Rüyada diş görmek Nedir? Ne Anlama Geliyor? İslami Yorumu

Rüyada diş görmek

Rüyada diş görmek genel olarak kişinin akrabalarını ifade eder. Üst çenede bulunan dişleri gördüyseniz akrabalarınıza , alt çenedeki dişler ise anne tarafındaki akrabalara işaret eder.

2 tane alt çenede 2 tanede üst çenede bulunan 4 tane diş ise rüyayı gören kişinin en yakınlarını , üst çenede olan 2 ön diş ise babayla amcayı temsil etmektedir.

Rüyada görülen diş genel olarak kötüye yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişinin sıkıntılı bir döneme gireceğine , moralinin çok bozuk olacağına yorulur.

Rüyada köpek dişi gördüyseniz , rüyayı gören kişinin amca oğullarını ifade eder.

Rüyada temiz diş görmek , rüya sahibinin sağlıklı, sıhhatinin yerinde ve aile içi huzurunun yüksek olacağına delalet eder.

Rüyada yeni bir diş çıkardığınızı gördüyseniz , eğer üst diş ise erkek evlada , alt çene ise kız evladınız olacağına yorulur.

Rüyada kürdanla dişlerinizi temizlediğini görmek genel olarak iyiye ve hayra yorumlanmayan rüyalardan birisidir. Kişinin maddi kayıplar yaşayacağına ve sıkıntılı günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada dişlerinizi kaybettiğinizi gördüyseniz , stresli , endişeli ve aynı zaman da kaygılı bir dönem geçireceğinize , hedeflerinize ulaşabilmek için büyük çaba sarf edeceğinize ve başarısız olmaktan çok korkacağınıza alamet eder.

Rüyada damaktan diş çıkarmak , hem sıkıntı hem de zorluklarla karşılaşacağınıza ve uğursuzluklar yaşayacağınıza yorulur.

  Rüyada dayak görmek dayak tokat yemek ne anlama gelir?
1 yorum

One thought on “Rüyada diş görmek Nedir? Ne Anlama Geliyor? İslami Yorumu

  1. Dişlerimin kırıldıgını gördüm üst ve alttaki ön ana dişlerim duruyor ama dolgu yaptırdığım dişler ve çürük olanlar kırılıyor canyanması ve kan yok kırılan diş leri elim le avcuma topluyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.