Rüyada Şarap Görmek Nedir? İslami

Rüyada Şarap Görmek

Rüyada şarap görmek , rüyayı gören kişinin yanlış yollara sapacağına , yanlış arkadaşlıklar kuracağınıza ve bu kişiler ile çok tehlikeli işler yapacağınıza delalet eder.

Kendinize arkadaş olacak ve hayır getireceğini sandığınız o kişiler aslında size kötülük yapacaklarına ve kendinizi bile tanıyamaz hale geleceğinize işaret eder.

Rüyayı gören kişi eskiden bir kişinin bile iğnesine tenezzül etmezken , şimdi bir kuruşu bile nasıl bedavadan kazanırım onun hesabını yapmaya başlar.

Rüyada Şarap Şişesi Görmek Ne Demek?

Rüyada şarap şişesi gördüyseniz , hayat tecrübesi yerinde ve engin bilgi birikimi iyi olan kişiden akıl alacağınıza yorulur.

Eğer kişinin size vereceği fikir aklınıza uyarsa o zaman öğüde uyacağınıza , fakat fikir içinize sinmezse o zaman öğüde uymayarak büyük sıkıntı içerisine gireceğinize işaret eder.

Rüyada Şarap Kadehi Görmek

Rüyada şarap kadehi gördüyseniz , hayatınızla ilgili yeni adımlar atacağınıza ve hayatınızla ilgili yeni bir dönüm noktasına gireceğinize , bu işlerden hayır bulacağınıza delalet eder.

Rüyada Şarap İçen Birini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada şarap içen birisini gördüyseniz , size çok faydası olacak , aklı başında ve aynı zaman da konuşmasını bilen kişiden hayır göreceğinize , onunla beraber iyi bir dostluk kuracağınıza alamet eder.

Rüyada Şarap İçmek Ne Demek?

Rüyada şarap içtiğinizi gördüyseniz , hem güzel olan dileklerde hem de dualarda bulunan bir kişinin varlığına yorulur.

Bu kişi rüyayı gören kişinin koruyup kollayacağına ve üzerine titreyeceğine işaret eder.

  Rüyada Şalgam Görmek
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.