Rüyada Birini 3 (üç) Kere Görmek

Rüyada birini 3 kere görmek rüyayı gören şahsın o kişiyle ilgili olan bir konunun bilinçaltına işlediği kanaatinde yorumlanır. Rüya sahibinin uyuduğu vakit sürekli aynı kişiyi görmesi bahsi geçen kişiyi uyanık olduğu anlarda çok fazla düşündüğüne, özlediğine ya da merak ettiğine yönelik yorumlanır. Bu tarz bir rüya görülmesi aynı zamanda o şahıs adına bir beklenti içerisinde bulunmaya veya o kimseden gelmiş bir hasarı kendi içine dert ederek çok kafaya takmaya yorulur.

Rüyada Sürekli Aynı Kişiye Aşık Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin sahiden de kendisine karşı narin duygular beslediği ayrıca onu hiç aklından söküp atamadığı bir kişi olduğuna işaret ederken diğer yandan ise rüyayı gören kişinin sahici bir duygusal anlamda aşk yaşama özlemi içinde olduğuna işarettir.

Rüyada Sürekli Aynı Kişiyi Görmek

Rüyada hep aynı kişiyi görmek ile sürekli aynı kişiyi görmek aynı anlama gelmektedir. Yaptıkları ile rüyayı gören kişiyi amma olumlu ama olumsuz yönde etki eden bir kimseye ve rüyayı gören kişinin de onu ve yaptıklarını aklından atamamasına rivayet edilir.

Rüyada Üst Üste Bir Kişi İle Kavga Ettiğini Görmek

Bir insan eğer ki gece rüyasında hep aynı kişi ile kavgaya tutuştuğunu görür ise, rüya sahibinin kendisine yol göstermekte yardımcı olan, akıl veren ve yanından hiçbir zaman ayrılmayan, bu sebeple de hayatının büyük bir kısmında değerli yere sahip birisinin varlığına işaret eder. Rüyayı gören şahsın, kendisine yanında bulunduğu için minnet duygusu yaşadığı bir insan olduğu yönünde yorulur.

Rüyada Birkaç Gece Aralıksız Aynı İnsanı Görmek

Rüyada sürekli aynı insanı görüyor olmak onunla telepati aracılığıyla yani düşünce gücü ile iletişime geçmeye yönelik işaret eder. Ve bazı rüya tabirlerine göre bu sayede o kişi ile yakın zaman içerisinde kesinlikle bir yerde karşılaşılacağını işaret eder.

İslami Aylara Göre Rüya Tabirleri

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

7 Yorum

  1. RÜYAMDA HEP ESKİ SEVGİLİNİN ANNESİNİ GÖRÜYORUM HASTA İMİŞ YENİ GELİNİ ONA BAKMIYORMUŞ 3 DEFA GÖRDÜM 2 HAFTA İÇİNDE

  2. ruyami gorende bir narahatlik da hiss ediyorum sanki gerçek gibi gerçek ola bilirmi

  3. 3 farklı gecede aynı kızı rüyamda gördüm ben hep böyle rüyalar görünce yeni bir sevgilim oluyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu