Rüyada Su Görmek (İslami Yorum)

Rüyada Su Görmek

Rüyada su görmek farklı şekilde yorumlanmaktadır. Rüyada su görmek genel olarak hayır olarak yorumlansa da rüyada görülen suyun anlamı oldukça önemlidir.

Rüyada temiz ve berrak olan su helal kazanca ve kısmete işaret eder. Aynı zamanda temiz su bereket ve bolluk olarak da yorumlanmaktadır. Rüyada görülen kirli su bir helal kazancın haram için kullanılmasına ve kötü şeylere yorumlanır.

Rüyada Su Vermek

Rüyasında bir kimseye su verdiğini gören kimse hayırlı bir olay ile karşılaşmaz. Rüyasında birine su veren kişi yaptığı bir olaydan dolayı suçlu duruma düşecek ve mahcup olacaktır.

Rüyasında birine su veren kişi aynı zamanda toplum tarafından dışlanacak bir durum ile karşı karşıya da kalabilir.

Rüyada Akan Su Görmek

Rüyada suyun bir yerden aktığını görmek genel olarak hayırlı ve temiz bir rüya olarak yorumlanır. Bir kimse temiz ve sakin akan bir su görüyor ise bu durumda hayırlı ve temiz bir durum ile karşılaşacak ve beklediği haberi alacaktır.

Suyun yavaş akması zamana işaret eder. Suyun temiz olması zaman içerisinde sıkıntıların giderilmesini ve bir işin hayırlı son ile bitmesini işaret eder.

Bir suyun pis ve hızlı akması hayırlı olarak yorumlanmaz. Rüyada akan bir suyun kuruduğunun görülmesi ise sağlık sorunları yaşamama işaret etmektedir.

Rüyada Suda Yüzmek

Rüyada temiz ve berrak bir su içerisinde yüzdüğünü gören kimse yaptıklarının karşılığını alacaktır. Yüzdüğünü gören bir kimse sıkıntılarını aşıp aydınlık bir süreç içerisine girecek ve sıkıntı yaşamayacaktır.

Rüyasında su da yüzdüğünü gören kimse aynı zamanda birinden destek görecektir. Yakın zamanda sıkıntı yaşayan bir kişi bir yakınının nedeni ile kurtulacaktır.

  Rüyada Saç Boyama İslami

Suya girmek aynı zamanda iş yaşamı ile de ifade edilir. Temiz su işte mevkie delalet eder.

3 yorum

3 thoughts on “Rüyada Su Görmek (İslami Yorum)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.