Rüyada İdrar ( Çiş) Yapmak Görmek Ne Demek?

Rüyada idrar yapmak , son günlerde yaşamış olduğunuz hem maddi hem de manevi sıkıntılardan artık kurtulacağınıza , bolluk ve bereket içerisinde bir yaşam süreceğinize , işlerinizin bundan sonra yolunda gideceğine ve başarılarınızdan dolayı yüksek kazançlar elde edeceğinize işaret eder.

Bunun yanı sıra maddi olarak çok rahatlayacağınıza ve huzur bulacağınıza delalet eder.

Rüyayı gören kişinin yakın zaman içerisinde fakirlikten kurtulup zengin olacağına , sıkıntıları geride bırakıp artık huzurlu olacağına ve bolluğa delalet eder.

Bunun yanı sıra kurmuş olduğunuz hayallere en yakın zaman içinde kavuşacağınıza , çabalarınızın karşılığını en sonunda alacağınıza yorulur.

Rüyada İdrar Yaptığını Görmek

Rüyada idrar yaptığınızı gördüyseniz , hem dertlerin hem de sıkıntıların artık biteceğine , huzurlu bir yaşam süreceğine , hane içerisinde yaşanan huzursuzlukların ve tartışmaların artık son bulacağına alamet eder.

Yani bu rüya genel olarak kişi için her zaman hayra yorumlanır.

Rüyada Yatağa İdrar Yapmak

Rüyada yatağa idrar yaptığınızı gördüyseniz , iş yerinde yaşamış olduğunuz problemlerin artık biteceğine , çabalarınızın karşılığını alacağınıza , mutlu olacağınıza ve bolluk içerisinde bir yaşam süreceğinize işaret eder.

Aynı zaman da gerçek yaşam da hastaysanız kısa süre içerisinde şifa bulacağınıza , dertleriniz varsa onların geçeceğine alamet eder.

Rüyada İdrar Yaparken Görmek

Rüyada idrar yaparken görmek , aile içerisinde mutluluğun olacağına , müjdeli bir haber alıp çok sevineceğinize delalet eder.

  Rüyada İnek Kovalaması Görmek İslami Manası
6 yorum

6 thoughts on “Rüyada İdrar ( Çiş) Yapmak Görmek Ne Demek?

  1. Merhaba…ruyada oturdugum sandayye idralimi yaptığımı gördüm ne kadar engel olmak istesem de olmadı…berrak ve kokusuzdu üzerimde ıslandi…

  2. mrb.. ruyamda oturdugm yerde cisimi tutamyorum kacriyorum
    yanimda tanimadgm bi bayan daha vardi.
    bayan dan defalarca ozur diler ve ordan tanimadgm bi eve kacyorum. ustum ismislak.

  3. ruyamda ailemle oturup hem çay içiyorum hemde bulunduğum yere kimselere çaktırnadan çişimi yapıyorum

  4. Merhaba rüyamda çiş yaparken düşen et parçası hareket ederek tuvelet kapının alt boşluğun dan sağa sola kaçmaya çalışıyordu bende elime ne geldiyse boşlukları tıkamaya çalışıyordum.hayr olur inşallah?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.