Rüyada Haber Görmek

Rüyada haber görmek , rüyayı gören kişinin aile hayatında büyük sıkıntılar çekeceğine , zor günler yaşayacağına fakat yakın zaman içerisinde alacağı hayırlı bir haber ile ailesiyle arasını düzelteceğine ve tekrardan bağların kuvvetli olacağına işaret eder.

Bunun yanı sıra yaşanmış olan küskünlüklerin ve kırgınlıkların artık son bulacağına , sevmiş olduğunuz insanlarla çok mutlu olacağınıza delalet eder. Bunların yanı sıra hep hayalini kurmuş olduğunuz şeylere yakın zaman .çerisinde kavuşacağınıza ve tüm sıkıntıları geride bırakıp artık önünüze bakacağınıza işaret eder.

Rüyada Haber İzlemek

Rüyada haber izlediğinizi gördüyseniz , karşınıza hayırlı ve bol kazançlı fırsatların çıkacağına , eğer bu fırsatları değerlendirirseniz en sonunda kazançlı taraf siz olabilirsiniz.

Bunların yanı sıra uzun zamandan beri hep beklemiş olduğunuz şeylere yakın zaman içerisinde kavuşacağınıza , aklınızda bulunan bazı çalışmalar ortaya koyarak bu çalışmalarda çok başarılı olacağınıza yorulur.

Rüyada Haber Beklemek

Rüyada haber beklemek , hem iş hem de aile hayatınızda çok başarılı işler yapacağınıza , kısa zaman içerisinde rahata kavuşacağınıza, gerçek yaşam da birisini bekliyorsanız yakın zaman içerisinde hayırlı ve güzel haberler alacağınıza delalet eder. Bunun haricinde olumsuz olarak bakarsak büyük sıkıntı çekeceğinize yorulur.

Rüyada Haber Muhabiri Görmek

Rüyada haber muhabiri gördüyseniz , hem iş hem de aile hayatınızda büyük başarılara imza atacağınıza , sevinçli olaylar yaşayacağınıza ve böylelikle gerçek yaşam da çok mutlu olacağınıza delalet eder. Rüyada muhabir görmek, sevince yorulur. Bazen de tersi kedere işaretle yorumlanır.

Rüyada Meyhane Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir Yorum

  1. Rüyamda amcamlarla ve tanımadığım bi kac tane gençle yataklarin üstüne oturmuş haber izliyorduk haberde türkiye ile rusya amerika savaşı vardı amcam bana soru soruyordu bu onlar kim bende danil trap bilademir potin duydum haberde patlama oluyordu türk insanlArı havaya uçuyorlar di ama etraftaki insanlar ra hiç birşey olmuyordu zten o patlayan insanlarda öyle havaya kalkıp inanıyorlardı sonra rusya nın sansar lanmis bölgeleri hakkında konutuk ben orda galiba çin vardedim sonra tövbe tövbe dedim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu