Rüyada Şemsiye Görmek

Rüyada Şemsiye Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri

Rüyada Şemsiye Görmek, hem rüya tabircileri hem de din alimleri tarafından rüyayı görmüş olan kişilerin çevrelerinde her zaman zorlandıkları zamanlarda kendilerine el uzatabilecek insanların var olduğuna yorumlanmıştır. Rüyasında şemsiye görmüş olan kimseler, dostlarını iyi ve hayırlı seçebildikleri için yakın zamanda büyük bir yükün altına girdiklerini hissetmeyeceklerdir. Kişilerin altına girdikleri bu yük, uzunca bir dönem varlığını göstermeyecektir. Rüya sahipleri ancak dostlarını ve arkadaşlarını çeşitli nedenlerden dolayı üzerler, aralarına soğukluk girdiğini fark ederlerse bazı konularda zorlanmaya başladıklarını göreceklerdir.

Rüyada Şemsiye Görmek İhya

Rüyada şemsiye görmek, yakında işlerinizin düzeleceğine işarettir. Bir kimsenin rüyada yağmurun yağdığını ve derhal şemsiyesini açtığını görmesi, onun sorun hemen, sıkıntıya düştüğü vakitlerde yardımına koşacak bir dostunun olduğuna işarettir denilmiştir. Bazılarına göre, şemsiye görmek, talih ve nasip açıklığına işaret olarak yorumlanmıştır.

Bazı yorumcular, şemsiye görmeyi, sıcak memleketlere bir seyahate çıkmaya işarettir biçiminde yorumlamışlardır.

Rüyada Siyah Şemsiye Görmek

Siyah renkli şemsiyenin rüyada görülmüş olması, rüyayı görmüş kişilerin insanlara ettikleri yardımlar sayesinde kazandıkları saygınlığın işareti olarak yorumlanmıştır. Rüyasında siyah bir şemsiyenin olduğunu görmüş olan rüya sahipleri, yakın zamanda kazanmış oldukları saygınlığın farkına vararak hareket etmeye başlayacaklar, yapamayacaklarını düşündükleri ya da kendilerini layık görmedikleri birçok konumun aslında çok üstüne çıkmış olduklarını göreceklerdir. İnsanların karşısında kendilerini küçük görmeleri, yalnızca kendilerine zarar verecektir ve rüya sahipleri, kendilerine bu aşağılama duygusunu yaşatmamalı, bulundukları noktayı bilinçli olarak kullanmalılardır.

Rüyada Rengarenk Şemsiye Görmek

Rüyada Rengarenk Şemsiye Görmek

Çok renkli bir şemsiyenin rüyada görülmesi, rüya sahiplerinin çok renkli bir kişiliklerinin olduğuna ancak bu kişiliklerini yeni tanıştıkları insanlara gösteremediklerine yorumlanmıştır. Kendini diğer insanlara soğuk ve samimiyetsiz olarak gösteren rüya sahipleri, gerçek kişiliklerini ancak insanlara tanışmalarından sonra gösterebileceklerdir.

Rüyada Büyük Şemsiye Görmek

Kocaman bir şemsiyenin rüyada görülmüş olması, rüya tabircilerince rüyayı görmüş olan kişilerin bir aile kuracaklarına ve bu ailenin reisinin de kendileri olacağına delalet edilmiştir. Eğer rüya sahipleri kadınsa, istemeyerek bir evlilik yaşayabilirler. Ancak aile hayatına çok kısa bir vadede uyum sağlamayı başarabileceklerdir ve sağladıkları uyum, rüyayı görmüş olan kişilerin hiç inanmadıkları büyük bir ailelerinin olmasına önayak da olacaktır. Özellikle bir çocuğu olmasının ardından bir daha çocuğunu asla bırakamayacağını fark edecek rüya sahipleri, ellerinde olmadan ailelerine de sahip çıkmaya başlayacaklardır.

Rüyada Kapalı Şemsiye Görmek

Açılmamış şemsiyenin rüyada görülmesi, birçok rüya alimine göre rüya sahiplerinin akıllarında tuttukları iş fikirlerini ve bu fikirlerden kaynaklı olarak da ortaya çıkarılabilmesi zor olmayan iş girişimlerini başarabileceklerini fark etmelilerdir. Rüya sahipleri, rüyalarında gördükleri kapalı şemsiyeyi eğer açtıklarını görmüşlerse, fikirlerini icra edebilmek için çok birinin kendilerine güven vermesine ihtiyaç duyacaklardır. Bu kişi kim olursa olsun, uzun vadede rüya sahiplerine çok büyük ve güzel işler başarabilmelerinin yolunu açtıracaktır. Ancak rüyayı görmüş kişiler bu kişilerin kendilerine söyledikleri şeyleri kale almamayı seçerlerse, ilerlemeyi bekledikleri her gün daha da geriye gideceklerdir.

Rüyada Kapalı Şemsiye Görmek İhya

Açık olmayan şemsiyenin rüyada görülmesi, rüya alimleri tarafından rüya sahiplerinin iç dünyası kuvvetli biri olmasına yorumlanmıştır. Kendi duygu ve düşüncelerini her zaman herkesle paylaşamayan rüya sahipleri, içlerinde yaşadıkları hiçbir şeyi kolaylıkla insanlara dökemeyeceklerdir. Bu huyları sebebi ile de kişiler, bir süre yalnız kalmak durumunda kalabilirler.

Rüyada Şemsiye Bulmak

Rüyada Şemsiye Bulmak

Bilmediğin bir yerde şemsiye bulduğunu rüyada görmek, bazı din alimlerine göre rüya sahiplerinin kimsesi olmayan birine sahip çıkacak oluşlarına delalet edilmiştir. Annesi ya da babası olmayan kişilerin bu rüyayı görmesi, kendisinden daha kötü durumda olan biri ile tanışacak oluşunun da habercisidir. Rüya sahipleri, duygusal anlamda başkalarının eksiklerini kapatabilmesi için kendini sorumlu tutabilir.

Rüyada Şemsiye Almak

Birinden şemsiye aldığını rüyada görmek, birçok din alimi tarafından rüya sahiplerinin zor durumda kalışı dolayısıyla insanlardan yardım dilenecek olmasına yorumlanmıştır. Tek amacı, kendini başka insanlardan uzak tutarak zarar görmesini engellemek olan rüya sahipleri, bunu başaramayacaklardır. Hem bu durumu istedikleri gibi başaramamaların hem de diğer insanların kendilerine yardımcı olmamaları, rüyayı görmüş olan kişilerin çok üzülmesine ve kendilerini bir kabuğun içine kapatmasına neden olabilir. Kendilerini hapsettikleri kabuk içinden çıkaramayan rüya sahipleri, uzun vadede sosyal bir varlık olduğunu unutmaya da çalışabilirler.

Rüyada Şemsiye Almak İhya

Şemsiye satın aldığını rüyada görmek, rüya sahiplerinin yakın zaman içinde büyük bir maddi kaynağa ihtiyaç duyacak olmalarına delalet edilmiştir. Rüyasında şemsiye aldığını görmüş olan kişilerin bu maddi kuvveti kendilerine sağlayabilmeleri kolay olmayacaktır ancak sağlamalarından sonra hayatları eskisi gibi olmayacaktır.

Rüyada Başkasının Elinde Şemsiye Görmek

Birinin elinde şemsiye olduğunu rüyada görmek, rüya sahiplerinin emanet alacakları eşyaların habercisi olarak yorumlanmıştır. Rüya sahipleri, kendilerine çok güvenen bir kimseden küçük bir eşya ya da parayı emanet alabilirler. Aldıkları emanete sahip çıkmaları, kendileri için hayırlı olacaktır.

Rüyada Kırık Şemsiye Görmek

Rüyada Kırık Şemsiye Görmek

Sağlam olmayan bir şemsiyenin rüyada görülmüş olması, rüya sahiplerinin bir ortakları ile girdikleri işte yarı yolda ve çok fazla borçlar ortada kalacak olmalarına delalet edilmiştir. Rüya sahipleri, yakın bir zamanda birinden iş ya da ortaklık teklifi almışlarsa, yaşamayı hiç istemeyecekleri olayları yaşayacaklar ve bu yaşantılarından sonra da ortaklıktan vazgeçeceklerdir.

Rüyada Şemsiye Hediye Almak

Birinin sana şemsiye hediye ettiğini rüyada görmek, rüya sahiplerinin yakın zamanda birinden hediye alacaklarına ve aldıkları bu hediyenin kendilerini çok mutlu edecek olmasına delalet sayılmıştır. Küçük ve manası olan hediyelere çok düşkün olan rüya sahipleri, kendilerini bu denli önemseyen kimselerin olmasından çok memnun hissedeceklerdir.

Rüyada Şemsiye Vermek

Kendi şemsiyeni birine verdiğini rüyada görmek, rüya sahiplerinin kısa bir süre zarfın içinde bulacak oldukları şansın habercisi olarak yorumlanmıştır. Rüya sahipleri, şu an ne denli büyük bir şansa sahip olduklarının ve bu şansları sayesinde de kendilerine açılacak olan kapıların farkında değillerdir.

Rüyada Şeytan Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu