Rüyada Sülük Görmek

Rüyada Sülük Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri

Rüyada Sülük Görmek, birçok rüya tabircisi tarafından rüyayı görmüş olan kişilerin hayatlarına yeni girecek olan birinin habercisi olarak sayılmıştır. Rüyasında sülük görmüş olan kimseler, hayatlarına yeni girecek olan bu kişiden bir türlü kurtulamayacak, bu kişi kadın ya da erkek olsun kişilere yapışıp kalacaktır. Uzun vadede rüya sahiplerinin hayatlarında takılı kalan bu kimseler, kendilerine zarar vereceklerdir. Rüya sahipleri, zarar görmemeleri için her zaman dikkat etmelilerdir.

Rüyada Sülük Görmek İhya

Rüyada sülük görmek, aç gözlülükle, tamahkarlık gibi sevilmeyen şeylerle yorumlanır. Rüyada vücuda sülük yapıştırmak, malınızda eksiklik ve zarar görüleceğine işarettir.

Rüyada Sülük Yapıştırmak

Birine sülük yapıştırdığını rüyada görmek, rüyayı görmüş olan kişilerin birbirini sever gibi görünen iki kişinin arasını yapmasına delalet edilmiştir. Bu durumun gerçekleşmesini birileri rüya sahiplerinden talep edebilirler. Ancak kimse istemese de rüya sahipleri, kendi içlerinden geldiği için bu iki kişinin arasında güzel şeyler olabilmesi için bir çaba içine gireceklerdir. Ancak rüya alimleri, iki kişinin bir ilişkiye başlaması için rüya sahiplerinin çok fazla müdahale etmemesi gerektiği yorumunda bulunmuşlardır. Yapacakları bir hata, iki kişi arasında geçen her tatsız olayın rüya sahiplerine patlamasına neden olabilir.

Rüyada Sülük Yapışması

Rüyada Sülük Yapışması

Sülüğün kendiliğinden bir yere yapıştığını rüyada görmek, birçok rüya tabircisine göre rüya sahiplerinin kendilerini birdenbire birine aşık olarak bulmuş olacaklarına delalet edilmiştir. Rüya sahipleri, tutuldukları bu kişinin her daim hayatlarında kalması talebinde olabilirler. Ancak aşk hayatları başlasa bile uzun sürmeyecek, yaşanan olayın sonucu rüyayı görmüş olan kimselerin çok üzülmesine neden olacaktır.

Rüyada Ayağına Sülük Yapıştığını Görmek

Sülüğün ayağına yapışmış olduğunu rüyada görmek, din alimler ve rüya tabircileri tarafından iki farklı şekilde delalet edilmiştir:

  • Din alimlerine göre bu rüya, rüya sahiplerinin yeni birileri ile iş yapmaya başlayacaklarının habercisi olarak yorumlanmıştır. Ancak kişilerin işe başladıkları kimselere karşı her daim dikkatli olmaları uyarısı da yapılmıştır. Rüya sahipleri, ortaklarının kendileri için hayırlı olmayacağı bilinen bir durumun içine yalnızca kendi çıkarları için girdiğini görebilirler.
  • Rüya tabircileri, rüyasında sülüğün ayağına yapıştığını görmüş olan kimseler için yakın zamanda yalnız başlarına bir işe girecekleri yorumunda bulunmuştur. Ancak bu iş rüya sahiplerinin yalnız başlarına altından kalkabilecekleri bir iş olmayacaktır. Rüyayı görmüş olan kişilerin kendilerine güvenmeleri kendileri için çok iyi bir davranıştır. Ancak kendi yapabileceklerinin sınırını bilmeyen kimselerin bu durum içinde olmaları, cesurca adım atmaya çalışırlarken zarar görmelerine de neden olabilir.

Rüyada Sülük Yapıştığını Görmek

Bir yere yapışan sülüğün rüyada görülmesi, rüya sahiplerinin ne kadar isterlerse istesinler kendilerinin gerçekleşmesi arzusunda oldukları işleri yapamayacak olduklarına işaret edilmiştir. Bu rüyayı görmüş olan kimseler, yalnızca kendilerine yazılmış olan kadere ayak uydurmak zorunda kalacak, hayatlarının gidişatına ya da tercihlerini yaparken herhangi bir duruma müdahale edemeyeceklerdir.

Rüyada Suyun İçinde Sülük Görmek

Suda yüzen sülüklerin rüyada görülmüş olması, bazı din alimleri tarafından rüya sahiplerinin bazı düşmanlarının kendilerine henüz zararının olmayışına delalet edilmiştir. Rüya sahipleri, düşmanlarının kim olduğunu biliyorlardır. Ancak düşmanları rüya sahiplerini büyük bir başarı ya da kendilerini gösterebilecekleri bazı işleri yakalamadan fark etmeyeceklerdir.

Rüyada Sülük Tedavisi Görmek

Rüyada Sülük Tedavisi Görmek

Birinin hastalıklarının sülüklerle tedavi edildiğini rüyada görmek, rüya sahiplerinin uzun zamandır aradıkları bazı çıkar yolları bulacaklarının işareti olarak yorumlanmıştır. Kişiler, kendilerine bu çıkar yolları bulduran birilerinin olduğunu uzun bir süre boyunca düşünebilirler. Ancak kendi hayatlarına kimse herhangi bir müdahalede bulunmayacaktır. Kendi yapabileceklerinin ne denli büyük ve fazla olduğunu kişiler bu rüyayı görmelerinden sonra fark edebilirler. Bazı rüya alimleri, bu rüyayı görmüş kişilerin aynı zamanda yakın bir zaman diliminde biri hakkında bir tercih yapmak zorunda da kalabilecekleri yorumunu yapmışlardır. Rüya sahipleri, hayatlarından birini çıkarmayı düşünüyorlarsa fazla düşünerek bir karar almalılardır.

Rüyada Sülük Kusmak

Kusmuğunda sülük olduğunu rüyada görmek, birçok din alimi tarafından rüya sahiplerinin içlerinde yıllardır birikmiş olan kinlerin yakın zamanda birine kusulacak olduğuna yorumlanmıştır. Rüyasında sülük kusmuş olan kimseler, yakın zamanda birilerinin kendilerine söyledikleri şeyler dolayısıyla iyice dolacak, geçmişlerinde kendilerine karşı büyük hatalar yaptığını görmüş olan kişileri yanlarına çağırarak söylemeyi düşündükleri ancak hiçbir zaman söylemedikleri şeyleri ortaya dökecektir. Rüya sahiplerinin karşısında olan kimse, duyduklarından dolayı çok üzülebilir ve kırılabilirler ancak rüya sahipleri bu durumu umursamayacaklardır.

Rüyada Soba Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu