Rüyada Kereviz Görmek İslami

Rüyada Kereviz Görmek

Rüyada kereviz görmek , Rüya sahibinin yapmış olduğu ibadetlerinin hepsi sadece gösteriş olduğuna , sahte dindarlık yaparak insanları kandırdığına ve sadece kar elde etmek için ibadet yaptığına delalet eder.

Rüyayı gören kişi ibadet konusunda yapmış olduklarının aynısını iş konusunda da yapacağına , insanlara farklı vaatler vererek insanları kandırdığınıza ve o kişilerin rızıklarıyla oynayacağınıza işaret eder.

Bunların yanı sıra emek harcayarak bir takım işler yaparak insanların üstünden para harcayacağınıza ve çok gizli olan sırları ağızdan ağza yayacağınıza alamet eder.

Rüyada Taze Kereviz Görmek

Rüyada taze olan bir kereviz gördüyseniz , geçmiş zaman da yaşamış olduğunuz sıkıntılardan , dertlerden ve problemlerden kurtulup rahat bir nefes alacağınıza ,

moralinizi bozan sıkıntı , dert ve kederlerden kurtulacağınıza , mutlu bir hayat yaşayacağınıza , soysal hayatınızda yeni bir işe gireceğinize , çoluk çocuk sahibi olacağınıza alamet eder.

Rüyayı gören kişi sosyal hayatında yaşamış olduğu hem güzel hem de olumlu gelişmeler ile kendisini çok iyi hissedeceğine ,

yakın zaman içerisinde planlamış olduğunuz proje ile yüksek miktarda para kazanacağınıza ve büyük işlere imza atacağınıza işaret eder.

Bunların yanı sıra yakın çevreniz tarafından parmakla gösterilen birisi olacağınıza yorulur.

Bazı rüya yorumcularına göre , küçük sıkıntılar yaşacağınıza ve bu sıkıntılardan dolayı büyük bir zarar göreceğinize , sıkıntılarınıza çözüm ararken çok yıpranacağınıza ve sağlık problemleri ile karşılaşacağınıza alamet eder.

  Rüyada Kangren Görmek ve Olmak Ne Anlama Gelir?
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.