Trend

Rüyada İdrar Yapmak Görmek Ne Demek?

Rüyada idrar yapmak, son günlerde yaşamış olduğunuz hem maddi hem de manevi sıkıntılardan artık kurtulacağınıza, bolluk ve bereket içerisinde bir yaşam süreceğinize , işlerinizin bundan sonra yolunda gideceğine ve başarılarınızdan dolayı yüksek kazançlar elde edeceğinize işaret eder.

Bunun yanı sıra maddi olarak çok rahatlayacağınıza ve huzur bulacağınıza delalet eder.

Rüyada çiş görmek kişinin yakın zaman içerisinde fakirlikten kurtulup zengin olacağına , sıkıntıları geride bırakıp artık huzurlu olacağına ve bolluğa delalet eder.

Bunun yanı sıra kurmuş olduğunuz hayallere en yakın zaman içinde kavuşacağınıza , çabalarınızın karşılığını en sonunda alacağınıza yorulur.

Bazı yorumcular, idrar (sidik) görmeyi, haram mala işaretle yorumlamışlardır. Rüyasında idrarını (sidik) yaptığını
görmesi rüya sahibi, helal olmayan bir yere malını ve parasını sarf etmesine işarettir. Bazıları bu rüyayı, haram
olan bir kadınla zina etmeye işaretle yorumlamıştır.

Rüyada İdrar Yaptığını Görmek

Rüyada idrar yaptığınızı gördüyseniz , hem dertlerin hem de sıkıntıların artık biteceğine , huzurlu bir yaşam süreceğine , hane içerisinde yaşanan huzursuzlukların ve tartışmaların artık son bulacağına alamet eder.

Yani bu rüya genel olarak kişi için her zaman hayra yorumlanır.

Rüyada İdrar Yaptığını Görmek Diyanet

Rüyada idrar yaptığınızı gördüyseniz , hayat içerisinde yaşamış olduğunuz üzüntülerin artık son bulacağına , sıkıntılardan ve dertlerden artık kurtulacağınıza, ayrılmış olduğunuz kişilerle tekrardan bir araya geleceğinize ve maddi sıkıntılardan sonra feraha çıkacağınıza alamet eder.

Eğer gerçek yaşam da hastaysanız kısa sürede bu hastalıktan kurtulacağınıza yorulur.

Rüyada İdrar Yaparken Görmek

Rüyada idrar yaparken görmek, aile içerisinde mutluluğun olacağına , müjdeli bir haber alıp çok sevineceğinize delalet eder.

Rüyada İdrar Yapmak İhya

Rüyada idrar yapmak ihya, genel olarak hem kötülüğe hem de şerre yorumlanır. Rüyayı gören kişinin haram yoldan kazanç elde edeceğine , çeşitli kötülükler yapacağına ve haram işlere gireceğine işaret eder.

Yani kısacası bu rüya hiçbir zaman hayra yorumlanmaz.

Birçok yönden haram işleyeceğinize ve bu durumdan ötürü çok zarar göreceğinize delalet eder.

Rüyada idrar yaparken görmek ihya, ailenizle beraber çok mutlu bir döneme gireceğinize , büyük sevinç duyacağınız hayırlı haberler alacağınıza ve hayatınızı bundan sonra düzene sokacağınıza alamet eder.

Rüyada İdrar Yapmak İslami

Rüyada idrar yapmak , hem iş hem de aile hayatınızda yaşamış olduğunuz sıkıntı durumlarında artık sona ereceğine , sosyal hayatta karamsarlığa düştüğünüze ve bu korkuyu en kısa zaman içerisinde atlatacağınıza yorulur.

Bunun yanı sıra maddi sorunlarınızı düzelteceğinize , eğer gerçekte hastaysanız Yüce Allah’ın izni ile şifa bulup iyileşeceğinize işaret eder.

Bunların yanı sıra sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza , gerçek yaşam da fakirseniz zengin olacağınıza , eşlerinizle beraber mutlu bir yaşam süreceğinize , her konuda çok başarılı olacağınıza ve güzel günler yaşayacağınıza delalet eder.

Rüyada İdrar Yapmak Psikolojik Yorumu

Rüyada idrar yapmak , hem iş hem de aile hayatınızda yaşamış olduğunuz sıkıntı durumlarında artık sona ereceğine , sosyal hayatta karamsarlığa düştüğünüze ve bu korkuyu en kısa zaman içerisinde atlatacağınıza yorulur.

Bunun yanı sıra maddi sorunlarınızı düzelteceğinize , eğer gerçekte hastaysanız Yüce Allah’ın izni ile şifa bulup iyileşeceğinize işaret eder.

Bunların yanı sıra sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza , gerçek yaşam da fakirseniz zengin olacağınıza , eşlerinizle beraber mutlu bir yaşam süreceğinize , her konuda çok başarılı olacağınıza ve güzel günler yaşayacağınıza delalet eder.

Rüyada Yatağa İdrar Yapmak

Rüyada yatağa idrar yaptığınızı gördüyseniz , iş yerinde yaşamış olduğunuz problemlerin artık biteceğine , çabalarınızın karşılığını alacağınıza , mutlu olacağınıza ve bolluk içerisinde bir yaşam süreceğinize işaret eder.

Aynı zaman da gerçek yaşam da hastaysanız kısa süre içerisinde şifa bulacağınıza , dertleriniz varsa onların geçeceğine alamet eder.

Rüyada Altına İşediğini Görmek Ne Anlama Gelir? (İslami)

Rüyada altına işediğini görmek , gerçek yaşam da hem utanacağınız hem de kendinizi çok hatalı hissedeceğiniz bir iş yapacağınıza , bu işi yaparken de her zaman kendi çıkarlarınız doğrultusunda hareket edeceğinize ve bu yüzden hem sıkıntılı hem de sorunlu olaylarla karşılaşacağınıza işaret eder.

Kazancınızın her zaman çok olmasını istiyorsunuz ve yüzden tehlikeli işlere girerek başınızı belaya sokacağınıza yorulur.

Bunların yanı sıra sizin hakkınızda dedikoduların yapılacağına , çok rahat bir yaşam süreceğinize , esenliğe kavuşacağınıza ve özel hayatınızda hiç sıkıntı yaşamayacağınıza alamet eder.

Rüyada Herkesin İçinde Altına Çiş Yapmak

Rüyada herkesin içerisinde altınıza çiş yaptığınızı gördüyseniz , gerçek yaşam da hareketlerinize dikkat etmeniz gerektiğine , konuştuğunuz lafları tartarak söylemeniz gerektiğine işaret eder.

Bunun haricinde yapacağınız bir yanlıştan dolayı herkese rezil olacağınıza alamet eder.

Bunun için söyleyeceğiniz laflara ve hareketlerinize çok dikkat etmeniz gerekiyor.

Rüyada Altına Çiş Yapmak İhya

Rüyada altına çiş yapmak ihya, rüyayı gören kişinin gerçek yaşantısında yükseleceğine , alacağı bir haberden dolayı çok mutlu olacağına, sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağına, eskiden yaşamış olduğu tüm mutsuzlukları bir kenarı bırakıp önüne bakacağına , üzüntülerinden kurtulacağına delalet eder.

Bunların yanı sıra diğer yandan bakarsak eğer eski huzurlu olduğunuz günlere geri döneceğinize de yorulur.

Rüyada Müsait Olmayan Bir Yere İşemek

Rüyada müsait olmayan bir yere işediğinizi gördüyseniz , istemeyerek bir günah işleyip kötülük yapacağınıza , yapacağınız bu günahı fark ederek yine de çok yanlışa sürükleneceğinize ve sıkıntılı halinizin devam edeceğine yorulur.

Bunların yanı sıra ibadetlerinizin zayıf olacağına , itikatsızlık yüzünden işlerinizin hiçbir zaman hayrını ve bereketini görmeyeceğine yorulur.

Rüyada Uygunsuz Yere Çiş Yapmak

Rüyada uygunsuz bir yere çiş yapmak , bu dönemlerde çok dikkat etmeniz gerektiğine yorulur.

• Rüyasında bir kuyuya idrarını yaptığını görmek, belalından kazandığı para ve malından sadaka (hayır) vermesine
işarettir.

• Rüyasında ayakta idrarını yaptığını görmek, malını rastgele yerlere harcamasına işaret eder denilmiştir.

Rüyada Tuvalete İşemek Ne Demek

Rüyada tuvalete işediğinizi gördüyseniz , hem hayır hem de berekete delalet eder. Helal yollardan kazanç elde edeceğinize , emek vererek yapmış olduğunuz işlerde başarılı olacağınıza , kazancınızın çok artacağına ve hayırlı bir yolculuğa çıkacağınıza işaret eder.

Rüyada Tuvalete İdrar Yapmak Ne Demektir?

Rüyada tuvalete idrar yaptığınızı gördüyseniz , uzun zaman önce girmiş olduğunuz ve büyük çabalar harcayıp yarıda bıraktığınız bir işinizin hayırlı bir şekilde biteceğine ve bu işten yüksem miktarda kazançlar elde edeceğinize, maddi ve manevi olarak hiçbir sorunla karşılaşmayacağınıza yorulur.

Rüyada tuvalete çiş yapmak , hem dünyanızın hem de ahiret hayatınızın çok güzel olacağına , iş ve özel hayatınızda herhangi bir sorunla karşılaşmayacağınıza , yakın zaman içerisinde huzuru yakalayacağınıza işaret eder.

Fakat rüyada pis ve dar bir tuvalette çiş yaptığınızı gördüyseniz o zaman elinize az miktarda bir malın geçeceğine, hayırsız işler yapacağınıza ve bu yüzden çeşitli sıkıntılar içerisine girip moralinizin çok bozuk olacağına delalet eder.

Rüyada Tuvalete Çiş Yapmak İslami Yorumu

Rüyada tuvalete çiş yapmak , hem dünyanızın hem de ahiret hayatınızın çok güzel olacağına , iş ve özel hayatınızda herhangi bir sorunla karşılaşmayacağınıza , yakın zaman içerisinde huzuru yakalayacağınıza işaret eder.

Rüyada İbadethanelere İşemek

Rüyada ibadethanelere işemek , genel olarak ahlaklı , çalışkan ve başarılı olan bir kişiye yorumlanır.

Gerçek yaşam da ilim sahibi birisi olacağınıza , hayırlı işlerde bulunacağınıza ve insanlara her zaman yardım edeceğinize delalet eder.

• Rüyasında cami mihrabında idrarını yaptığını görmek, değerli, alim ve fazilet sahibi bir evladı olacağına işaret eder denilmiştir.

Rüyada İdrarın Çok Akması

Rüyada idrarın çok aktığını görmek genel olarak hem hayra hem de hayırsıza yorumlanan rüyalardan birisidir.

Rüyayı gören kişinin malının ve rızkının bol olacağına , maddi açıdan hiçbir zaman zorluk çekmeyeceğine yorulur.

Olumsuz olarak bakarsak , malınızı kaybedeceğinize , büyük bir sıkıntı içerisine gireceğinize alamet eder.

Bir kimsenin rüyada çokça idrar (sidik) aktığını görmesi, rızkının bol ve çok olacağına işarettir.

Rüyada İdrar Görmek

Rüyada idrar görmek , genel olarak iyiye ve hayra yorulmayan rüyalardan birisidir. İkili olan ilişkilerde bazı sorunlar yaşayacağınıza , alacağınız kötü bir haberden dolayı moralinizin çok bozuk olacağına , aşk hayatınızda bazı sorunlar yaşayıp olumsuz bir şekilde etkileneceğinize , büyük acılar çekeceğinize delalet eder.

Bunların yanı sıra büyük bir hastalığa yakalanacağınıza yorulur.

Bunun için bu durumda çok dikkatli olmanız gerekiyor. Bazı rüya yorumcularına göre çok şiddetli ve ağır bir kavga ile yorumlanır.

Sevmiş olduğunuz insanlarla çok önemli gelişmeler yaşayacağınıza ve bunun sonucunda ciddi anlamda kavga yaşayacağınıza alamet eder.

Rüyada Hasta Olduğunu Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

6 Yorum

  1. Merhaba rüyamda çiş yaparken düşen et parçası hareket ederek tuvelet kapının alt boşluğun dan sağa sola kaçmaya çalışıyordu bende elime ne geldiyse boşlukları tıkamaya çalışıyordum.hayr olur inşallah?

  2. ruyamda ailemle oturup hem çay içiyorum hemde bulunduğum yere kimselere çaktırnadan çişimi yapıyorum

  3. mrb.. ruyamda oturdugm yerde cisimi tutamyorum kacriyorum
    yanimda tanimadgm bi bayan daha vardi.
    bayan dan defalarca ozur diler ve ordan tanimadgm bi eve kacyorum. ustum ismislak.

  4. Merhaba…ruyada oturdugum sandayye idralimi yaptığımı gördüm ne kadar engel olmak istesem de olmadı…berrak ve kokusuzdu üzerimde ıslandi…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu