Rüyada Koltuk Altı Kılı Görmek ve Kesmek Ne Demek?

Rüyada koltuk altı görmek , iş yaşamınızda yaşayacağınız gelişmelerden dolayı çok başarılı olacağınıza , yenilikler yapacağınıza , en sonunda dilemiş olduğunuz yenilikleri yapıp taşınacağınıza , yeni bir iş elde etmek için büyük çaba sarf edeceğinize ve mutlu bir yaşam süreceğinize alamet eder.

Bunun haricinde hasret kalmış olduğunuz aşka en sonunda kavuşacağınıza , aşk konusunda yelkenler açacağınıza ve aramış olduğunuz mutluluğu yakalayacağınıza işaret eder. Bazı rüya yorumcularına göre , kötü bir haber alıp moralinizin bozuk olacağına , yapmış olduğunuz bazı hataları düzeltmek için büyük çaba sarf edeceğinize ve kötü olaylardan dolayı akrabalarla kötü olacağınıza delalet eder.

Rüyada Koltuk Altı Kılı Görmek

Rüyada koltuk altı kılı gördüyseniz , sağlık problemleri ile karşı karşıya kalacağınıza , bu yüzden kötü zamanlar geçireceğinize alamet eder. Aşk hayatınızda yeni yelkenlere yol açacağınıza , iyi gelişmelerin olacağına yorulur. Yani bu rüya hem olumlu hem de olumsuz olarak yorumlanabilir.

Rüyada Koltuk Altı Kılı Kesmek

Rüyada koltuk altı kılı kestiğinizi gördüyseniz , gerçek yaşam da zenginseniz daha çok zengin olacağınıza , fakirseniz borçlarınızdan kurtulup daha çok zengin bir hale geleceğinize, çalışmalarınızın emeğini her zaman alacağınıza , hem mutlu hem de konforlu bir yaşam süreceğinize alamet eder.

Rüyada Uzun  Koltuk Altı Kılı Görmek

Rüyada uzun koltuk altı kılı görmek , ömrünüzün uzun olacağına , sağlıklı bir yaşam süreceğine yorulur.

Rüyada Nüfus Kağıdı Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

4 Yorum

  1. Eşim en yakin arkadaşımın evinde sakal tıraşı oluyor birde koltuk altı tıraşı olmuş banyoda yerde uzun koltuk altı kılları görüyorum üstü çıplak altına havlu sarıılı. Birlikte denize gideceğiz arkadaşım havluyu üzerine örtmüş sonra mayosunu giydi ve eşim ve arkadaşım birbirlerini havlulu gördüker

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu