Rüyada Şarap Görmek Nedir? İslami

Rüyada Şarap Görmek

Rüyada şarap görmek , rüyayı gören kişinin yanlış yollara sapacağına , yanlış arkadaşlıklar kuracağınıza ve bu kişiler ile çok tehlikeli işler yapacağınıza delalet eder.

Kendinize arkadaş olacak ve hayır getireceğini sandığınız o kişiler aslında size kötülük yapacaklarına ve kendinizi bile tanıyamaz hale geleceğinize işaret eder.

Rüyayı gören kişi eskiden bir kişinin bile iğnesine tenezzül etmezken , şimdi bir kuruşu bile nasıl bedavadan kazanırım onun hesabını yapmaya başlar.

Rüyada Şarap Şişesi Görmek Ne Demek?

Rüyada şarap şişesi gördüyseniz , hayat tecrübesi yerinde ve engin bilgi birikimi iyi olan kişiden akıl alacağınıza yorulur.

Eğer kişinin size vereceği fikir aklınıza uyarsa o zaman öğüde uyacağınıza , fakat fikir içinize sinmezse o zaman öğüde uymayarak büyük sıkıntı içerisine gireceğinize işaret eder.

Rüyada Şarap Kadehi Görmek

Rüyada şarap kadehi gördüyseniz , hayatınızla ilgili yeni adımlar atacağınıza ve hayatınızla ilgili yeni bir dönüm noktasına gireceğinize , bu işlerden hayır bulacağınıza delalet eder.

Rüyada Şarap İçen Birini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada şarap içen birisini gördüyseniz , size çok faydası olacak , aklı başında ve aynı zaman da konuşmasını bilen kişiden hayır göreceğinize , onunla beraber iyi bir dostluk kuracağınıza alamet eder.

Rüyada Şarap İçmek Ne Demek?

Rüyada şarap içtiğinizi gördüyseniz , hem güzel olan dileklerde hem de dualarda bulunan bir kişinin varlığına yorulur.

Bu kişi rüyayı gören kişinin koruyup kollayacağına ve üzerine titreyeceğine işaret eder.

  Rüyada Şapka Görmek Ne Demektir? Neye İşarettir?
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.