlı bir olay ile karşılaşmaz. Rüyasında birine su veren kişi yaptığı bir olaydan dolayı suçlu duruma düşecek ve mahcup olacaktır.

Rüyasında birine su veren kişi aynı zamanda toplum tarafından dışlanacak bir durum ile karşı karşıya da kalabilir.

Rüyada Akan Su Görmek

Rüyada suyun bir yerden aktığını görmek genel olarak hayırlı ve temiz bir rüya olarak yorumlanır. Bir kimse temiz ve sakin akan bir su görüyor ise bu durumda hayırlı ve temiz bir durum ile karşılaşacak ve beklediği haberi alacaktır.

Suyun yavaş akması zamana işaret eder. Suyun temiz olması zaman içerisinde sıkıntıların giderilmesini ve bir işin hayırlı son ile bitmesini işaret eder.

Bir suyun pis ve hızlı akması hayırlı olarak yorumlanmaz. Rüyada akan bir suyun kuruduğunun görülmesi ise sağlık sorunları yaşamama işaret etmektedir.

Rüyada Suda Yüzmek

Rüyada temiz ve berrak bir su içerisinde yüzdüğünü gören kimse yaptıklarının karşılığını alacaktır. Yüzdüğünü gören bir kimse sıkıntılarını aşıp aydınlık bir süreç içerisine girecek ve sıkıntı yaşamayacaktır.

Rüyasında su da yüzdüğünü gören kimse aynı zamanda birinden destek görecektir. Yakın zamanda sıkıntı yaşayan bir kişi bir yakınının nedeni ile kurtulacaktır.

Suya girmek aynı zamanda iş yaşamı ile de ifade edilir. Temiz su işte mevkie delalet eder.

Rüyada Susuzluk Görmek

Rüyada susuzluk görmek, hayra yorulmaz. Susuzluk, sıkıntıya, kederlenmeye, fakru zarurete-çaresizliğe
işaret olarak yorumlanır.

  • Kişinin rüyada susamış olup su aradığını fakat bulamadığını görmesi, iyi değildir. Rüya sahibinin çalıştığı işinde
    başarılı olamayacağına işarettir.

Rüyada Buzlu Su Görmek

Rüyada buzlu su görmek rüyayı gören kimsenin aile içinde birtakım olumsuzluklar yaşamasına, bu olumsuzluklar neticesinde ayrılıkların olacağının işaretçisi olan bir rüyadır. Rüya sahibinin aile içindeki bu olumsuzlukları ne yaparsa yapsın ne kadar çabalarsa çabalasın bir çeşitli pozitif bir şekilde sonuçlandıramayacağına, düş sahibinden birtakım sırların saklandığına, düş sahibine yalan söylenmesine ve bu yalanlar sebebiyle ilişkilerin tamamıyla bitmesine işarettir. Rüyada buzlu su görmek bunun yanı sıra düş sahibinin düşmanlarının artacağına ve düş sahibin bu kimseler ile uğraşmak mecburiyetinde kalacağına, iş yerinde epey aşağılayıcı tavırlar gösteren bir amire işarettir.

Rüyada Köpek Görmek

3 Yorum

  1. Rüyamda ablamla arg dan su akıyordu bizde içine oturmuştuk suyla oynuyorduk

  2. Ruyamda catidan bi horoz gagasiyla su dokuyodu oglumla ikimizin uzerine

  3. ruyada balkonumun ustunde hali var halinin ustu tamamen su doldu aydinlik bir suydu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu